Pětiminutovka v Ostrožské Lhotě

Slovácko Sport 17 / 09 / 2015

OS B

Orel UB - Boršice u Bl. 1:4 (0:1)
Branky: 73. Meindlschmid P. - 24., 56. Šimek R., 61. Miroš J., 68. Gál J. ŽK: 50. Skřivánek V., 53. Gášek L., 88. Gureň M. - 90. Chudík L. ČK: 63. Skřivánek V. (Orel UB).
Diváci: 35. Rozhodčí: Kateřina Součková - Petr Hodic (laik), František Motyčka (laik).
Orel UB: Šmíd J. - Slovák J., Skřivánek V., Meindlschmid P., Machala R., Křivan R. (46. Sedláček J.), Konrád P., Josefík O. (37. Jahoda K.), Jančář Z., Gureň M., Gášek L.
Trenér: neuveden.
Boršice u Bl.: Stodolák M. - Šimek R., Ondra P. (82. Bilík V. st.), Nožička J. (72. Tureček M.), Libosvár L. (46. Miroš J.), Kusenda P., Jurásek Š., Chudík L., Huspenina M., Horák Z., Gál J.
Trenér: Vladimír Bilík.
Z počátku byla hra na obou stranách vyrovnaná. Otevřít skóre se povedlo týmu z Boršic, a to ve 24. minutě. Orel se snažil o vyrovnání, ale největší šanci domácího kapitána brankář hostí vyrazil na roh a z toho domácí branku už neohrozili. Za stavu 0:1 se šlo do kabin. Ve druhém poločase se hosté snažili svůj náskok upevnit a v 56. minutě po centru navýšil opět Šimek. V 61. minutě pak skóre navýšil na 0:3 střídající Miroš. Od 63. minuty hráli domácí v deseti, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Skřivánek. V 68. minutě hosté svůj gólový účet uzavřeli na 0:4, když přesně zamířil Gál. Domácí vstřelili alespoň čestnou branku. V 73. minutě se po samostatném průniku trefil Meindlschmid. Tři body si odvezli hosté Boršic zaslouženě.
Nejlepší hráči: Petr Konrád - Roman Šimek

Záhorovice - Přečkovice 4:0 (1:0)
Branky: 30. Varga P., 52. Kročil T., 88. Denemark J., 90. Michalčík R.
ŽK: 89. Denemark J. (Záhorovice). Diváci: 120.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Martin Polách (laik), Hynek Šenkeřík (laik).
Záhorovice: Šabršula V. - Varga P. (88. Kročil T. I.), Polanský I. (60. Dvořák P.), Ondrušek D., Michalčík R., Kročil T. (72. Denemark J.), Krč P., Kočí Z., Jančář T. (83. Grác A.), Jál J., Gřunděl J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Přečkovice: Novosad J. - Urbánek J., Tureček Z. (80. Lebloch R.), Slánský M., Semela R., Pešek Z., Nevěřil J., Michalec M., Kunc J., Hodulík R. (24. Kuchař M.), Bezruč M.
Trenér: Pavel Holík.
Do úvodu utkání lépe vstoupili hráči hostí. Už v 5. minutě šel Hodulík sám na gólmana, ale ten ho vychytal. Ve 30. minutě domácí zahrávali přímý volný kop, Jál trefil břevno a osamocený Varga poslal domácí do vedení. Ve 40. minutě hosté také zahrávali přímý kop Michalcem, ale jeho tvrdá rána orazítkovala pouze tyč. I úvod druhé půle patřil domácím. V 52. minutě šel sám na brankáře Kročil a upravil skóre na 2:0. V 60. minutě hostující Tureček střílel zpoza velkého vápna, ale brankář si z jeho střelou poradil. V závěru utkání po rychlém brejku domácích vsítil třetí branku domácích Denemark a v 90. minutě na konečných 4:0 upravil po centru Jála Michalčík hlavou.
Nejlepší hráči: Viktor Šabršula - Miroslav Michalec

H. Němčí - Komňa 4:0 (1:0)

Branky: 50., 76., 78. Nuzík P., 23. (p) Tureček M.
ŽK: 26. Pospíšek M. - 70. Kříž R. Diváci: 100.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Martin Sípek, Roman Macalík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M., Nuzík P. (81. Tureček P.), Malík T., Jančařík F., Chmelina J., Bobčík D., Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I. (46. Kříž R.), Varaďa M., Urbánek P., Špíšek M., Sochor L., Ridoško M., Pospíšil L., Kala M., Gago J. (78. Valter P.), Dolina M.
Trenér: Neuveden.
První čtvrt hodinu se hrál průměrný fotbal, který se hrál ve středu hřiště. Ve 23. minutě byl v pokutovém uzemí faulován domácí Bahula a následnou penaltu Tureček proměnil v gól. Ve 30. a 35. minutě se do šancí dostal Chmelina a ani jednou netrefil branku. Druhý poločas byl v režii domácích. V 50. minutě domácí zatáhli míč k brankové čáře a Nuzík doklepával do prázdné branky a skóre bylo 2:0. V 76. minutě se odražený míč dostal opět k Nuzíkovi a ten se trefil na 3:0. O dvě minuty později po rychlém protiútoku Nuzík dovršil svůj hattrick a stanovil konečné skóre 4:0.
Nejlepší hráči: Pavel Nuzík - Petr Urbánek

