Pět branek za patnáct minut, Jalubí získalo důležité body.

Slovácko Sport 30 / 04 / 2015

Ořechov neudržel vedení

Jalubí - Zlechov 3:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, po hodině hry během patnácti minut padly všechny góly. Na dvoubrankové vedení domácích hosté odpověděli vždy kontaktním gólem, vyrovnání domácí už nedopustili. Branky: Hromada, Nosek, Gajdorus L. - Kotek, Kowalík
Havřice - Vlčnov 0:1 PK
S výjimkou úvodní desetiminutovky, ve které udávali tempo hosté, bylo utkání vyrovnané herně i na šance. Nejlepšími hráči v zápase byli oba gólmani. V závěrečném penaltovém rozstřelu byli lepší hosté.
St. Město - Buchlovice 2:1 PK (0:1)
Po vyrovnané první půli, kdy do vedení šli hosté proměněnou penaltou Mikuly, se po přestávce hrálo podle domácí režie, z řady příležitostí vyrovnal M. Trubačík v 78. min. Na penalty zvítězili domácí.
V.Otrokovice B - Ořechov 2:1 (0:1)
Domácí nezachytili začátek, čehož hosté využili ke vstřelení branky Trlidou. Po přestávce už ovládli hru pohybliví domácí a dokázali výsledek otočit Bahounkem a Škrabalem.
Nedakonice - Prakšice 3:0 (2:0)
V první půli domácí podali zodpovědný výkon, byli aktivní a v 18. min. otevřel po zásluze skóre Beránek. O dvě minuty později trefil Mařák tyč a ve 27. min. Klečka upravil na 2:0. Po změně stran se hosté vzchopili a na dvacet minut zatlačili domácí před jejich bránu, ale slibné šance zůstaly nevyužity. Domácí se vrátili do hry a v 77. min. přidal svoji druhou branku Beránek. Nedakoničtí pak měli ještě několik šancí k navýšení náskoku, brankáře hostí ale už nepřekonali.
Kunovice - Sušice 5:0 (2:0)
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácích. Otázkou byla jen výše skóre. Hosty od vyššího přídělu zachránil výborným výkonem brankář Lašák.
Branky: Šebák 2, Schubert, Náplava, Brim
Koryčany - Morkovice B 3:1