Branky: 5., 6., 73. Tinka P., 30. Tomanec P., 56. Zderčík P.
ŽK: 70. Vintr P. - 74. Hanák T. Diváci: 50.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Jiří Guriča (laik), Zdeněk Kopunec (laik).
Strání B: Mimochodek J. - Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Tomanec P., Tinka P., Popelka J., Pavluš M. (78. Janovský M.), Houšť V. (88. Bruštík P.), Haloda J. (71. Grebík Marek), Bušo M.
Trenér: neuveden.
Bystřice p. L.: Novák L. - Zelinka P., Tomanec M., Struhařík L., Pokorný D., Matucha K., Machala R., Londýn M. (44. Hanák T.), Koktavý L. (76. Kubena P.), Hruška P., Dornica P.
Trenér: Vladimír Mačát.
Utkání slibovalo vyrovnaný zápas, ale domácí do něho vykročili jako raketa a již v 5. minutě utekl hostující obraně domácí Tinka a podél brankáře vsítil první branku utkání. O minutu později hostující brankář chyboval, míč vyrazil znovu na Tinku a od jeho kolene se odrazil míč do sítě, 2:0. Hosté byli v poli vyrovnaným soupeřem, ale jejich střely končily nad nebo vedle branky domácího mužstva. Domácí ve 30. minutě po kopu z rohu zvýšili Tomancem na 3:0. Ve druhém poločase se hosté snažili, ale byli to opět domácí, kteří v 56. minutě Zderčíkem skórovali do prázdné branky, 4:0. V 73. minutě opět utekl hostující obraně Tinka a znovu podél brankáře navýšil skóre na 5:0. Zasloužené vítězství domácích.
Nejlepší hráči: Petr Tinka - Ladislav Koktavý

Suchá Loz - Orel UB 4:1 (2:1)

Branky: 27. Král Š., 31. (p), 82. Straňák L., 65. Krajčovič Z. - 40. Jahoda K.
ŽK: 49. Kandrnál M. - 26. Mahdalík J., 30. Durďák T., 49. Gášek L., 64. Kočica M. Diváci: 75.
Rozhodčí: David Večeřa - Václav Hanzlíček (laik), Petr Hodic (laik).
Suchá Loz: Zajíček P. - Vítek F., Straňák L., Plessner O., Medůsek M., Král Š. (84. Král V.), Krajčovič Z., Kliment T. (80. Bradáč R.), Kandrnál M., Gazdík P., Bujáček V.
Trenér: František Král.
Orel UB: Maršálek M. - Moravanský T. (74. Keňo F.), Meindlschmid P., Mahdalík J. (46. Skřivánek V.), Křápek M. (66. Smolčák R.), Konrád P., Kočica M., Jahoda K., Gášek L., Durďák V., Durďák T. (82. Meisel R.).
Trenér: Tomáš Moravanský.
Za slunečného odpoledne se v Suché Lozi hrál velmi bojovný fotbal. Ve 27. minutě vyslal míč na zadní tyč Král a Suchá Loz vedla 1:0. V 31. minutě byl zapískán pokutový kop, k míči se postavil Straňák a zvýšil na 2:0 pro domácí. Hostům z Brodu se v první polovině zápasu podařilo ještě snížit Jahodou na 2:1, a to ve 40. minutě. Druhý poločas byl také velmi akční. V 65. minutě si domácí krásně vykombinovali obranu hostí a Krajčovič skóroval na 3:1. V 82. minutě udělal gólovou tečku za utkáním střelou k zadní tyči Straňák na 4:1. Suchá Loz se loučí s podzimní sezónou s úctyhodným výkonem 4:1
Nejlepší hráči: Šimon Král - Karel Jahoda.

