Branky: 44. Zámečník M., 64. Hotař M. - 28. Kunovjánek M.
ŽK: 75. Lahola I. - 39. Kočiš P., 73. Kunovjánek M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Lubomír Tománek (laik), Petr Zajíc (laik).
Břestek: Hurdes V. - Zámečník M., Slavík Z. (61. Mrva M.), Rýdl L., Plevák L., Martinák R., Lahola I., Hotař M., Dvořáček R., Durmiševič E. (87. Stuchlík J.), Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Uh. Ostroh: Zavadil K. - Vlk M., Rinaldi M., Raštica M., Mrkva T., Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Knotek A. (84. Popelka T.), Herák K., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
V Břestku se sešly dvě velmi vyrovnaná mužstva, kde obě dvě strany, jak domácí, tak hosté, se střídaly v rychlích útocích. Přesto diváci čekali na první gól až do 28. minuty, kdy domácí obrana zaspala, neodkopla dobře míč a toho využil Kunovjánek, který doklepl míč do domácí branky - 0:1. Po rychlém protiútoku ve 44. minutě vybojoval Zámečník v pokutovém uzemí míč a přízemní střelou vyrovnal na 1:1. Druhý poločas začali domácí svižněji s odhodláním získat potřebné body do tabulky. Břestečtí se dočkali vedoucí branky v 64. minutě, kdy se po centru z pravé strany prosadil Hotař. Zbytek utkání se střídaly útoky z jedné strany na druhou, ale bez gólového efektu, a proto domácí své těsné vítězství uhájili.
Nejlepší hráči: Michal Zámečník - Martin Kunovjánek

Drslavice - Os. Lhota 1:2 (0:2)
Branky: 60. Šrámek M. - 10. (p) Šicha Z., 35. Kusák M.
ŽK: 66. Přecechtěl P. ml. - 85. Doležal M.
Rozhodčí: Dušan Klvaňa (7,9) - Antonín Věrný (laik), Petr Hanáček (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Drslavice: Huňka J. - Vystrčil M. (48. Přecechtěl P. st.), Vydrman T. (80. Hroch M.), Věrný R., Vacula P., Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulec T. (46. Šrámek M.), Machálek I., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Kusák M., Kuban V. (70. Šimčík J.), Kotačka O., Kopeček M. (67. Krátký E.), Jurčeka J., Horák K., Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Utkání mělo od prvních minut svižné tempo, brankové příležitosti si dokázala vytvořit obě mužstva. V 10. minutě po zbytečné ruce domácích zahrával pokutový kop Šicha, která nekompromisně proměnil. Poté měli domácí tři gólové příležitosti, které ale neproměnili a tak došel trest. Ve 35. minutě Martin Kusák lehkou střelou překonal domácího gólmana. Ve druhé půli domácí začali hrát aktivně, z čehož vytěžili v 60. minutě dorážkou z malého vápna snížení na 1:2. Úspěšným střelcem byl Šrámek. Od té doby byli domácí lepším celkem, ale své vyložené šance neproměnili. Hosté v posledních dvou minutách šli dvakrát sami na bránu, ale ani oni situace nevyužili.
Nejlepší hráči: Martin Šrámek - Martin Kusák

Hluk B - Nezdenice 1:3 (1:0)
Branky: 44. Jurásek Š. - 58., 60. Kukuča L., 74. Skočovský D.
ŽK: 51. zelinka A., 54. Jurásek Š., 87. Tinka Z. - 63. Kociňák J.
Diváci: 60.
Rozhodčí: David Šimoník - Karel Vaculík (laik), Petr Vápeník (laik).
Hluk B: Kovařík F. - zelinka A., Tinka Z., Tinka T. (76. Straka J.), Machala O., Jurásek Š., Janča P., Hrdina I. (54. Miroš J.), Horák T., Hanák R., Bachánek O. Trenér: Zdeněk Horák.
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Uličník J., Šašinka O. (88. Vaculín F.), Sviták P. (74. Gabrhel R.), Suchý R., Skočovský D. (84. Janík D.), Mikliš M., Kukuča L., Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Libor Kolínek.
Začátek utkání byl vyrovnaný, blíže ke vstřelení branky byli hosté, ale v koncovce je zrazovala nepřesnost. V posledních deseti minutách zapnuli i domácí. Ve 37. minutě však nedokázali dopravit míč ze dvou metrů do prázdné brány. Udeřilo však ve 44. minutě, když se prosadil Jurásek - 1:0. V úvodu druhého poločasu mohli domácí dvakrát navýšit skóre, ale udeřilo na druhé straně. V 58. minutě se z dálky opřel do míče Kukuča a jeho střela zapadla přesně k tyči - 1:1. O dvě minuty později dal stejný hráč na 1:2. V 74. minutě po rohu přidal třetí branku Skočovský. Závěr utkání si už hosté zkušeně pohlídali.
Nejlepší hráči: Ondřej Machala - Lukáš Kukuča