Žítková - Strání B 1:2 (1:2)
Branky: 27. Lebánek M. - 28. Pavluš M., 45. Kolaja J.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Martin Hargaš (laik), Václav Šidlo (laik).
Žítková: Šedivý M. - Pollák M., Lebánek M., Krovina Z. (77. Gaží P.), Janků J., Hrubý M. (57. Coník B.), Hargaš R., Hargaš M., Čejka D., Bulko P., Birás A.
Strání B: Mimochodek J. - Zderčík P., Zderčík A., Tóth P., Tomanec P. (80. Žajgla T.), Pavluš M., Motola J. (62. Reňák R.), Kolaja J., Janovský M., Janiga V. (53. Vintr P.), Houšť V.
Na Žítkové se hrál vyrovnaný první poločas. Obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal, i když jim to stěžoval nerovný terén. Domácím se ve 27. minutě podařilo po centru z pravé strany skórovat Lebánkem nechytatelnou hlavičkou z malého vápna. Hosté hned po rozehrání Pavlušem vyrovnali po velké chybě domácího gólmana, kterému vypadl míč z ruky. Hostující Kolaja se dvěma střelami zastřeloval tak, že jen těsně minuly domácí bránu. Ve 45. minutě třetí šance Kolajovi už vyšla a po samostatné akci poslal hosty do vedení. Druhý poločas byl ve znamění převahy domácích, avšak bez gólového efektu. Hosté se spoléhali na rychlé protiútoky a z toho vyústily dvě gólovky od Kolaje, které ale zůstaly nevyužity.
Nejlepší hráči: Michal Lebánek - Josef Kolaja

Os. Lhota - St. Hrozenkov 3:0 (3:0)
Branky: 30., 35. Pešík E., 33. Štergenich P. ŽK: 60. Pešík D., 78. Pešík E., 90. Fantura T. - 30. Tuharajský J., 46. Janíček P., 51. Žmolík L., 65. Drga A., 80. Husařík M. Diváci: 51.
Rozhodčí: Jan Houdek - David Krátký (laik), neuveden.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zalubil O. (57. Štergenich J.), Štergenich P., Štergenich D., Radoch P., Pešík E. (82. Žajdlík M.), Pešík D., Lučný O., Krátký E. (71. Fantura T.), Horák K., Hanák R.
Trenér: Patrik Štěrgenich.
St. Hrozenkov: Köszeghy F. - Žmolík L., Tuharajský J., Ostravský R., Lebánek L., Kročil J. (59. Blaho T.), Janíček P., Husařík R., Husařík M., Gabrhel P. (46. Havier J.), Drga A. (60. Breznický P.).
Trenér: Josef Vaculík.
Domácí utkání začali ve svižném tempu a byli lepší než hosté. Výsledkem bylo několik šancí, které byly pro hostujícího brankáře velmi nebezpečné, avšak ani jedna se neujala. Ve 30. minutě domácí šli do vedení Pešíkem, který využil zaváhání hostujícího brankáře a skóroval do odkryté branky. Ve 33. minutě, po kombinaci Štergenicha s Pešíkem, šli domácí do dvougólového vedení. Pětiminutovku z hříše snů završil Pešík, který upravil na 3:0. Ve druhém poločase se divácí spíše nudili. Jedinou velkou šancí byla střela domácího Pešíka, avšak hostujícího brankáře nepřekonal.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Petr Janíček

Pitín - Březová 0:2 (0:0)
Branky: 71. Pomajbík D., 77. Vojtek J.
ŽK: 22. Schäffer P., 32. Divila J. (Pitín). Diváci: 80.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Berčík (laik), Josef Janků (laik).
Pitín: Salvet L. - Voda M., Vladár J. (72. Staněk Š.), Trllo Z., Schäffer P., Homola M., Domorád P., Divila J. (52. Kozubík A.), Čuč R., Bureš M., Prachař D. (79. Kavka P.).
Trenér: David Lukáš.
Březová: Bruštík D. - Vojtek J., Pomajbík D., Plášek V., Majer J., Křeháček M., Janků M. (90. Matějíček P.), Hanák T. (80. Smítal J.), Čaňo T. (86. Miškář V.), Čaňo P. (91. Čaňo L.), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
V bojovném utkání domácí v prvních minutách zatlačili hosty z Březové a mohli ihned v 9. minutě dat gól, ale svoji šanci nevyužili. Pak se hra vyrovanala a v prvním poločase si obě dvě mužstva žádnou přiležitost nevytvořila. V druhém poločase hosté z Březové byli aktivnější než domácí. Zatlačili a byla z toho první branka, kdy Pomajbík dostal přesnou přihrávku, před šestnáctkou potáhl míč a zvýšil na 0:1 pro hosty. Od té chvíle hosté převzali iniciativu a zatlačili domácí. V 77.minutě zvýšili na 0:2, kdy Vojtek střelou k tyči zvýšil skóre. Domácí za stavu 0:2 bojovali, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
Nejlepší hráči: Drahomír Prachař - David Pomajbík