Korytná - Žítková 2:4 (1:1)
Branky: 12., 73. Husták M. - 2., 83. Mušuta M., 52. Pouza D., 53. Krasňan F.
Diváci: 55.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Josef Flasar (laik), Martin Hargaš (laik).
Korytná: Poláček D. - Zetka P. (87. Lekeš D.), Zámečník M., Lekeš P. (85. Blaho M.), Kalavský L. (60. Popelka L.), Kadlčík K., Janča J., Husták M., Čaňo T. (53. Výmola P.), Bobčík P., Blaha M.
Trenér: František Lekeš.
Žítková: Beňo T. - Vrzba M., Solár M., Pouza D. (63. Klobušický M.), Mušuta M., Krasňan F., Hrubý M. (88. Blaho D.), Hodulík P., Hargaš M., Čejka D., Bulko P. (77. Kramárik M.).
Trenér: Jan Kubáň.
Utkání začali lépe hosté, kteří hned ve 2. minutě vstřelili první branku utkání Mušutou, 0:1. Netrvalo dlouho a ve 12. minutě po chybě hostující obrany vyrovnal skóre na 1:1 Husták. Pak se hra přelévala z jedné poloviny na druhou, hosté byli kombinačně lepší a vypracovali si více brankových příležitostí. Hned zkraje druhého poločasu se obrazně řečeno začal lámat chléb a v 52. minutě dosáhli hosté branky Pouzou po jeho individuální akci, 1:2. V 53. minutě po individuální akci zvýšili hosté na 1:3 Krasňanem. Hra se znovu přelévala ze strany na stranu, domácí dokazovali, že jsou lepší, než tomu odpovídá umístění v tabulce, snížili krásnou křižnou střelou Hustáka na 2:3. Hosté se začali strachovat o výsledek, i když i oni měli vyložené brankové příležitosti, uklidňující pojistka pro hosty padla v 83. minutě, kdy po kopu z rohu zvýšil Mušuta krásnou hlavičkou na konečných 2:4. Do konce utkání se již skóre nezměnilo, výsledek je pro domácí krutý, ale rozhodující proměněné brankové příležitosti. Kladem utkání byla slušná hra obou mužstev.
Nejlepší hráči: Marek Husták - Michal Hrubý

Pitín - Komňa 3:1 (0:0)
Branky: 49. Spáčil Z., 67. Urbánek P., 73. Bureš M. - 74. vlastní
ŽK: 60. Bureš M. - 51. Urbánek P., 80. Hanke T. Diváci: 85.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Michal Voda (laik), Jiří Šašinka (laik).
Pitín: Berčík P. - Urbánek P., Staněk Š. (64. Bor B.), Spáčil Z., Slezák K. (66. Holík K.), Schäffer P., Lukáš D., Kavka P. (46. Kozubík A.), Gabrhel P., Čuč R., Bureš M.
Trenér: Marek Kúdela.
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I., Urbánek P., Špíšek M., Šašinka J. ml., Ondrušek M., Lisoněk L., Hloušek J., Hanke T., Dubovský R., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
V první půli se hrálo bojovně, ale hra byla neurovnaná. Výjimkou byla 15. minuta, ve které se domácí Spáčil dostal sám před bránu, ale jeho střelu výtečně zlikvidoval gólman. Hosté měli velmi dobrou příležitost ve 36. minutě, ale Ondrůšek trestuhodně z malého vápna překopl branku. Druhý poločas byl herně lepší. Ve 49. minutě utekl obraně hostů Spáčil a z těžkého úhlu otevřel skóre zápasu. V 67. minutě domácí Urbánek upravil na 2:0, když usměrnil míč ze skrumáže do branky. V 73. minutě zvýšil Bureš na 3:0 z dvacetimetrového přímého kopu. Po rozehrání hosté zaútočili a nakopnutý míč na malé vápno v 74. minutě si nešťastně srazil do vlastní branky Bureš. Vítězství domácích bylo zasloužené, ale mohlo být výraznější, kdyby Spáčil nezmařil tři jasné tutovky.
Nejlepší hráči: Radim Čuč - Jan Urbánek

