Branky: 29. Žampach J., 36. (p) Kunovský R. - 80. Sviták P.
ŽK: 15. Žampach J., 35. Machala P., 55. Kunovský R. - 25. Uličník J., 31. Ryšávka F., 53. Šašinka O., 54. Kociňák J., 60. Voda M.
Diváci: 220.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Josef Pančocha (laik), Petr Vápeník (laik).
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Šmíd L., Pilka I., Pančocha J. (89. Valášek P.), Ondřej V., Ondřej T. (91. Lekeš J.), Machala P. (68. Pilka S.), Mach M., Kunovský R., Kelíšek M. (81. Jančařík M.). Trenér: Josef Janíček.
Nezdenice: Juriga M. - Voda M., Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Ryšávka F. (82. Kandrnál P.), Mikliš M. (71. Kociňák T.), Martinec R. (77. Jančařík J.), Kociňák J., Janík D. (46. Gabriel R.). Trenér: Jaroslav Kociňák.
V 8. minutě vyzkoušel Machala pozornost hostujícího Jurigy. Hosté přidali a ve 20. minutě prověřili Šidla. Ve 29. minutě se po krásném úniku dostal k míči Žampach a poslal domácí do vedení - 1:0. Domácí stupňovali svůj tlak ve velmi vypjatém zápase a ve 36. minutě Kunovský kopal pokutový kop a hladce proměnil - 2:0. Ve druhém poločase se napětí na obou stranách stupňovalo. V 60. minutě byl vyloučen Šmíd a domácí hráli v oslabení. Toho využili v 80. minutě hosté, kdy po kopu z rohu snižoval Sviták. Hosté se snažili vyrovnat, ale domácí si již náskok pohlídali a vyhráli.
Nejlepší hráči: Milan Šidlo - Oldřich Šašinka

Os. Lhota - Zlámanec 3:3 (0:1)
Branky: 56. (p), 94. Pešík E., 88. Štergenich P. - 36. Křen M., 70. Šnajdar R., 86. Šurmánek M.
ŽK: 59. Štergenich J., 62. Pešík E., 74. Štergenich P. - 45. Smolka F., 55. Kročil J., 59. Damborský M., 80. Křen M.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Dalibor Hanák - Petr Hanáček (laik), Radoslav Říha (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich P., Štergenich J., Štergenich D. (46. Kubáň V.), Pešík E., Lučný O., Kusák M., Kopeček M. (77. Stánec M.), Hanák R., Bachan O., Zbořil F.
Trenér: Jan Šimčík.
Zlámanec: Kročil J. - Šurmánek M., Šnajdar R., Smolka F., Rosík L., Koželuh J., Duda R., Damborský M., Bednařík R., Maquete A., Křen M. Trenér: Afonso Maquete.
Domácí drželi taktovku po většinu zápasu, hosté se zakopali před svým vápnem a podnikali jen sporadické útoky, jeden jim vyšel ve 39. minutě, kdy se Martin Křen zapsal do listiny střelců. Během 40. minuty domácí nastřelili dvakrát konstrukci branky hostů. Erik Pešík srovnal stav v 56. minutě z pokutového kopu. Hosté šli opět do vedení zásluhou Romana Šnajdara - 1:2. V 86. minutě to bylo už 1:3 po rychlé akci a zakončení Martina Šurmánka. Domácí zabojovali a o dvě minuty později dal kontaktní branku Patrik Štergenich. Remízovou tečku udělal v 94. minutě hlavou Erik Pešík.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Jan Koželuh

