Branky: 88. Semela R. - 18. (p) Tureček M., 50. Zámečník J.
ŽK: 90. Jančařík F. (H. Němčí). Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Hynek Šenkeřík (laik), Roman Macalík (laik).
Přečkovice: Novosad J. - Valíček B., Urbánek J. (86. Lebloch R.), Tureček Z. (75. Hodulík R.), Slánský M., Semela R., Nevěřil J., Michalec M., Kunc J., Kuchař M. (62. Prachař D.), Bezruč M.
Trenér: Pavel Holik.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M. (90. Fibicher R.), Malík T., Jančařík F., Chmelina J., Cmol M., Bobčík D. (67. Tureček P.), Novák P.
Trenér: Petr Rybnikář.
Hosté měli od začátku zápasu územní převahu, avšak jen po šestnáctku. V prvním poločase toho obě mužstva moc nepředvedla. V 18. minutě dostal míč Pospíšek a zbavil se dvou obránců, šel sám na gólmana, který v šestnáctce fauloval. Následoval pokutový kop, který proměnil Tureček - 0:1. Domácí přidali a převaha vyústila v pár přímých kopů, ke kterým se stavěl domácí Kuchař. Gólman byl vždy na místě. Druhý poločas byl ve znamení převahy domácích. Vytvořili si několik gólovek. Ve 47. minutě nastřelil tyč z bezprostřední blízkosti Zdeněk Tureček. Pořekadlo „nedáš - dostaneš“ se vyplnilo a po krásné kombinaci na jeden dotek zvýšil na 0:2 Zámečník. Domácí se nevzdávali a po sérii rohových kopů snížili alespoň na 1:2. Střelecky se prosadil Semela, který tak uzavřel gólový účet.
Nejlepší hráči: Josef Nevěřil - Petr Rybníkář

Strání B - Os. Lhota 2:1 (0:1)
Branky: 65. Motola J., 76. Reňák R. - 5. Zalubil O.
ŽK: 69. Kopeček M., 87. Štergenich P. (Os. Lhota). Diváci: 118.
Rozhodčí: Martin Fišera - Antonín Zderčík (laik), Petr Hanáček (laik).
Strání B: Tomanec L. - Zderčík P. (60. Reňák R.), Tóth P., Tomanec P., Popelka J., Motola J. (84. Vintr P.), Mahdal D., Janiga V., Houšť V., Grebík M., Bruštík M. (67. Žajgla T.). Trenér: neuveden.
Os. Lhota: Štergenich D. - Zalubil O., Štergenich P., Radoch P. (76. Žajdlík M.), Pešík E., Pešík D., Lučný O. (60. Kopeček M.), Krátký E., Horák K., Hanák R., Fantura T.
Trenér: Patrik Štergenich.
Hosté přijeli v plné síle a bylo to znát i na hřišti. V 5. minutě po brejku čtyři na dva otevřel skóre hostující Zalubil. Domácí se dostávali na dostřel Štergenichovy brány jen zřídka a ani jejich brejkové pokusy neměly přesnou koncovku. Po změně stran domácí jakoby ožili, hráli ve větší pohodě, a to se jim i vyplatilo. V 65. minutě zahrál hostující obránce rukou v pokutovém území a Motola nařízený pokutový kop s přehledem proměnil. Tato situace jakoby hosty zaskočila a začali dělat ve hře chyby. Toho využili domácí, kteří v této fázi zápasu hráli klidně a v 76. minutě po centru z levé strany do pokutového území dorážel do odkryté brány Reňák, 2:1. Před koncem se hosté snažili o vyrovnání, ale ani Patrik Štergenich svou velkou šanci neproměnil.
Nejlepší hráči: Pavel Tóth - Erik Pešík

Záhorovice - Orel UB 7:1 (3:1)
Branky: 20., 43., 58. Michalčík R., 51., 72. Kročil T., 26. Varga P., 53. Ondrušek D. - 8. Durďák V.
Diváci: 65.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Jiří Gřunděl (laik), Petr Hodic (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Varga P., Polanský I., Ondrušek D. (63. Grác A.), Michalčík R. (80. Kročil T. I.), Kročil T., Krč P., Kočí Z., Jančář T., Jál J., Gřunděl J.
Trenér: Michal Pavlíček.
Orel UB: Herák K. - Šmíd J. (46. Sedláček J.), Slovák J., Skřivánek V., Machala R., Konrád P., Josefík O. (46. Havlík J.), Jahoda K., Gureň M., Durďák V., Křivan R.
Trenér: Josef Sedláček.
Hned v 7. minutě z velkého vápna střílel Michalčík, ale obránce z lajny vykopával. Platilo pravidlo „nedáš - dostaneš“, když hned z protiútoku centroval hostující Jahoda z levé strany a hlavou rozvlnil síť Durďák, 0:1. Ve 20. minutě centroval domácí Kročil z pravé strany a Michalčík srovnal na 1:1. Ve 26. minutě zvýšil Varga, 2:1. Ve 36. minutě krásná akce hostujícího Konráda a z třiadvaceti metrů Slovák dělovkou trefil pravou tyč. Ve 43. minutě ukončil poločasové skóre Michalčík, 3:1. V 51. minutě šel do krásné akce Kočí a Kročil zvyšoval na 4:1. V 53. minutě Ondrušek navýšil na 5:1. V 58. minutě se prosadil Michalčík. V 72. minutě zahrával přímý volný kop Jál a hlavou zakončoval Kročil.
Nejlepší hráči: Jiří Jál - Vojtěch Durďák

