Pětkrát se na hřišti červenalo

Slovácko Sport 28 / 09 / 2011

Žalkovice - Ořechov 2:2 (1:1)
Domácí měli více ze hry, ale zbytečnými chybami se připravili o tři body. Branky: Sova, Kučera - vlastní, Trlida.
Újezdec - Kvasice 3:3 (1:2)
Utkání kvalitní úrovně se zbytečně nervozním koncem, ve kterém byli domácím vyloučeni Pilka a Šmíd. Branky: Pilka, Kobzinek, Novosad - Prešnajder, Večerka, Lepša.
1.FC Slovácko C - J.Otrokovice 3:1 (2:0)
 Bojovné a dramatické utkání, ve vyrovnané první půli si domácí vypracovali dvoubrankový náskok zásluhou Břečky a Skovajsíka. Po přestávce hosté převzali taktovku a v 53. min. nedali Martincem penaltu. Ke vstřelení branky měli řadu příležitostí, ale domácí golman Vejmola se překonával. Na 2:1 se jim nakonec podařilo snížit Šmedkem až v 85. min., ale domácí L. Paškou v 88. min. pojistili výhru.
Březolupy - Prakšice 3:0 (2:0)
První branku dali domácí Kundrtem v 11. min. a další tutovky zůstaly nevyužity. Po přestávce další branku přidal Chaloupka v 56. min. a o tři minuty později se prosadil opět Kundrt. To už hosté hráli bez vyloučeného Juráka, kterého následoval v 66. min. Matulík.
Kněžpole - Nedachlebice 1:1 (1:1)
 Derby se hrálo v nervózní atmosféře, hosté vedli od 16. min. brankou Křenka, domácí vyrovnali ve 23. min. Kovanou. Od 37. min. hráli hosté bez vyloučeného Mikulčíka.
Chropyně - Mladcová  1:2