Kostelany n. M. - Nivnice 0:5 (0:1)
Branky: 76., 80. Lukeš P., 16. Máčalík J., 53. Ligas P., 72. Bortel L.
ŽK: 39. Panáček R. - 10. Boďa M.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Roman Bednář - Libor Procházka (laik), Horymír Konrád (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra V., Šťastný P., Šimík D., Panáček R., Mojžíš Ju.(76. Chmelař D.), Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Gabriel P. (77. Facalka R.), Dvouletý J. (87. Ventrča J.). Trenér: Martin Vávra.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Straňák R. (77. Popelka P.), Máčalík J., Lukeš P., Ligas P., Krajčovič Z. (74. Ryšávka F.,), Karlík J., Bortel L. (77. Michalec J.), Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Předehrávka jarního kola začala náporem hostů a v 16. minutě po rozehraném centru do pokutového uzemí se hlavou prosadil Máčalík - 0:1. Hosté měli po celou dobu prvního poločasu výraznou územní převahu, ale jejich šance nebyly zužitkovány. Snad největší šance měli ve 35. minutě, kdy střelu ze skrumáže vyrazil na brankové čáře obránce a dorážka Veleckého skončila na tyči. Druhý poločas začali lépe domácí, kteří na chvíli dostali hosty pod tlak.V 53. minutě však Ligas vracel míč před bránu a jeho centr skončil pod břevněm - 0:2. V 72. minutě si sám akci vypracoval Bortel a nadvakrát zvýšil na 0:3. V závěru utkání skóre upravil dvakrát Lukeš na konečných 0:5.
Nejlepší hráči: Petr Šťastný - Petr Ligas

Košíky - Mařatice 2:2 (1:1)
Branky: 41. Přílučík M., 70. Vojtek P. - 24. Mařák R., 68. Kroča M.
ŽK: 70. Urbanec M. - 56. Mařák R., 66. Vyorálek D., 78. Prekop D.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Martin Strapina - Antonín Mikulec (laik), Tomáš Kieryk (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L. (63. Ovsík M.), Poháněl J., Mihal A., Hastík P. (68. Vojtek P.), Bémer Z. Trenér: Michal Urbanec.
Mařatice: Ševčík J. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Šenk P. (85. Lžičář M.), Prekop D., Mařák R., Kubíček Petr, Kroča M., Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
První brankovou příležitost viděli diváci už v 5. minutě, kdy se sám ocitl domácí hráč v šesnátce, ale vystřelil těsně nad břevno. O tři minuty později si svoji šanci vypracovali i hosté, ale míč skončil těsně vedle tyče. Ve 24. minutě se hosté dostali do vedení, když Zedek nastřelil tyč a po následné dorážce skóroval Mařák - 0:1. Do konce prvního poločasu byla hra velmi vyrovananá a těsně před odchodem do kabin domácí vyrovnali na 1:1. Ve druhé půli se hra přelévala z jedné strany na druhou, když v 68. minutě si po centru naskočil v pokutovém území Kroča a hlavou poslal hosty do vedení na 1:2. Domácím se vydařilo střídaní, když pár minut strávil Vojtek na hřišti a v 70. minutě vyrovnal opět hlavou na 2:2. Domácí mohli jestě v závěru utkání získat tři body, kdy opět hlavičkoval Vojtek, ale těsně nad břevno.
Nejlepší hráči: Petr Vojtek - Jakub Zedek

