Branky: 6., 74. Polášek R., 26. Střelec T., 60. David T.
ŽK: 24. Brim O., 55. Baný J., 58. Sklenář J. (Kunovice).
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Zdeněk Ondryáš (laik), Jaroslav Říha (laik).
Babice: Hájek M. - Škrabal M., Soldán L. (46. Bohun T.), Říha L., Maňásek J., Litoš F., Liška J., Lahola M., Körber S. (29. Maňásek Z.), Chybík R., Bičan M. Trenér: Libor Soldán.
Kunovice: Uhlík R. - Střelec T., Sklenář J., Polášek R., Petřek V., Lahodný J., David T., Brim O. (57. Hřibňák M.), Brim M., Baný J. (64. Mareček M.), Abrhám F. (46. Lahodný M.). Trenér: Dušan Klvaňa.
Hosté začali utkání aktivněji, a hned v 6. minutě hostující Polášek si naběhl na centr zleva a skóroval -0:1. Domácí udělali chybu v obraně ve 26. minutě čehož využil Střelec a pohodlně skóroval. Do konce poločasu se hosté ještě několikrát dostali do šancí, ale nebyli úspěšní. Domácí byli v prvním poločase spíše horším týmem. Druhý poločas začal aktivněji ze strany domácích, kteří za pět minut mnohokrát zaútočili, ale bez úspěchu. V 60. minutě se do vápna dostal David a skóroval k tyči. Domácí se snažili odpovědět, ale nevyužili svých šancí. V 74. minutě naposledy skóroval Polášek a tím uzavřel skóre na 0:4.
Nejlepší hráči: Marek Škrabal - Radim Polášek

Boršice u Bl. - O. N. Ves B 3:1 (0:1)
Branky: 54., 80., 90. Zimčík R. - 16. Bouchal M.
ŽK: 68. Szabo M. (O. N. Ves B).
Diváci: 40.
Rozhodčí: Martin Fišera - Bohuslav Vávra (laik), František Motyčka (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Šimek R., Stodolák M., Nožička J., Němeček R., Kusenda R. (53. Zimčík R.), Kusenda P., Hrbáč E., Halík M., Gál L., Bilík V. Trenér: Pavol Hyža.
O. N. Ves B: Husár P. - Ťok L., Štefaník R., Szabo M., Slezák V., Pavlas Z., Kosík A., Jirásek A., Chrástek M., Bouchal M., Hél Ja. Trenér: Michal Kusák.
První půlku začali lépe hosté a již v 16. minutě šli do vedení po krásné střele Bouchala 0:1. Domácí se snažili vyrovnat a vytvořili si několik slibných příležitostí, měli ovšem vychýlenou mušku. Začátek druhé půle vyšel lépe domácím, v 53. minutě šel do hry Zimčík, který se postaral o obrat v celém utkání. Byl na hřišti minutu a již stihl vyrovnat, hosté zkoušeli výpady, ale jejich útoky byly bezzubé. V 80. minutě po přečíslení Zimčík dává svoji druhou branku a tečku za zápasem udělal opět Radek Zimčík a dal svoji třetí branku a to se stalo v 90. minutě po rohovém kopu.
Nejlepší hráči: Radek Zimčík - Milan Bouchal

