Pitínský Krahula dal branku z padesáti metrů

Branky: 8., 30. Mimránek L., 65. Omelka J., 67. Tetera T., 90. Musil O.
ŽK: 41. Prajza M., 77. Mimránek L. (Popovice).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Jan Mačát - Libor Odstrčil (laik), Antonín Popelka (laik).
Orel UB: Maršálek M. - Žižka Z., Slovák J., Skřivánek V. (46. Kubiš D.), Meindlschmid P., Machala R., Konrád P. (53. Popelka J.), Kočica M., Jančář Z. (46. Josefík O.), Jahoda K., Gášek L. Trenér: Milan Šimčík.
Popovice: Mikel J. - Šácha P., Prajza M., Omelka J., Obal M. (65. Viktora R.), Mimránek L., Mikulčík R., Michelfeit V. (46. Cetkovský T.), Kadlčík J. (46. Musil O.), Hladný T. (65. Tetera T.), Hanáček J. Trenér: Lukáš Mimránek.
První gólové šance se diváci dočkali už v 8. minutě, když po ztrátě domácích dokázal zužitkovat brejk Mimránek. Více ze hry v prvním poločase měli hosté, kteří proměnili i další gólovou šanci, branka ale neplatila kvůli přiznané hře rukou. Ve 30. minutě se prosadil opět Mimránek - 0:2. Ve druhém poločase měla hra větší tempo. V 65. minutě se dokázal prosadit hostující Omelka, který po skvělé kombinaci uklidil míč do prázdné brány - 0:3. O dvě minuty později se dostal ke slovu střídající Tetera, který přeloboval z 35 metrů vyběhnuvšího domácího golmana a zvýšil tak na 0:4. Tečku za utkáním udělali hosté v 90. minutě, kdy po školáckém faulu využili nepozornosti domácí obrany a zpečetili tak výsledek utkání na 0:5. Domácí hráči celý zápas šikovně kombinovali, ale k vyložené šanci se dostali jen jednou.
Nejlepší hráči: Libor Gášek - Lukáš Mimránek

Strání B - Pitín 3:1 (2:0)
Branky: 45., 85. Žajgla T., 34. Pavluš M. - 90. Krahula L.
ŽK: 71. Popelka J. - 44. Krahula L.
Diváci: 73.
Rozhodčí: Roman Bednář - Josef Tóth (laik), Pavel Berčík (laik).
Strání B: Děcký R. - Žajgla T., Zámečník L. (61. Tinka P.), Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka J., Pavluš M., Nuzík P. (52. Grebík M.), Janiga V. (73. Pavlína J.), Houšť V.
Trenér: Pavel Tinka.
Pitín: Salvet L. - Voda J., Urbánek P., Pokorný R., Mlček T., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Hosté přijeli do Strání značně oslabeni pouze v jedenácti lidech. Přesto prvních 30 minut se hrálo vyrovnané utkání, dokonce se zdálo, že mají míč více na kopačkách hosté, kteří ve 28. minutě po rohovém kopu mohli jít do vedení, hlavičkující Čuč ale nastřelil pouze vlastního hráče. Naopak Ve 34. minutě Pavluš hezky prošel obranou hostí a s pomocí tyče otevřel skóre - 1:0. Ještě v poslední minutě prvního poločasu zůstal v pokutovém území neobsazený Žajgla a upravil skóre na 2:0. Druhý poločas se již odehrával v klidnějším tempu. V 85. minutě po hezké kombinační akci upravoval Žajgla již na 3:0. Kuriozitou byl v poslední minutě gól hostů, kdy Krahula svou střelou z 50 metrů zaskočil domácího gólmana.
Nejlepší hráči: Martin Pavluš - Libor Krahula

Bánov - Komňa 7:1 (2:1)
Branky: 70., 86. Lux R., 31. Polanský L., 37. Dalajka M., 46. Mahdalíček J., 75. Velecký R., 80. Kokták J. - 16. Machara P.
ŽK: 3. Guryča R., 41. Lux R., 53. Dalajka M., 60. Gorčík L. - 34. Machara P., 85. Prchlík J.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Jakub Pindeš, Břetislav Polanský (laik).
Bánov: Franc P. - Velecký R., Suchánek P., Polanský L., Mahdalíček J., Mahdal L. (80. Černý O.), Lux R., Kočica M. (72. Kotil R.), Guryča R., Gorčík L., Dalajka M. (75. Kokták J.). Trenér: Karel Kopeček.
Komňa: Urbánek J. (79. Urbánek J. st.) - Vaverka I., Varaďa M., Trllo Z., Sochor L., Prchlík J., Pospíšil L. (70. Martin S.), Machara P., Lisoněk L., Kala M., Dolina M.
Trenér: Vladislav Krpálek.
Diváci viděli od začátku bojovný fotbal. Více ze hry měli domáci, ale zapomínali na zadní vrátka. Z protiútoku hosté nastřelili břevno a pak v 16. minutě křižnou střelou dal na 0:1 Machara P. Domácí přidali a vyústěním bylo ve 31. minutě vyrovnání - hlavou se nemýlil Polanský - 1:1. O šest minut později domáci otočili střelou do prázdné branky po více chybách hostující obrany. Branku dal Dalajka - 2:1. Druhý poločas byl ve znamení velkého náporu domácích. Ve 46. minutě zvýšil na 3:1 Mahdalíček. V 70. minutě po samostatné akci zvyšoval na 4:1 Lux. Hosté rezignovali a postupně domácí navyšovali skóre, na 5:1 Velecký, v 80 minutě dal na 6:1 Jiří Kopta a brankový účet uzavřel Lux.
Nejlepší hráči: Robert Lux - Petr Machara

