Pitín dohrával proti Bánovu v devíti

Slovácko Sport 15 / 09 / 2010

Okresní soutěž 6. kolo

Babice - Kněžpole B 3:4 (1:3)
Branky: 14., 77. Soldán L., 85. Býček L. - 9., 20., 35. Flíbor T., 76. Hruboš P.
ŽK: 65. Buksa R., 80. Býček L. - 13. Hruboš P., 91. Musil Z.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Jaroslav Říha (laik), Václav Lapčík (laik).
Babice: Kovařík L. - Soldán L., Říha L., Macháček P., Lahola M., Koukal P., Körber S., Horsák D., Horníček D., Býček L., Buksa R. Trenér: Marcel Litoš.
Kněžpole B: Haša M. - Palčík R., Křen M., Křen B. (17. Pastyřík R.), Kozelek M., Kašný R. (85. Musil Z.), Kašný P., Janík V., Hruboš P., Hruboš L. (65. Mazůrek A.), Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
Za překrásného počasí se v Babicích hrál pohledný fotbal s množstvím branek. Do poločasu se blýskl čistým hatrickem Tomáš Flíbor a to v 9., 20. a 35. minutě. Domácím se podařilo dát branku ve 14. minutě nestárnoucím Liborem Soldánem, který proměnil pokutový kop. Navíc tentýž hráč ve 20. minutě orazítkoval břevno Hašovy branky. Ve 42. minutě opět Soldán mohl skórovat, jeho střelu k tyči Haša vyrazil na roh. Do druhého poločasu nastoupili hosté profesorsky a mohlo je to stát vedení, nejprve zahodil tutovku v 55. minutě Býček, poté opět Soldán zblízka nezavěsil. A tak se ke slovu v 76. minutě dostali hosté, když obrana nastřelila Hruboše a od něj se míč odrazil do sítě 1:4. Domácí to nezabalili a o minutu později se prosadil konečně ze hry Soldán a snížil. V 85. minutě dal branku naděje Býček a zdramatizoval tak utkání. Hosté ovšem závěr takticky zvládli a domácím se už nepodařilo ani v tříminutovém nastavení vyrovnat.
Nejlepší hráči: Libor Soldán - Tomáš Flíbor

Huštěnovice - O. N. Ves B 2:1 (1:0)
Branky: 10. Umlauf M., 60. Puškáč L. - 90. Kosík A.
ŽK: 80. Petrželka J., 83. Silný F. - 33. Szabo T., 77. Slezák Z.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Pavel Čechmánek (laik), Jan Hruboš (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (75. Dobeš R.), Vaverka A. (62. Silný F.), Umlauf M., Silný J., Puškáč L. (87. Grebeníček Z.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
O. N. Ves B: Boček A. - Štěrba J., Szabo T., Slezák Z., Slezák V., Němec M. (76. Jirásek A.), Kusák M., Kosík A., Jurásek D., Hábl O., Čápek J. Trenér: Michal Kusák.
První poločas zahájili aktivně domácí, kteří se hned v 10. minutě ujali vedení. Puškáč rozehrával rohový kop, v pokutovém uzemí se nejlépe zorientoval Umlauf, který hlavou poslal Huštěnovice do jednobrankového vedení. Domácí měli nadále převahu i brankové příležitosti, ale do konce první půlky skóre nezměnili. Druhý poločas se odehrával převážně ve středu hřiště. V 60. minutě se po chybě hostující obrany dostal k míči Puškáč, který  střelou pod břevno zvýšil na 2:0 pro Huštěnovice. Hra ke konci zápasu mírně znervozněla, přibývalo faulů a následně i žluté karty. Domáci si však své vítězství pohlídali i přes snížení Kostíka v nastaveném čase. Tři body po zásluze zůstaly v Huštěnovicích.
Nejlepší hráči: Pavel Černý - Michal Kusák