Huštěnovice - Bánov 4:3 (2:3)
Branky: 51., 66. Zlámalík R., 25. Silný F., 45. Puškáč L. - 2. Horňák L., 34. Dalajka M., 38. Durďák V.
ŽK: 70. Umlauf M. - 74. Mahdal L., 77. Bulejko P.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Tureček (7,8) - Pavel Čechmánek (laik), Břetislav Polanský (laik). Delegát utkání: Jiří Chramcov.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M. (79. Hruboš Z.), Silný F., Puškáč L. (87. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Bánov: Polanský T. - Velecký J., Vaňhara J., Mahdalíček J., Mahdal L., Horňák L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M. (65. Polanský L.), Bulejko P. Trenér: Karel Kopeček.
Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů, ten první byli lepší hosté, a ten druhý zase domácí. Ve druhé minutě Horňák po chybě obrany poslal hosty do vedení. Ve 25. minutě domácí srovnali po rychlém brejku Silným. O devět minut později šli hosté opět do vedení zásluhou Dalajky, který uklidil míč do prázdné branky. Ve 38. minutě hosté zvýšili svůj náskok, Durďák z hranice velkého vápna prostřelil obranu i Kulhavého - 1:3. Těsně před půlkou zahrávali domácí roh, a z něj přímo v 45. minutě Puškáč trefil od tyčky síť. Do druhé půle nastoupili domácí s větší bojovností a to se jim vyplatilo. V 51. minutě Zlámalík srovnal na 3:3 a tentýž hráč v 66. minutě vstřelil pro svůj tým vítěznou branku.
Nejlepší hráči: Lubomír Puškáč - Michal Gajdůšek

Jarošov - Korytná 8:1 (1:1)
Branky: 10., 62., 84. Kováč Pa., 53., 81., 89. Kováč Pe., 59. Vaculík M., 60. Jančík V. - 38. Bublík D.
ŽK: 12. Suchý R., 28. Navláčil O., 74. Bublík I. (Korytná).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Ondřej Píža, Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Vaculík M., Šenk P. (46. Jančík V.), Šácha J. (74. Omelka M.), Mikulka P., Kryštof J., Kováč Pe., Kováč Pa., Kaštánek M., Kamočai L. (68. Sedláček V.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Korytná: Máčalík Š. - Zetka M., Vacula J., Suchý R., Popelka P. (62. Persona P.), Navláčil O., Málek Ma., Máčalík M., Janča J., Flasar V., Bublík I. Trenér: Michal Málek.
Domácí se ujali vedení v 10. minutě, kdy si na centrovaný míč Petra Kováče naběhl Pavel Kováč a hlavou otevřel skóre. Ve 21. minutě střelu domácího Šenka Máčalík vyrazil. Ve 38. minutě se hostům podařilo vyrovnat střelou k tyči Bublíkem. Ve druhém poločase domácí hosty zatlačili a v 53. minutě Kováč využil špatný odkop obránce a překonal tak Máčalíka. V 58. minutě nastřelil Kamočaj břevno, ale o minutu později zvýšil Vaculík střelou k tyči. V 60. minutě dával Jančík po iděální přihrávce Kováče. O minutu později zvýšil Kováč Pavel. V 81. minutě se opět Kováč Petr prosadil. V 84. minutě utekl Pavel Kováč a osamocený překonal gólmana. 86. minutě kopali hosté pokutový kop, ale Gajarský Navláčilovu střelu vyrazil a konečné skóre na 8:1 upravil Petr Kováč do prázdné branky.
Nejlepší hráči: Pavel Kováč - Roman Suchý

Pitín - Buchlovice 3:3 (1:0)
Branky: 26. Kozubík J., 52. Voda M., 87. Bureš M. - 47. Jurča A., 51. Belant L., 78. Křiva D.
ŽK: 28. Krahula L., 47. Voda M. - 20. Křiva D., 85. Kovařík P.
Diváci: 81.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Zderčík (laik), Zdeněk Tomešek (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M., Urbánek P., Trllo Z. (52. Berčík P.), Struhař P. (84. Maňas M.), Salvet L., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A., Tomešek Z., Šarata R. (46. Jurča A.), Strakoš S., Schuster M., Mikula J., Křiva D., Kovařík P., Kotek J., Belant L. Trenér: Josef Surý.
V pěkném sportovním areálu v Pitíně se utkala mužstva dvou rozdílných stylů. Zatímco domácí nic zbytečného nevymýšlejí a nákopy hledali rychlé útočníky, hosté se snažili o technický kombinační fotbal. Ve 26. minutě do rozhozené hostující obrany pronikli Voda s Jakubem Kozubíkem, který otevřel skóre zápasu - 1:0. Do druhé půle hostující trenér nasadil Jurču, který se mu hned ve 47. minutě odvděčil gólem - 1:1. V 51. minutě po pěkné kombinační akci hosté Belantem otočili na 1:2, vzápětí však po rohovém kopu hlavou srovnal pitínský Voda. V 78. minutě opět převážil misky vah na stranu buchlovických Křiva, domácí se nevzdali a v 87. minutě opět po rohovém kopu Bureš hlavou uzavřel gólový účet zápasu.
Nejlepší hráči: Martin Bureš - Lukáš Belant