Traplice - H. Němčí 10:1 (5:0)
Branky: 29., 38., 46., 64., 81. Kolínský T., 16., 51. Kamarád J., 21. Merta Z., 31. Trávníček V., 67. Polách O. - 84. Zámečník J.
ČK: 22. Rybnikář P. (H. Němčí).
Rozhodčí: Tomáš Mlček (8,1) - Roman Obdržálek (laik), Roman Macalík (laik). Delegát utkání: Jiří Chramcov.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Škarek L. (52. Kubina T.), Slavík J., Polách O., Pekárek R. (56. Čevela O.), Merta Z., Matoušek M., Maděra J., Kolínský T., Kamarád J. (67. Hána S.). Trenér: neuveden.
H. Němčí: Rybnikář P. - Uhříček M. (46. Macháček Z.), Tureček M., Špaček K. (71. Bobčík D.), Svadbík J., Srnec D., Kadlček V., Jančařík F., Fábry J. (60. Zámečník J.), Cmol M., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Utkání lépe začali domácí, kdy se v 16. minutě trefil Kamarád, o 5 minut později vedli domácí už 2:0, kdy se trefil Merta. Ve 22. minutě fauloval hostující brankář domácího útočníka a poté viděl červenou kartu, která se později stala zlomová v průběhu utkání. Ve 29. minutě zvyšoval Kolinský na 3:0. Ve 31. minutě zvyšoval Trávníček na 4:0. Ve 38. minutě se opět trefil Kolinský na 5:0 a stanvil poločasový výsledek. Druhý poločas začali opět lépe domácí, kdy se ve 48. minutě trefil Kolinský. V 55. minutě zvyšoval Kamarád na 7:0. V 64. se opět trefil Kolinský, v 67. minutě zvyšoval Polách po krásné akci po křídle na 9:0. V 81. minutě dal desátý gól Kolinský a byla to jeho pátá trefa v utkání. V 84. minutě se prosadili i hosté, kdy se z úhlu trefil pod břevno Zámečník - 10:1. Domácí si výhru zasloužili, ale výsledek byl pro hosty krutý.
Nejlepší hráči: Tomáš Kolínský - Michal Cmol

Vlčnov - Polešovice 0:6 (0:4)
Branky: 5., 19., 24. Černoch M., 10., 90+1. Pavela M., 59. (p) Běhávka J.
ŽK: 30. Fibichr J., 46. Zemek P. - 31. Černoch M., 35. Březina P., 45. Janík M.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Jiří Dolinský, Marcel Solík (laik).
Vlčnov: Janča M - Zlínský A., Zemek P. (74. Podškubka D.), Tomala K., Moštěk O., Mikulinec P., Kašpařík Pe., Kašpařík Pa., Kameník J., Flasar J. (55. Zumr J.), Fibichr J. Trenér: Ivo Šimčík.
Polešovice: Andrýsek J. - Pavela M., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Březina P., Běhávka J., Konečný M. (63. Březina J.). Trenér: Radek Svoboda.
V prvním poločase hostům vyšlo téměř vše. Pětkrát vystřelili na branku a dali čtyři branky. Hned v 5. minutě se trefil z trestného kopu Černoch a stanovil začátek utkání na 0:1. V 10. minutě přidal druhou branku Pavela. V 19. minutě utekl Černoch všem a zvýšil na 0:3. A svůj hattrick završil v 24. minutě, když zvýšil na 0:4. Akce domácích končily před vápnem a prakticky za první poločas brankáře hostů neohrozili. V 59. minutě kopali hosté Běhávkou pokutový kop, který s přehledem proměnili na 0:5. Poté i domácí kopali pokutový kop, ale Mikulinec nastřelil jen tyč, ze které se míč odrazil do zámezí. Debakl domácích uzavřel na 0:6 v první minutě nastavení uzavřel Pavela. Hosté byli fotbalovější a vítězství si plně zasloužili.
Nejlepší hráči: Aleš Zlínský - Martin Černoch