Pětice výherců

Pětice výherců
Uherské Hradiště Sport 11 / 10 / 2010

Hned pětici výherců přineslo desáté pokračování Slovácké sedmy. Kdo se nakonec bude radovat z vítězství, rozhodne až telefonická tipovací otázka.
12 Michalcio Z. (UH), Schön J. (Mistřice), Podškubka L. (Vlčnov), Slováček D. (Brno), Pospíšil A. (Bílovice).

11 Hejda V. (SM), Thomayerová J. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Pospíšil R. (Bílovice), Kaňovský M. (Bílovice).
10 Fiala L. (UH), Botek F. (Kudlovice), Kozelek F. (Topolná), Rosík V. (Kudlovice), Prokeš M. (SM), Schnürmacher F. (UB), Mařák I. (UH), Kundera M. (SM), Kyncl J. (SM), Kostková M. (Kroměříž), Kozelek V. (Topolná), Dohnal T. (Topolná).
9 Vávra J. (Tupesy), Medek J. (Topolná), Srnec J. (UB), Omelka J. (Bánov), Neděla J. (Popovice), Schnürmacherová J. (UB), Janík M. (UO), Rýc Z. (Svárov), Gabriel P. (UH), Hykl D. (Jar.), Hubáček P. (Březolupy), Michalec R. (UH), Sklenka D. (Ořechov), Brož M. (Jar.), Dvořáčková M. (Třebíč), Kloček K. (Traplice).
8 Hubáček A. (Kun.), Ludvíček J. (Boršice), Pongo Ľ. (UH), Janůšek M. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Gajdošík F. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Křiklava Z. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Jelínek L. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Kolaja A. (Svárov), Mikulčíková Z. (Popovice), Weintrittová M. (Míkovice), Pipal V. (Sady), Mikulka T. (Topolná).
7 Šašinka J. (Záhorovice), Mazůrek J. (Boršice), Berec L. (Bystřice p/L), Kovařík L. (UO), Brázdil Z. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Šumíček I. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Španiel O. (Mor. Písek), Křiklavová M. (Osvětimany), Vacula L. (UB), Garžík K. (UH), Hanáček P. (Jar.), Pokorák V. (Ořechov), Mazůrek J. (Kun.), Nedělová J. (Popovice), Štěpaník M. (Babice), Kovařík Z. (Sady), Krpal A. (Stříbrnice), Vlk V. (Jalubí), Šťasta J. (Huštěnovice), Jančík M. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Šurmánková A. (Jar.), Šupka F. (Kun.), Krsičková M. (Sušice), Mikulka L. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Brhel M. (SM), Janošek T. (Kudlovice), Němeček L. (Košíky), Jančová P. (D. Němčí).
6 Beneš F. (ONV), Měrka M. (Jar.), Vaculová L. (UB), Borýsek Z. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Zemek J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Bělovský Z. (Kněžpole), Pavelka S. (Kudlovice), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Macela M. (UH), Večeřa P. (UH), Stehlík P. (UB), Hrubošová J. (Kněžpole), Doležal T. (UH), Krsička P. (Sušice), Kaňovská M. (Bílovice), Machalová J. (Záhorovice), Kadlčík M. (Popovice), Abrhámová M. (UH), Boček D. (UH), Mahdal T. (Bánov), Bilavčík J. (Mistřice).
5 Kopeček K. (UB), Bělovský Z. (Zlechov), Procházka J. (Tupesy), Blaha K. (Huštěnovice), Javor J. (Vlčnov), Řihák M. (UB), Kučík I. (Jankovice), Hanák K. (Drslavice), Kalina L. (UB), Šrámek P. (UH), Zelinka P. (D. Němčí), Jahoda P. (Nivnice), Křůmal P. (Březolupy), Bureš J. (Sady), Volčík V. (UH), Skopal L. (Kudlovice), Stehlíková M. (UB), Slováčková M. (SM), Andrlíková A. (Záhorovice), Remeš L. (Kněžpole), Vacula P. (UB).
4 Gajdošík S. (UH), Pauřík J. (Kun.), Hřib J. (Šumice), Pauřík A. (Kněžpole), Ševčík J. (Veletiny), Mikulec F. (UH), Zichová L. (UH), Slováček K. (UH), Lekeš L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Plundrák M. (M. Písek), Zemková M. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Hyklová M. (Jar.), Kirchner M. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB), Jančová Z. (D. Němčí), Horká J. (UH).
3 Bukvald A. (SM), Křůmal F. (Březolupy), Koudela A. (Bojkovice), Maňásková M. (Nedakonice), Máčala J. (Vážany), Vaškových M. (UH), Šenk P. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
2 Mazurková J. (UH), Hladiš L. (Šumice), Maroňák V. (UH), Svoboda L. (Podolí), Bánovský A. (Kněžpole), Horká V. (Buchlovice).
1 Janíková M. (UH), Dobeš A. (UH).