Korytná - Popovice 0:0
ŽK: 30. Zámečník M. - 87. Hladný T.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Karel Kadlčík (laik), Ivan Junaštík (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Korytná: Málek M. - Zetka M., Zámečník M., Vacula J., Popelka D., Navláčil O., Medůsek M., Matucha J. (80. Popelka L.), Málek M., Čaňo B. (63. Purč Z.), Bublík I. (68. Zelínka E.). Trenér: Patrik Persona.
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Škrášek J. (63. Šebesta P.), Šácha P., Smolík A., Prajza M., Omelka J., Musil O., Knot M., Hladný T., Hanáček J. (46. Mikulec P.). Trenér: Roman Bureš.
Přestože se utkání hrálo za překrásného počasí a na velmi dobře připraveném terénu, diváci se branky nedočkali. Hosté byli nebezpečnější a to v přechodu do útoku a v rychlých brejcích. Vyložených šancí ovšem bylo v utkání jako šafránu. Za zmínku stojí snad jen akce hostujícího Prajzy, který v 83. minutě z voleje trefil připravenou Málkovu náruč. V samotném závěru mohli jít hosté opět do vedení, ale obrana domácích čisté konto s velkým vypětím sil udržela.
Nejlepší hráči: Ondřej Navláčil - Pavel Šácha

Košíky - Hradčovice 2:1 (2:0)
Branky: 34. Přílučík M., 38. Přílučík L. - 64. Cmol M.
ŽK: 33. Poháněl J., 85. Přílučík M. - 57. Cmol M., 68. Daněk V.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Ondřej Piža, Antonín Mikulec (laik).
Košíky: Ondruch A. - Uherka Z., Scháněl R., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (88. Mařák P.), Poháněl J., Ovsík J., Hastík P. (65. Šlechta Z.), Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vlastimil Kučera.
Hradčovice: Rosík V. - Urubčík Z., Synčák J., Pochylý P., Mikulec D., Koníček P., Hostýnek P., Horák P., Daněk V. (88. Macháček M.), Daněk O., Cmol M. (70. Máčala R.). Trenér: Ludvík Cmol.
Domácí nastoupili do zápasu jako uragán, neustále obléhali branku hostí, vytvářeli si množství šancí a pěknými střelami zblízka i z dálky ohrožovali branku Hradčovic. Hostující golman Rosík ovšem čaroval. Domácí poté mírně polevili a hosté srovnali hru, přesto to byli právě hráči Košíků kdo otevřel skóre ve 34. minutě brankou Marka Přílučíka. Domácí se snažili rychle přidat i další branku, a to se jim v 38. minutě podařilo zásluhou Lukáše Přílučíka. Po přestávce hosté změnili taktiku, více obsazovali domácí hráče a sami se snažili vstřelit branku, což se jim podařilo v 64. minutě Cmolem. Do konce utkání byla hra již vyrovnaná, přesto se dá říci, že Košíky zvítězily zaslouženě.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Petr Koníček

Mařatice - Buchlovice 2:2 (0:2)
Branky: 49. Kroča M., 77. vlastní  - 6., 43. Hlůšek P.
ŽK: 24. Janků A., 56. Kovács L., 81. Kroča M. - 40. Hlůšek P.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Vladimír Vlachynský (laik), Zdeněk Bílka (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Vyorálek D., Šenk P., Surový M. (75. Knapčík M.), Mrva M., Lžičář M. (46. Rídl L.), Kroča M., Kovács L., Janků A., Bída L. Trenér: Václav Chvojka.
Buchlovice: Mlčák P. - Vojtěšek M., Šarata R. (75. Mikula J.), Strakoš S., Procházka J., Marek B., Křiva D., Kovařík P., Kotek J., Hlůšek R., Hlůšek P. (85. Jurča A.). Trenér: Petr Sonntag.
V Mařaticích se před slušnou diváckou kulisou hrál fotbal dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli hosté jasně lepším mužstvem, dobře kombinovali a hlavně byli rychlejší ve startu na míč. Zaslouženě také vyhráli poločas 0:2, kdy se již v 6. minutě trefil Hlůšek a stejný hráč přidal ve 43. minutě druhou branku. Do druhé půle vstoupily Mařatice s větší bojovností, což se jim vyplatilo, když už ve 49. minutě dorážel Kroča vlastní střelu za záda gólmana hostí. Tím se utkání zdramatizovalo a získalo na divácké atraktivitě. Hostům se i ve druhém poločase opět podařilo vstřelit dvě branky, ta první do sítě Mařatic v 67. minutě ovšem nebyla pro signalizovaný ofsajd uznána a ta druhá v 77. minutě byla Vojtěškem střelena do nesprávné branky 2:2. S dělbou bodou vzhledem k průběhu zápasu byla obě mužstva spokojena.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - David Křiva