Strání B - St. Město 4:1 (2:0)
Branky: 31. Motola J., 35. Adámek T., 58. Janošík J., 72. Popelka L. - 67. Adamík T.
ŽK: 62. Adámek T., 75. Motola J., 86. Zderčík R. - 44. Trávník R., 72. Hastík R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Dušan Klvaňa - Jiří Guriča (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Vintr P., Šimek J. (65. Popelka L.), Nuzík P. (70. Popelka O.), Motola J., Janošík J., Houšť V., Haloda J. (80. Láska T.), Adámek T., Adámek M. Trenér: Václav Popelka.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Trubačík V., Trubačík M. (65. Adamík T.), Trávník R., Šopík R., Svoboda O., Sháněl R., Panáček M., Hastík R. (75. Vlček P.), Grebeň M. Trenér: Milan Višenka.
Utkání začalo ve svižném tempu a domácí se v něm už v prvních minutách dostali do dobrých šancí. Ve 31. minutě po pěkné akci domácích dorážel do prázdné brány Malota 1:0. Než se hosté vzpamatovali, tak ve 35. minutě z rohu inkasovali podruhé, hlavou zvyšoval Adámek. Do druhé půle nastoupili hosté s cílem vstřelit kontaktní gól, ale ze dvou vyložených šancí se jim to nepodařilo. Následoval trest, Jánošík po samostatné akci zvyšoval již na 3:0. Domácí od této chvíle měli navrch, ale z ojedinělé akce krásnou střelou z dvaceti metrů Tomáš Adamík snížil na 3:1. Hosté chtěli výsledek korigovat, ale po důrazné akci v 72. minutě Libor Popelka pečetil na 4:1.
Nejlepší hráči: Martin Adámek - Martin Grebeň

Tupesy - Kněžpole B 1:3 (0:2)
Branky: 89. Mikula F. - 13. Brázdil O., 28. Palčík R., 75. Haša M.
ŽK: 80. Gejdoš J. - 80. Varga R., 88. Kašný P.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Marek Březina (laik), Zbyněk Musil (laik).
Tupesy: Polášek J. - Vaculík L. (70. Grebeň R.), Šmatelka J., Molek S., Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Hruška J. (2. Mikula F.), Gejdoš J., Bureš R., Burda T. Trenér: Antonín Šimon.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R. (85. Mazůrek A.), Řezníček M., Palčík R., Kozelek O. (69. Hruboš L.), Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Haša M., Flíbor T., Brázdil O. (78. Pastyřík R.).
Trenér: Martin Haša.
Hned od začátku bylo lepší hostující mužstvo, které se ujalo vedení ve 13. minutě Brázdilem, který prostřelil obranu i brankaře. Ve 28. minutě hosté zahrávali rohový kop, který umístil hlavou Palčík. Druhý poločas  se odehrával ve stejné režii jako první, kdy v 75. minutě byl ve velkém vápně faulován Kašný a nařízenou penaltu proměnil hostující Haša. Od té doby hosté polevili, čehož využili domácí a v 89. minutě Mikula snížil skŕe a stanovil konečný výsledek 1:3 po nedorozumění s obranou.
Nejlepší hráči: Tomáš Kubíček - Radim Palčík