Průběžné pořadí
85 Kostková M. (Kroměříž).
84 Fiala L. (UH).
83 Pospíšil R. (Bílovice).
82 Trávníčková A. (Traplice).
79 Skopal L. (Kudlovice).
78 Janůšek M. (UH).
77 Kozelek F. (Topolná), Krsička P. (Sušice).
76 Neděla J. (Popovice), Schnürmacherová J. (UB), Hoferek O. (Topolná).
75 Šimík V. (Nedakonice), Vávra J. (Tupesy), Schnürmacher F. (UB), Jelínek L. (UH), Mahdal T. (Bánov).
74 Svoboda P. (M. Písek), Šťasta J. (Huštěnovice), Brhel M. (SM).
73 Hubáček A. (Kun.), Slováček K. (UH), Šurmánková A. (Jar.), Michalec R. (UH).
72 Botek F. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Jančík M. (Jar.), Krsičková M. (Sušice).
71 Ludvíček J. (Boršice), Michalcio Z. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Slováček D. (Brno).
70 Gajdošík S. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Kolaja A. (Svárov), Podškubka L. (Vlčnov), Kozelek V. (Topolná).
69 Zichová L. (UH), Kundera M. (SM), Kyncl J. (SM), Pipal V. (Sady), Doležal T. (UH), Brož M. (Jar.).
68 Šašinka J. (Záhorovice), Medek J. (Topolná), Borýsek Z. (UH), Mařák I. (UH), Sklenka D. (Ořechov), Abrhámová M. (UH).
67 Thomayerová J. (UB), Hykl D. (Jar.), Rýc F. (Svárov), Jančová P. (D. Němčí).
66 Mazůrek J. (Boršice), Křiklavová M. (Osvětimany), Prokeš M. (SM), Kovařík Z. (Sady), Rozsypálek M. (Jar.), Mikulka T. (Topolná), Dvořáčková M. (Třebíč).
65 Kovařík L. (UO), Brázdil Z. (UH), Hřib J. (Šumice), Pokorák V. (Ořechov), Gabriel P. (UH), Hrubošová J. (Kněžpole), Kirchner M. (Kun.), Machalová J. (Záhorovice).
64 Bukvald A. (SM), Měrková V. (Jar.), Remeš V. (Kněžpole), Hanák K. (Drslavice), Kalina L. (UB), Stehlík P. (UB), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Bureš J. (Sady).
63 Berec L. (Bystřice p/L), Omelka J. (Bánov), Lekeš L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Janík M. (UO), Večeřa P. (UH), Hubáček P. (Březolupy), Rozsypálek O. (Javorovec), Pospíšil A. (Bílovice), Jančová Z. (D. Němčí).
62 Schön J. (Mistřice), Ševčík J. (Veletiny), Mazůrek J. (Kun.), Bělovská J. (Kněžpole), Kadlčík M. (Popovice), Kaňovský M. (Bílovice), Vacula P. (UB), Dohnal T. (Topolná), Schnürmacher F. (UB).
61 Gajdošík F. (Jar.), Macela M. (UH), Andrlíková A. (Záhorovice).
60 Křůmal F. (Březolupy), Maroňák V. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Vaculová L. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole).
59 Koudela A. (Bojkovice), Kučík I. (Jankovice), Zelinka P. (D. Němčí), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Weintrittová M. (Míkovice), Boček D. (UH).
58 Šumíček I. (Kudlovice), Měrka M. (Jar.), Srnec J. (UB), Šupka F. (Kun.), Slováčková M. (SM), Kloček K. (Traplice).
57 Kopeček K. (UB), Mikulec F. (UH), Javor J. (Vlčnov), Rosík V. (Kudlovice), Jančová M. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Vacula P. (UB).
56 Pongo Ľ. (UH), Krpal A. (Stříbrnice), Rýc Z. (Svárov), Janošek T. (Kudlovice), Bělovský M. (Kněžpole).
55 Vacula L. (UB), Zemek J. (UB), Stehlíková M. (UB), Bartoň P. (Buchlovice).
54 Hejda V. (SM), Svoboda L. (Podolí).
53 Procházka J. (Tupesy), Pauřík A. (Kněžpole), Remeš L. (Kněžpole).
52 Pauřík J. (Kun.), Hladiš L. (Šumice), Pavelka S. (Kudlovice), Kaňovská M. (Bílovice), Horká J. (UH).
51 (UH), Šrámek P. (UH).
50 Řihák M. (UB).
49 Mazurková J. (UH), Štěpaník M. (Babice), Bilavčík J. (Mistřice).
48 Jahoda P. (Nivnice), Horká V. (Buchlovice).
47 Mikulka J. (Topolná), Bánovský A. (Kněžpole), Kraváček B. (Kudlovice).
46 Garžík K. (UH), Volčík V. (UH).
45 Zemková M. (UB), Křůmal P. (Březolupy), Kozelek O. (Kněžpole).
44 Beneš F. (ONV), David T. (Sady).
43 Salvet L. (Bojkovice).
42 Hanáček P. (Jar.), Šenk P. (UH).
41 Vaškových M. (UH).
38 Červenka J. (Tupesy).
37 Mikulka L. (Topolná).
36 Dvouletý R. (Nedakonice), Maňásková M. (Nedakonice).
35 Hruboš L. (Kněžpole).
34 Máčala J. (Vážany), Gajdošík P. (Topolná).
31 Šurmánek M. (Jar.).
30 Berecka V. (Březolupy).
29 Dobeš A. (UH), Mikulčíková Z. (Popovice).
26 Nedělová J. (Popovice), Balaštík A. (Sady).
24 Rachůnek P. (Havřice), Němeček L. (Košíky).
22 Gottvald J. (Kudlovice).
21 Španiel O. (Mor. Písek), Vlk V. (Jalubí), Doležalová M. (UH).
16 Brož Z. (Jar.).
12 Bělovský Z. (Zlechov), Blahová B. (SM).
11 Hyklová M. (Jar.).
8 Janíková M. (UH).
7 Melichárek V. (Jar.), Sklenková t. (Medlovice).
6 Trávníček V. (Nedakonice).
5 Tomáštík J. (Záhorovice).
4 Duda F. (Březolupy), Tomešek Z. (Velká n/V.).
2 Prťka A. (Havřice).

Správné výsledky 10. kola
1. 2:5    2. 1:0    3. 3:0    4. 1:0    5. 1:2    6. 1:1    7. 3:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace