Branky: 37. Silný F., 66. Zlámalík R. - 53. Dalajka M.
Diváci: 35.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Pavel Čechmánek (laik), Břelislav Polanský (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (80. Grebeníček Z.), Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný F. (89. Vašíčka M.), Puškáč L. (65. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Černý P. Trenér: Pavel Černý.
Bánov: Řihák P. - Vrága A. (74. Vystrčil A.), Velecký J., Pavlíček A., Mahdalík J., Mahdal L., Horňák L., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M., Bulejko P. (14. Polanský L.). Trenér: Karel Kopeček.
Na domácí půdě v Huštěnovicích se hrál fotbal na obě strany, ale přece jenom byli o něco lepší domácí. Ve 37. minutě unikl po levé straně Silný a z velkého úhlu přeloboval hostujícího brankáře Řiháka - 1:0. Hosté se zdvihli, útočili na domácí branku a v 53. minutě srovnal po samostatném průniku z pravé strany Dalajka. Domácí se nezalekli a s přesnými přihrávkami se dostali až k brance hostí. V 66. minutě zahrávali domácí roh. Postavil se k němu Zlámalík a v 66. minutě byl stav 2:1. Zápas se už dohrával ve velké pohodě, i když hosté se snažili vstřelit vyrovnávací branku. Utkání by spíše slušela remíza.
Nejlepší hráči: František Silný - Jan Mahdalík

Korytná - St. Město 1:6 (0:1)
Branky: 64. Matucha J. - 52., 79. Grebeň M., 24. Panáček M., 58. Botek J., 68. (p) Žajdlík J., 84. Šatava D.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Josef Flasar (laik), Jaroslav Vlček (laik).
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T., Zámečník M. (46. Málek Ma.), Vacula J., Navláčil O., Mikláš J., Matucha J., Janík D., Bublík I. (73. Persona P.), Janovský L., Máčalík J. Trenér: Pavel Tinka.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Trávník R., Svoboda O. (67. Hastík O.), Panáček M., Kubík L. (58. Šobáň P.), Kment M., Horák M., Grebeň M. (80. Šatava D.), Daťko J., Botek J. Trenér: Milan Višenka.
V 5. minutě zahrával Navláčil rohový kop, Matucha střílel z velkého vápna, ale Adamík jeho zákrok kryl. Ve 20. minutě Málek vykopl míč a z půli hřiště šel Jiří Mikláš sám na bránu, ale na Adamíka nevyzrál. Ve 24. minutě z levé strany přihrál Kment a ze 22. metrů Panáček dal na 0:1. V 52. minutě Horák centroval z levé strany, a Grebeň přidal další branku - 0:2. V 56. minutě nastřelil domácí Máčalík břevno. V 58. mminutě zvýšil z pravé strany Botek - 0:3. V 64. minutě zahrával Janovský rohový kop a Matucha z velkého vápna snížil na 1:3. V 67. minutě kopali domácí penaltu, ale Janík nastřelil břevno. O 2 minuty později kopal pokutový kop Žajdlík a nemýlil se - 1:4. V 79. minutě Grebeň zvýšil již na 1:5. V 84. minutě stanovil konečný výsledek Šatava na 1:6.
Nejlepší hráči: Ondřej Navláčil - Jan Botek

Košíky - Kněžpole B 2:3 (1:1)
Branky: 28. Přílučík L., 63. Hastík P. - 12. Flíbor T., 54. Palčík R., 80. Hruboš P.
ŽK: 56. Kašný T. (Kněžpole B).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Radek Michalec (8,2) - Antonín Mikulec (laik), Štefan Krajčovič (laik). Delegát utkání: Jiří Němec.
Košíky: Pól R. - Večeřa T. (46. Vojtek P.), Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (46. Ovsík M.), Poháněl J., Hastík P. (84. Janováč Z.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Sedlák M., Palčík R., Křen M. (64. Moštěk M.), Kašný T. (67. Mazůrek A.), Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
Ve 12. minutě hostující Flíbor strhl vedení na stranu Kněžpole, když se jako první zorientoval před Pólovou brankou a zakončil. Domácí se zvedli a hosty z Kněžpole zatlačili na jejich polovinu hřiště. Přílučík srovnal na 1:1 ve 28. minutě, kdy střelou ze strany prostřelil Hančíka. Druhou půli začali lépe hosté, kdy se v 54. minutě po přímém kopu Palčíka, který proletěl zdí dostali opět do vedení 1:2. Domácí na to odpověděli o necelých 10. minut později, kdy se domácí Hastík prosadil hlavou a míč poslal pod břevno hostující brány. Za nerozhodného stavu hráli obě mužstva opatrně a to se změnilo až v 80. minutě, kdy hostující Hruboš šel sám na brankaře a domácí obránce mu ve zkluzu ukopl míč, který ovšem směřoval do brány. Domácí posledních 10 minut hosty přehráli, snažili se srovnat, ale to se jim nepodařilo.
Nejlepší hráči: Josef Poháněl - Petr Kašný

Mařatice - Babice 3:2 (3:2)
Branky: 1. Janků A., 7. Zbořil S., 35. Tyl V. - 13. Koukal P., 29. Smělík M.
ŽK: 26. Körber S., 57. Poiselt A., 71. Buksa R., 75. Smělík M. (Babice).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Tureček  - Milan Čeněk (laik), Zdeněk Ondryáš (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Tyl V. (90. Kuchař R.), Šenk P., Prekop D., Mrva M., Kubíček P., Kroča M., Knapčík M., Janků A. (80. Piecha E.). Trenér: Václav Chvojka.
Babice: Hájek M. - Smělík M., Říha L., Poiselt A., Litoš F., Lahola M., Koukal P., Körber S. (46. Maňásek Z.), Chmel R., Buksa R. (78. Liška J.), Bíček L. (46. Fusek I.). Trenér: Marcel litoš.
Hned v 1. minutě po pěkné akci otevřel skóre Janků a o pár minut později po standardní situaci, kdy domácí zahrávali rohový kop dal Zbořil již na 2:0. Pak domácí mírně polevili, čehož využili hosté, kdy po pěkné kombonační akci snižoval Koukal na 2:1. Tato branka hosty vyburcovala a začali lépe kombinovat, což se projevilo ve 29. minutě po další pěkné kombinační akci, kdy srovnával Smělík na 2:2. Hostující tým se nadále snažil o kombinační hru, jenže v 35. minutě došlo k velkému nedorozumění hostujícího stopera s gólmanem a domácí Tyl ztrhl vedení na domácí stranu. Ve 44. minutě zahodili domácí stoprocentní šanci, kdy Kroča nastřelil tyčku. V druhé půli se snažili hosté ztrhnout vedení na svou stranu a zahodili nekolik vyložených šancí. Konec utkání byl nervózní a hosté se věnovali kritice rozhodčího.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - Filip Litoš

O. N. Ves B - Hradčovice 5:1 (3:1)
Branky: 47., 89. Kusák M., 6. Slezák V., 25. Zálešák R., 38. Bouchal M. - 9. Pavlík J.
ŽK: 79. Szabo T. - 22. Urubčík Z., 29. Hlaváč V.
ČK: 35. Hlaváč V. (Hradčovice).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Tomáš Nosek (laik), František Macek (laik).
O. N. Ves B: Boček A. - Zálešák R., Štefaník R. (54. Kosík A.), Szabo T., Slezák V., Pokorný L., Kusák M., Jurásek D., Hábl O. (46. Hlůšek J.), Franěk P., Bouchal M. (65. Kvapil R.). Trenér: Michal Kusák.
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Rosík V., Pavlík J., Mitáček L., Mikulec J. (79. Blaha P.), Mikulec D., Máčala R., Indra T., Hostýnek P., Hlaváč V. Trenér: neuveden.
Utkání začali lépe domácí, když se už v 6. minutě trefil Vlastimil Slezák. Hostujícímu celku se podařilo v 9. minutě vyrovnat po dalekonosné střele Pavlíka. Branka domácí nakopla a začali lépe kombinovat, čehož využil ve 25. minutě Radek Zálešák a zvýšil na 2:1. Ve 35. minutě byl vyloučen hostující Vladimír Hlaváč za podražení soupeře zezadu. Ve 38. minutě zvýšil skóre Milan Bouchal na 3:1 a za tohoto stavu se šlo do kabin. Druhý poločas začali opět lépe domácí, kdy přízemní střelou zvýšil Kusák na 4:1. V 65. minutě mohli hosté snížit, ale neproměnili pokutový kop. O pět minut později ještě nastřelil Mikulec břevno. V 89. minutě vstřelil svoji druhou branku Michal Kusák a zpečetil tak domácí vítězství na 5:1.
Nejlepší hráči: Michal Kusák - Dalibor Mikulec