Pitín - Bánov 2:8 (1:2)
Branky: 8. (p) Voda M., 88. Jurásek L. - 10., 90. Pavlíček A., 63., 75. Vaňhara J., 21. Mahdalíček P., 79. Kočica M., 80. Horňák L., 82. Dalajka M.
ŽK: 25. Kočica M., 44. Mikyska M., 75. Velecký O. (Bánov).
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Pavel Berčík (laik), Marek Vystrčil (laik).
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Vladár J., Švehlík F., Lukáš D., Krahula L., Kavka P., Jurásek L., Hasoň L. (65. Urbánek M.), Bureš M., Berčík P. Trenér: David Lukáš.
Bánov: Velecký O. - Vaňhara J., Polanský L., Pavlíček A., Mikyska M. (57. Bulejko P.), Machalík V., Mahdalíček P., Kočica M. (80. Vasilijevič J.), Horňák L., Guryča R., Dalajka M. Trenér: Břetislav Polanský.
Utkání na azylovém hřišti v Komni Pitínu na podmáčeném terénu vůbec nevyšlo. V 8. minutě byl sražen domácí Krahula v pokutovém území a Voda se z penalty nemýlil. O dvě minuty později srovnal hostující Pavlíček. Ve 21. minutě poslal hosty do vedení Mahdalíček. Poté si hráči Bánova svou hrou udržovali jednobrankový náskok až do poločasu. Druhý poločas domácím nevyšel, když v 63. minutě Vaňhara zvýšil na 1:3. V 65. minutě odešel ze hřiště zraněný Vladár a Pitín dohrával o deseti. Absence jednoho hráče se záhy projevila, když v 75. minutě Vaňhara zvýšil na 1:4. Další branky přidal v 79. minutě Kočica, v 80. Horňák a v 81. Dalajka. Dvě minuty před koncem domácí Jurásek snížil na 2:7, aby vzápětí Pavlíček vstřelil osmou branku Bánova. To už Pitín dohrával o devíti, neboť pro zranění musel odstoupit Voda.
Nejlepší hráči: Libor Krahula - Jan Vaňhara

Tupesy - St. Město 2:1 (2:1)

Branky: 9., 27. Gejdoš J. - 1. Šopík R.
ŽK: 21. Kubíček T., 74. Polášek B., 78. Bergauer M., 86. Drška M., 89. Gejdoš M. - 92. Bouřa R.
ČK: 52. Andrýsek M. (St. Město).
Diváci: 135.
Rozhodčí: Radek Michalec - Jiří Vávra (laik), Pavel Vlček (laik).
Tupesy: Polášek B. - Vávra P., Vávra O. (66. Gejdoš M.), Tříska M., Molek S., Maňásek M., Kubíček T., Gejdoš J. (57. Bureš R.), Březina M. (15. Drška M.), Brim M., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
St. Město: Adamík T. - Vlček P., Šopík R., Šobáň P., Svoboda O., Panáček M., Müller T. (46. Ševčík I.), Mikulica A. (82. Bouřa R.), Grebeň M., Botek J., Andrýsek M. Trenér: Radek Bouřa.
Hosté se ujali vedení hned v první minutě zápasu kdy si po ukázkové akci na centr z levé strany vyskočil Šopík a míč trefil pod břevno domácího brankoviště. Domácí si vytvářeli několik slibných příležitostí, ale první se ujala až v 9. minutě, kdy Gejdoš z přímého kopu trefil přesně Adamíkovu bránu. Domácí si vytvářeli šance, ale bez úspěchů. Druhou branku přidal opět Gejdoš, který opět z přímého kopu z levé strany poslal míč kolem zdi a Adamíkovi nedal žádnou šanci. Hosté poté otevřeli hru a začali si vytvářet šance, ale ani jedna se neujala. V 52. minutě rozhodčí vyloučil hostujícího Andrýska, ale i přesto byli staroměstští aktivnější a 2. poločas odehrával v jejich režii. Domácí hrozili rychlými útoky, ale ani jeden nevyužili. Hosté měli v závěru utkání několik brankových příležitostí, ale bez výsledku, a tak utkání skončilo 2:1.
Nejlepší hráči: Jan Gejdoš - Jan Botek