Hluk B - Slovácko C 4:3 (2:1)
Branky: 45., 57. Minařík M., 43. Jurčík D., 79. Hrdina I. - 25. Zemánek J., 72. Balaštík A., 83. Vašek O.
ŽK: 37. Jurčík D., 40. Tinka Z., 52. Chytil R. - 65. Abrhám F., 82. Petrucha M.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Roman Bednář - Martin Sípek, Roman Prachař (laik).
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Minařík M., Loutocký E., Jurčík D. (87. Štipčák R.), Jurásek Š., Janča P. (77. Brigula J., 90. Vagai T.), Chytil R., Dufka J., Bachánek O. (65. Hrdina I.), Abrhám R. Trenér: Tomáš Horák.
Slovácko C: Červinka M. - Žůrek A., Zemánek J. (52. Bučák M.), Vašek O., Šišák V. (67. Sánchez F., 78. Heger D.), Remeš M., Petrucha M., David T., Balaštík A., Abrhám F., Vaďura R. Trenér: Václav Chvojka.
Ve 25. minutě hosté zakombinovali, Bachan dělal co mohl, ale na dorážku Zemánka již nestačil - 0:1. Hosté ještě spálili několik vyložených šancí a nikdo by se nedivil, kdyby skončil poločas 0:4. Obrat přišel ve 43. minutě, kdy Jurčík pohotově střelou z 25 metrů vymetl pravý růžek Červinkovy branky - 1:1. V posledních sekundách prvního poločasu z velmi těžkého úhlu překvapil gólmana Minařík - 2:1. V 57. minutě z přímého volného kopu z 35 metrů Minařík opět krásně trefil pravý horní roh - 3:1. V 72. minutě Balaštík prostřelil hradbu těl a snižil na 3:2. V 79. minutě Jurásek našel volného Hrdinu a ten hlavou zvyšoval na 4:2. Hosté ještě v 83. minutě snížili Vaškem na 4:3 a v poslední minutě se marně dožadovali pokutového kopu.
Nejlepší hráči: Martin Minařík - Ondřej Vašek

Bílovice - Kudlovice 0:1 (0:1)
Branky: 23. Mikulica A.
ŽK: 56. Gajdošík E., 73. Kováč Pe., 76. Bernatík P. - 29. Ježek P., 29. Dujka J., 73. Turoň T., 83. Mikulík L.
Diváci: 104.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Miroslav Raichel (laik), Karel Andrýsek (laik).
Bílovice: Hanáček L. - Zlatý I., Krejčiřík M. (46. Zlámal Z.), Kováč Pe., Kováč Pa., Hlaváček P., Hanák M. (46. Urbánek P.), Gajdošík E., Dostálek V., Čechmánek O. (47. Řešetka T.), Bernatík P. Trenér: Josef Zlámal.
Kudlovice: Tomaštík M. - Turoň T., Straka P., Mikulík L., Mikulica A. (84. Trunkát D.), Kraváček L., Koutník P., Ježek P., Chmelař P., Forro M. (90. Rosík V.), Dujka J.
Trenér: Petr Ježek st.
Domácí si první brankovou příležitost vypracovali vzápětí po úvodním hvizdu, ale hostující brankář svým zákrokem jakoby předznamenal vývoj celého utkání. V 15. minutě se Zlatý postavil k přímému kopu, trefil břevno a protože v Bílovicích nemají nainstalováno jestřábí oko, hra pokračovala dále. Následnou dorážku bravúrně zlikvidoval kudlovický Tomaštík. Ve 23. minutě podnikli hosté rychlý brejk který zužitkovali Mikulicou ke vstřelení prvního gólu. Domácí udělali v poločase dvě změny a navíc se jim nezaviněně zranil Čechmánek. Vytvořili si tlak, ale jejich pokusy zlikvidoval Tomaštík. Když už byl překonán, zachránilo ho břevno. V 88. minutě domácí vstřelili branku, ale ta pro ofsajd nebyla uznána.
Nejlepší hráči: Ivan Zlatý - Michal Tomaštík

D. Němčí B - Traplice 5:0 (1:0)
Branky: 29., 81. Kadlček R., 47. Richtr D., 73. Stojaspal Mi., 76. Škařupa P.
ŽK: 37. Světinský A., 49. Mikulec M., 55. Ondra L. - 23. Polách O., 89. Trávníček Vo.
Rozhodčí: Josef Dostálek - Radomír Stojaspal (laik), Roman Obdržálek (laik).
D. Němčí B: Valko D. - Škařupa P. (83. Daněk K.), Světinský A., Stojaspal Mi., Richtr D. (65. Bršlica Z.), Pochylý M., Ondra L. (67. Stojaspal O.), Mikulec M., Mahdal A., Kadlček R., Hlaváček J. (86. Kostelník Z.). Trenér: Tomáš Stojaspal.
Traplice: Skopal M. - Trávníček Vo., Trávníček Vá., Růžička J., Polách O., Kotyza R., Kolínský T. (60. Chybík L.), Huťka L., Gerši M. (46. Trávníček A.), Blecha L. ml. (79. Hána S.), Bemer Z. Trenér: Jaroslav Slavík.
Po vzájemném oťukávání se domácí ujali vedení ve 29. minutě, Mikulec nahrál do malého vápna kapitánovi Kadlčkovi a ten prostřelil hostujícího gólmana - 1:0. Po změne stran se domácím podařilo vsítit druhý gól, o ten se postaral Richtr. Hra se poté většinou odehrávala uprostřed hřiště a občas se hostům podařilo dostat i k domácí bráně, ale bez gólového efektu. Branky v tomto utkání stříleli jenom domácí. Tu třetí přidal v 73. minutě Michal Stojaspal. O další tři minuty později se trefil Škařupa a gólový účet zápasu uzavřel svým druhým gólem kapitán Robin Kadlček.
Nejlepší hráči: Marek Pochylý - Václav Trávníček