Pitín - Popovice 9:2 (3:1)
Branky: 14., 82. Zýka J., 37., 70. Kozubík J., 49., 75. Trllo Z., 17. Kavka P., 63. Kozubík A., 66. Voda M. - 44., 73. Knot M.
ŽK: 15. Voda M., 38. Švehlík F. (Pitín).
Rozhodčí: Pavel Řihák - Pavel Berčík (laik), Patrik Mikulec (laik).
Pitín: Urbánek P. - Zýka J., Voda M. (83. Maňas M.), Trllo Z., Švehlík F., Šust R., Lukáš D., Kozubík J. (71. Berčík P.), Kozubík A., Kavka P., Jurásek L. Trenér:  David Lukáš
Popovice: Tetera T. - Šácha P. (46. Šesták M.), Prajza M., Musil O. (67. Halouzska J.), Mikulčík R., Křapa P., Knot M., Hutyra R., Hladný T., Hanáček J., Haluza L.
Trenér: Roman Bureš.
Od úvodního hvizdu byli domácí lepším mužstvem, ale hosté se dostali už ve 2. minutě do šance, když Knot hlavičkoval těsně nad. Ve 14. minutě špatně vyboxoval míč hostující gólman a Zýka lobem otevřel skore. O tři minuty později domácí po rohu zvýšili na 2:0 Kavkou. Ve 37. minutě Kozubík opět po chybě gólmana zvyšoval na 3:0. Ve 44. minutě po ojedinělém protiútoku korigoval Knot na 3:1. Ve 49. minutě zahrával trestný kop ze 35 m Trllo a zvyšoval na 4:1. V 63. minutě chybovala hostující obrana a Kozubík zvyšoval na 5:1. O tři minuty později Voda zvyšoval už na 6:1 a čekalo se, kdy se skóre domácích zastaví. V 70. minutě chyboval hostující gólman a Kozubík do prázdné branky zvyšoval na 7:1. V 73. minutě se po ojedinělém protiútoku podařilo hostujícímu Knotovi snížit. V 75. minutě domácí Trllo zahrával trestný kop ze 16 m a zvyšoval už na 8:2. Poslední branka padla v 82. minutě opět po chybě hostujícího golmana upravil Zýka na konečných 9:2.
Nejlepší hráči: Michal Voda - Michal Knot

Tupesy - Buchlovice 0:2 (0:1)
Branky: 23. Hlůšek R., 90. (p) Marek B.
ŽK: 27. Drška M., 66. Maňásek M., 89. Burda T. - 37. Šarata R.
Rozhodčí: David Šimoník (7,9) - Ondřej Šimek (laik), Zdeněk Bílka (laik).
Delegát utkání: Radek Vlček.
Tupesy: Gaura J. - Vávra P. (80. Mikula F.), Tříska M., Molek S., Maňásek M., Kubíček T., Gejdoš J., Drška M. (46. Vaculík L.), Burda T., Brim M., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Buchlovice: Hlůšek P. - Šustr M., Šarata R., Strakoš S., Mikula J. (88. Jurča A.), Marek B., Křiva D., Kovařík P., Kotek J. (81. Čech M.), Hlůšek R., Belant L. (59. Tomešek Z.). Trenér: Petr Sonntag.
Utkání se hrálo za krásného počasí a favorizovaní hosté byli v derby utkání od samého začátku aktivnějším týmem, domácí hrozili pouze z rychlých protiútoků. Hosté se dočkali první branky ve 23. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Hlůšek. Do konce poločasu se již nic vážnějšího nestalo. Ve druhé půli se hosté předháněli v zahazování vyložených šancí, kdy dokonce ze dvou metrů netrefili prázdnou branku. Domácí své dvě slibné příležitosti nevyužili, naopak hosté v 90. minutě zvýšili kapitánem Markem na 0:2 z pokutového kopu.
Nejlepší hráči: Miroslav Tříska - Jiří Mikula