Komňa - Pitín 0:1 (0:1)
Branka: 21. Trllo Z.
Diváci: 55.
Rozhodčí: Ivo Vaverka - Jiří Šašinka (laik), Marek Kúdela (laik).
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I. (72. Kříž R.), Varaďa M., Urbánek P., Špíšek M., Sochor L., Ridoško M., Lisoněk L., Kala M., Gago J., Dolina M.
Trenér: neuveden.
Pitín: Salvet L. - Voda M., Vladár J. (89. Holík K.), Trllo Z., Staněk Š. (60. Homola M.), Schäffer P., Kozubík J., Kozubík A. (75. Čuč R.), Domorád P., Divila J., Bureš M.
Trenér: Lukáš David.
Utkání v Komni se hrálo převážně mezi šestnáctkami. Ve 21. minutě se prosadil domácí Trlo, kdy vstřelil branku. Domácí měli několik šancí, které ovšem nevyužili. Do kabin se šlo za stavu 0:1. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a v 70. minutě kopali hosté pokutový kop, ale brankář střelu vychytal. Zápas skončil za stavu 0:1 a body putovaly do Pitína.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Martin Bureš

Březová - Žítková 2:2 (2:0)
Branky: 26., 44. Janků M. - 86. Coník B., 90. Krovina Z.
ŽK: 29. Majer J., 87. Čaňo P. (Březová). Diváci: 60.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Josef Janků (laik), Milan Czaker (laik).
Březová: Bruštík D. - Vojtek J., Trecha J., Pomajbík D., Plášek V., Majer J. (76. Čaňo L.), Křeháček M., Janků M., Hanák T., Čaňo P., Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Žítková: Beňo T. - Samák A., Pollák M., Lebánek M., Janků J., Hrubý M., Hargaš R. (46. Krovina Z.), Hargaš M. (58. Čejka D.), Coník B., Bulko P. (82. Pleva Lukáš), Bulejko V. Trenér: neuveden.
Začátek utkání byl lepší pro domácí, kteří byli aktivnější. Ve 26. minutě kopal přímý kop Janků a poslal míč rovnou do sítě. Domácí vedli 1:0. Březová si vytvářela obrovské šance, které skončily buď mimo bránu nebo v náručí brankáře. I hosté odpověděli na hru ve 38. minutě, kdy kopl krásnou střelu Pollák, ale nepodařilo se. Ve 46. minutě odpověděli domácí, opět Janků se dostal k míči a zvýšil na 2:0. Druhá půle začala bez nadějí, hosté si vytvářeli velké šance, ale aktivnější byli domácí. V 86. minutě se Coník dostal k míči snížil na 2:.1 V 90. minutě zahrávali hosté standardní situaci a vyrovnali na 2:2.
Nejlepší hráči: Michal Janků - Andrej Samák

St. Hrozenkov - Boršice u Bl. 2:3 (1:2)
Branky: 22. Gabrhel P., 65. Žmolík Lukáš - 2., 6. Kusenda R., 75. Halík M.
ŽK: 55. Gabrhel P. - 64. Chudík Lukáš Diváci: 80.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jan Gabrhel (laik), František Motyčka (laik).
St. Hrozenkov: Janíček P. - Žmolík L., Tuharský J., Ostravský R., Orsák P., Lebánek L., Husařík R., Husařík M., Havier J. (46. Breznický P.), Gabrhel P., Breznický R.
Trenér: Neuveden.
Boršice u Bl.: Stodolák M. - Ondra P., Kusenda R., Kusenda P., Jurásek Š., Chudík L., Horák Z., Halík M., Gál J., Doležal R., Bilík V. st. (72. Libosvár L.).
Trenér: Vladimír Bílík.
První poločas domácí hráli pod neustálým tlakem hostů a už ve druhé minutě za pomocí domácího hráče se prosadil Kusenda. V 6. minutě se po rychlém protiútoku opět prosadil Kusenda a zvyšoval na 0:2. Hosté měli převahu, ale domácí hrozili z rychlých protiútoků. Ve 22. minutě po postupném útoku snižoval Gabrhel na 1:2. I nadále byli hosté lepším mužstvem, ale Janíčka v domácí brance neohrozili. Do druhého poločasu vstoupili domácí náporem a hostující tým zatlačili na jejich polovinu. V 65. minutě srovnali Žmolíkem, který výstavní trefou srovnal na 2:2. V 75. minutě hosté po brejku zvýšili na 2:3 Halíkem. I nadále měli domácí převahu, ale vstřelit vyrovnávající branku se jim nepovedlo.
Nejlepší hráči: Patrik Gabrhel - Martin Halík