Drslavice - Košíky 5:0 (2:0)
Branky: 64., 89. Hroch V., 3. Mikulinec R., 8. Vystrčil M., 79. Machálek I.
ŽK: 16. Přecechtěl P. ml., 52. Mikulinec R., 77. Hroch V. - 37. Večeřa T., 57. Pól R., 60. Poháněl K., 82. Poháněl J.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Josef Šrámek (laik), Radim Kočvara (laik).
Drslavice: Kočica Ja. - Vystrčil M., Šobáň J., Přecechtěl P. ml. (85. Přecechtěl P. st.), Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Máčala R. (73. Pijáček L.), Kňazeje T., Hroch V., Brulík P. Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P., Večeřa T., Šlechta Z., Silný P., Přílučík L., Pól R., Poháněl K., Poháněl J., Müller T. (70. Kaštánek V.), Bémer Z. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Od prvních minut měli domácí míč častěji na svých kopačkách a už ve 3. minutě se po rychlém protiútoku prosadili Mikulincem. O pět minut později se stejná akce opakovala a na jejím konci Vystrčil zvyšoval na 2:0. Největší tlak domácích vrcholil v poslední 5-ti minutovce, kdy nejprve Mikulinec nastřelil břevno a ve 44. minutě Vystrčil zblízka minul Odnruchovu branku. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a domácí měli neustálou převahu. V 64. minutě se po rohovém kopu nemýlil hlavou Hroch. V 79. minutě se dostali domácí do rychlého protiútoku a Ivo Machálek zvyšoval na 4:0. Minutu před koncem centroval míč z ostrého úhlu do pokutového uzemí Hroch a k údivu všech míč skončil v brance.
Nejlepší hráči: Vladimír Hroch - Tomáš Večeřa

Slavkov - Jarošov 2:0 (1:0)
Branky: 38. Stojaspal R., 81. Jankůj M.
ŽK: 44. Kovačovič M., 70. Polášek B., 81. Halík J. - 30. Jančík V., 60. Omelka Martin, 90. Staroba R.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Miroslav Mančík (laik), Jaroslav Smetka (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Stojaspal R. (80. Halík M.), Salát J. (85. Peter O.), Polášek B., Plšek J. (85. Bobčík D.), Kovačovič M., Jankůj M., Chovanec M., Halík J. Trenér: Karek Kopeček.
Jarošov: Gajarský M. - Vaculík M., Šipka J. (82. Jančík M.), Stojaspal M., Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Kováč O. (46. Kolaja L.), Kaštánek M., Jančík V. (46. Jelínek D.), Bobčík P. Trenér: Radek Vyoral.
V prvním poločase se hrál z obou stran svižný a bojovný fotbal, ale s minimem šancí. Až ve 38. minutě se domácí prosadili poté, co si Stojaspal si naběhl na centr a hlavou skóroval - 1:0. Hosté mohli ve 41. minutě vyrovnat, ale Stojaspal svoji šanci nevyužil. Ve druhém poločase hosté přidali na obrátkách a vytvořili si několik šancí, největší byla v 75. minutě, kdy Bobčík tvrdou střelou těsně minul domácí branku. Domácí se nadechli, kopali přímý volný kop, na ten si naběhl Jankůj a hlavou zvýšil na 2:0. Domácí hráči si vítězství pohlídali.
Nejlepší hráči: Bronislav Polášek - Michal Vaculík