St. Hrozenkov - Přečkovice 3:0 (0:0)
Branky: 63. Janků J., 81. Ostravský F., 83. Keňo T.
ŽK: 20. Bečar T., 59. Janků L. - 35. Pavlík L., 58. Hanák L., 76. Hodulík R. Diváci: 62.
Rozhodčí: Pavel Rochovanský - Dušan Šopík (laik), Karel Šenkeřík (laik).
St. Hrozenkov: Janíček P. - Ostravský R., Machara P. (65. Ostravský F.), Králík M., Keňo T., Janků L., Janků J. (93. Sedlačík P.), Husařík M., Černický M., Blaho T. (86. Mlčůch M.), Bečar T.
Trenér: Radek Šprtel.
Přečkovice: Hart Š. - Vrba M. (81. Slovák R.), Slánský M., Procházka M., Pavlík L., Kotrla M. (86. Urbánek D.), Kaniok R., Kadleček J. (63. Jančář M.), Hodulík R. (76. Novosád J.), Hanák L., Bezruč M.
Trenér: Pavel Holík.
Za krásného počasí se v Hrozenkově hrálo na těžkém terénu. Od úvodních minut bylo utkání překvapivě vyrovnané a větší gólové příležitosti si vytvářeli hosté z Přečkovic. Do druhého poločasu však vstoupili lépe domácí a odměnou jim byla vedoucí branka, když v 63. minutě Jan Janků potrestal chybu hostujícího brankáře na 1:1. Domácí hráči byli během druhého poločasu lepším týmem a v závěru přidali ještě další dvě branky. Nejprve se v 81. minutě trefil střídající Filip Ostravský a střelecký účet utkání uzavřel v 83. minutě hlavičkující Keňo na 3:0 a tímto bylo skóre zápasu ukončeno.
Nejlepší hráči: Tomáš Keňo - Luděk Pavlík

Záhorovice - Rudice 4:0 (1:0)
Branky: 86., 89. Gazdík J., 21. Pospíšil L., 48. Michalčík R. ŽK: 17. Michalčík R., 64. Gazdík J. - 43., 75. Durďa M., 34. Jadrníček A., 87. Hauerland M. ČK: 75. Durďa M. (Rudice). Diváci: 80.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - David Ondrušek (laik), Jiří Gřunděl (laik).
Záhorovice: Janíček J. - Varga P., Šabršula V. (46. Duda M.), Surý M., Pospíšil L., Polanský I. (46. Trška O.), Michalčík R., Krč P., Jál J., Chaloupka O. (81. Grác Adam), Gazdík J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Rudice: Daněk S. - Poláček D., Plášek V. (89. Minařík T.), Kondla M. (59. Tomaštík J.), Jurásek M. (72. Lukáš P.), Jadrníček A., Hladiš M., Hauerland M., Gavenda P., Durďa M., Daněk M.
Trenér: Michal Durďa.
Utkání bylo hráno od počátku velmi bojovně, obě mužstva se snažila udržet míč na svých kopačkách, domácí byli lepší, techničtější, rychlejší. Ve 21. minutě se ujali vedení Ladislavem Pospíšilem 1:0. Domácí se i nadále snažili přidat branku, měli několik slibných šancí, ale do poločasu žádnou neproměnili. Ve druhém poločase ve 48. minutě Richard Michalčík zvýšil na 2:0 dorážkou do prázdné branky. Hostům pomalu docházely síly a domácím už více nestačili, což nahrazovali kritikou rozhodčích, domácí na to nebrali zřetel a hráli dále svoji líbivou hru s množstvím šancí. V 86. minutě Gazdík zvýšil na 3:0. V 89. minutě domácí završili skóre utkání na 4:0 z pokutového koupu, který proměnil Jan Gazdík, za jasné podražení hráče v pokutovém utkání. Vyloučen byl hostující Michal Durďa po dvou žlutých kartách za dvojnásobné úmyslné zakopnutí míče a neustálou kritikou rozhodčího. Utkání bylo bojovné s velkým množstvím osobních soubojů. Domácí zaslouženě a jasně zvítězili.
Nejlepší hráči: Patrik Varga - Hauerland Martin