Branky: 60. (p) Haša M. - 50. Durďák V., 89. Mahdal L.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Antonín Mazůrek (laik), Břetislav Polanský (laik).
Kněžpole B: Brázdil O. - Pastyřík R., Křen M. (31. Mazůrek A.), Křen B., Krejčiřík M., Kašný R., Kašný P., Hruboš L., Haša M., Brázdil J., Moštěk M.
Trenér: Martin Haša.
Bánov: Polanský T. - Velecký J. (56. Mahdalíček P.), Suchánek P., Pavlíček A., Mahdalíček J., Mahdal L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V. (84. Polanský L.), Dalajka M., Beníček J.
Trenér: Karel Kopeček.
Do zápasu nastoupila obě mužstva hodně zodpovědně, hra se odehrávala více méně ve středu hřiště, a proto vyložených šancí bylo málo. Jediným světlým okamžikem byl rohový kop domácích, při kterém Pastyřík nastřelil břevno. Do druhého poločasu nastoupili akčněji hosté a odměnou jim byl po pěti minutách vedoucí gól na 0:1 z kopačky Durďáka. Za deset minut už bylo vyrovnáno, a to když domácí Haša z penalty vymetl dolní roh branky. Hosté z Bánova byli celý druhý poločas aktivnější a potřebné štěstí se dostavilo v 89. minutě, kdy kapitán Mahdal z rohu skóroval a zařídil svému týmu tři body
Nejlepší hráči: Jakub Brázdil - Michal Gajdůšek

Korytná - O. N. Ves B 0:1 (0:1)
Branky: 40. Vařecha M.
ŽK: 12. Navláčil O., 87. Bartoš A. - 13. Štěrba J., 83. Vařecha M.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Flasar (laik), Viktor Sámer (laik).
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T., Vacula J., Navláčil O. (78. Zámečník M.), Medůsek M., Matucha J. (72. Kadlčík K.), Málek Ma., Janovský L., Janík D., Bublík I., Bartoš A.
Trenér: Pavel Tinka.
O. N. Ves B: Boček A. - Vařecha M., Tvrdoň E. (74. Kvapil R.), Ťok L., Štěrba J., Slezák V., Kreisl M., Jurásek D., Janča M., Hlůšek J., Drechsel M.
Trenér: Michal Kusák.
Domácím se zápas vůbec nevydařil, chtěli velmi moc, ale srazila je koncovka a velmi špatné přihrávky. Zkušení hosté čekali na chybu domácích a ta přišla ve 40. minutě, kdy po hrubé chybě domácí obrany se k míči dostal Vařecha, který přízemní střelou dal na 0:1. Domácí mohli ještě vyrovnat ve 44. minutě, ale Medůsek z malého vápna kopnul nad. Ve druhé půli domácí od prvních minut zatlačili hosty chtěli vyrovnat, ale vždy je zradila koncovka nebo špatná nahrávka. A proto zkušení hosté si svoje vítězství pohlídali a zbytek utkání se dohrával před šestnáctkou hostí, ale bez gólového efektu.
Nejlepší hráči: Jakub Vacula - Jakub Hlůšek

Pitín - Jarošov 3:4 (1:3)
Branky: 5. Voda M., 68. vlastní, 88. Berčík P. - 9. Staroba R., 28. Omelka M., 29. Kováč P., 77. Dujka J.
ŽK: 15. Voda M., 36. Maňas M., 51. Berčík P. - 80. Dujka J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Pavel Berčík (laik), Petr Hanáček (laik).
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Martínek V., Maňas M. (52. Hasoň L.), Lukáš D., Kozubík A., Kavka P., Bureš M., Berčík P.
Trenér: David Lukáš.
Jarošov: Hančík F. - Vaculík M., Šácha J., Staroba R., Sedláček V. (60. Kamočai L.), Omelka M. (78. Jančík V.), Malina L., Kováč P., Grebeníček P., Dujka J. (84. Kolaja L.), Bartoň P.
Trenér: Radek Vyoral.
Pitín se po delší době opět představil na vlastním, perfektně připraveném hřišti. Domácí se ujali vedení už v 5. minutě, kdy se po rohu hlavou trefil Voda. O čtyři minuty později se hostům podařilo vyrovnat, trefil se Staroba. K dalšímu vzruchu přišlo až ve 28. minutě, kdy po pravé straně utekl hostující Omelka a lobem překonal domácího gólmana. O další minutu později opět zahrozili hosté. Po přihrávce Sedláčka zvýšil na 1:3 Kováč, který ze 22 metrů nedal Urbánkovi šanci. Po změmě stran se domácí vrhli do útoku, aby zvrátili nepříznivý stav. To se jim podařilo v 68. minutě kdy Berčík střílel a hostující Grebeníček si nešťastně tečoval míč do brány 2:3. V 77. minutě ale jarošovský Dujka opět zvýšil na rozdíl dvou branek. Tento nepříznivý stav zlomil domácí naděje na úspěch. Pitínu se sice v 88. minutě podařilo Berčíkem snížit, ale na další zvrat už nebyl ani čas, ani síly.
Nejlepší hráči: Petr Kavka - Pavel Kováč