Březová - Záhorovice 2:2 (2:1)
Branky: 21. (p) Trecha J., 42. Čaňo D. - 18. Jál J., 78. Polanský I.
ŽK: 23. Smítal Jo. - 21. Struhelka V., 50. Michalčík R.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Josef Janků (laik), Jan Kubáň (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal Jo., Smítal Ja. (80. Čaňo L.), Plášek V., Miškář V., Křeháček M., Havlík J., Čaňo D., Bartoš A. Trenér: Ladislav Kalina.
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J., Šabršula V. (69. Ondrušek D.), Polanský I., Mikeska M., Michalčík R., Kočí Z., Jál J., Gřunděl J., Dvořák P., Bahrytsevitch S.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Na Březové se hrál útočný fotbal, který se musel divákům líbit. Už v 10. minutě se před pokutovým územím uvolnil Uher, ale mířil nad. V 15. minutě zahrával trestný kop Trecha a Struhelka s obtížemi vyrazil na roh. O 3 minuty později zahrával Jál volný kop z ostrého úhlu a míč skončil v brance - 0:1. Ve 21. minutě fauloval hostující gólman Struhelka ve vápně domácího Čaňa. K penaltě se postavil Trecha, který proměnil. Ve 42. minutě po skrumáži v pokutovém území hostí se nejlépe zorientoval David Čaňo a upravil na 2:1. Ve 2. poločase se hosté snažili srovnat a domácí spoléhali na rychlé protiútoky, ale domácí útočníci zahazovaly šance jako na běžícím páse. Trest pro domácí přišel v 78. minutě po trestném kopu z poloviny hřiště, když centr nalezl hlavu Polanského a ten srovnal na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Josef Uher - Jiří Jál

H. Němčí - St. Hrozenkov 2:2 (1:1)
Branky: 44. (p), 53. (p) Tureček M. - 4. Husařík R., 90. Juriga V.
ŽK: 25. Halík T., 83. Tureček M., 85. Zámečník Jo., 90. Zámečník Ji. - 40. Blaho T., 74. Lebánek L.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Roman Macalík (laik), Josef Vaculík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček P. (85. Váňa E.), Tureček M., Svadbík J., Kadlček V., Ježek V., Chmelina J., Holboj M., Halík T.
Trenér: Petr Rybnikář.
St. Hrozenkov: Zábranský M. - Škriečka J., Ostravský R. (60. Breznický R.), Neuman M., Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R. (80. Gabrhel J.), Husařík M., Blaho T. Trenér: Václav Juriga.
V celém utkání měli domácí mírnou převahu. Přesto se vedení ujali hosté, a to ve 4. minutě Husaříkem - 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání. Měli několik šancí, ale nebyli schopni dát branku. Ve 44. minutě hostující hráč blokoval střelu rukou a z penalty Tureček M. vyrovnal na 1:1. Do druhé půle nastoupili domácí se snahou vyhrát zapas. V 53. minutě kopali domácí druhou penaltu a Tureček otočil na 2:1. I nadále měli domácí více ze hry a vypadalo to, že získají tři body. V poslední minutě ale Juriga poslal špičkou kopačky míč do sítě a vyrovnal na 2:2.
Nejlepší hráči: Marek Tureček - Václav Juriga

Boršice u Bl. - Suchá Loz 1:1 (0:0)

Branky: 61. Daněk L. - 64. Velecký Z.
ŽK: 28. Haloda L. (Suchá Loz).
Rozhodčí: Dalibor Hanák - Martin Sípek, František Motyčka (laik).
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Šimek R., Ondra P. (62. Tureček M.), Nožička J., Kusenda P., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Gál J., Doležal R., Daněk L.
Trenér: Vladimír Bilík.
Suchá Loz: Král F. - Vítek F., Straňák L., Plessner O. (75. Bradáč R.), Máčalík M., Král Š. (46. Mahdal M.), Krajčovič Z., Kliment T., Haloda L. (46. Velecký Z.), Bujáček V., Horňák V. Trenér: Rostislav Bradáč.
V Boršicích se od začátku hrála spíše kopaná než fotbal. Mnoho pěkných akcí diváci neviděli. Hra se odehrávala spíše ve středu hriště. V prvním poločase si ani jedno z mužstvech nevypracovalo vyloženou šanci. Obrat hry se nezměnil ani ve druhé půli až na dvě světlé vyjímky. První přišla v 61. minutě, kdy Daněk poslal domácí hlavou do vedení - 1:0. Srovnání zajistil Velecký, který střelou k tyči zakončil rychlý protiútok do obrany. Až do konce utkání se nic vážného nestalo a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Milan Huspenina - Ondřej Plessner