St. Město - Boršice u Bl. 4:0 (2:0)
Branky: 30., 35. Svoboda O., 52. Hastík O., 83. Smělík M.
ŽK: 88. Josiek M. - 62. Tureček M.
Diváci: 96.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Stuchlík (laik), Bohuslav Vávra (laik).
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Vlček P. (69. Josiek M.), Trávník R., Svoboda O., Smělík M., Kubík L. (58. Grebeň M.), Hastík R. (46. Šopík R.), Hastík O., Daťko J., Andrýsek M.
Trenér: Milan Višenka.
Boršice u Bl.: Bachan L. - Zimčík R., Tureček M. (86. Gál L.), Šimek R. (61. Kusenda R.), Polášek M., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Halík M., Gál J., Bilík V. (46. Slaník J.).
Trenér: Vladimír Bilík.
Už v 6. minutě mohl otevřít skóre jeden z domácích hráčů, ten ale ve vyložené šanci selhal. Vzápětí se mohli radovat hosté, ale ani jejich hráč nedokázal usměrnit míč za záda gólmana. Domácí měli častěji míč na svých kopačkách a první branku vstřelil z trestného kopu ve 30. minutě k tyči Svoboda. Stejný hráč o pět minut později rovněž střelou ze vzdálenosti 20 metrů zvýšil na 2:0. V 52. minutě domácí Ondřej Hastík vstřelil třetí gól, který měl velký vliv na zbytek utkání. Hosté totiž po jeho obdržení rezignovali. Na konečných 4:0 upravil v 83. minutě Smělík.
Nejlepší hráči: Oldřich Svoboda - Martin Halík

Strání B - Huštěnovice 2:1 (0:0)
Branky: 47., 70. (p) Nuzík P. - 55. Petrželka J.
ŽK: 14. Janošík J., 51. Janošík R. - 16. Vaverka T., 70. Zlámalík R.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Martin Strapina - Jiří Guryča (laik), Petr Kanyza (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Šimek J. (88. Popelka A.), Popelka D., Nuzík P., Motola J., Janošík R. (65. Smetana D.), Janošík J. (80. Grebík A.), Havlík M., Bušo M., Zderčík P.
Trenér: Václav Popelka.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka T. (80. Kryška M.), Vaverka A., Umlauf M., Silný F., Puškáč L. (62. Vašíčka M.), Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Hned v 1. minutě si hosté vypracovali šanci, když se Silný ocitl sám v šestnáctce a mohl poslat hosty do vedení, ale vystřelil nad břevno. Ve 3. minutě měli zahrozili domácí Havlíkem, ten však taky přestřelil. V 1. poločase se hra dostávala od šestnáctky k šestnáctce, ale větší golové příležitosti si nevypracoval ani jeden tým. Ve 47. minutě se radovali domácí, když po lajně utekl Roman Janošík a po centru se v šestnáctce ocitl sám Nuzík a k pravé tyči poslal domácí do vedení. Hosté dokázali vyrovnat hru, když v 55. minutě Petrželka proběhl od půlky hřiště, prokličkoval se mezi obránci a střelou k tyči srovnal na 1:1. V 70. minutě byla nařízena po faulu v pokutovém území penalta i přes protest hostujícíh hráčů, kteří se domnívali že byl faul mimo pokutové území. Penaltu proměnil kapitán Nuzík a poslal domácí do vedení. Hosté mohli v první minutě nastavení srovnat, jenže se Petrželka ukvapil a prudkou ranou přestřelil.
Nejlepší hráči: Pavel Nuzík - Jaroslav Petrželka

Tupesy - Babice 1:0 (0:0)
Branky: 87. Vávra J.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jiří Vávra (laik), Zdeněk Ondryáš (laik).
Tupesy: Chramcov J. - Vávra P., Vávra O., Tříska M. (69. Drška M.), Nožička R., Molek S., Mikula F. (56. Madzia D.), Kubíček T., Gejdoš M. (46. Vávra J.), Bureš R., Bergauer M.
Trenér: Antonín Šimon.
Babice: Lysoněk P. - Věrný J. (39. Kostílek L.), Němec M., Müller T., Maňásek Z., Liška J., Lahola T. (60. Kosterský M.), Körber S., Chmel R., Horníček E., Omelka J.
Trenér: Slavoj Štěrba.
Hosté si vypracovali první šanci v 11. minutě když zahrávali rohový kop, ale Chmel hlavičkoval tesně nad. V 18. minutě se dostali ke slovu domácí, ale Bureš střílel zpoza hranice pokutového území těsně vedle a poté se hra přelévala mezi šestnáctkami, a tak poločas skončil 0:0. Ve druhé půli udělali domácí jednu změnu v sestavě, více hosty přitlačili do šestnáctky v 50. minutě střídající Vávra hlavičkoval těsně vedle hostující brány. V 78. minutě utekl střídající Madzia po pravé straně, ale střílel jen do boční sítě. V 87. mnutě přišel rozhodující moment utkání, kdy zprava centroval Bureš a Vávra z malého vápna zavěsil na 1:0. Do konce utkání se již nic vážného nestalo. Kladem byla velmi slušná hra.
Nejlepší hráči: Jaroslav Vávra - Richard Chmel