Play-off: Hlučanky čekají Malenovice

Hluk Sport 29 / 03 / 2011

Extraligové stolní tenistky Spartaku Hluk jdou do play-off stejně jako před rokem z pátého místa. Ve čtvrtfinále změří síly s Malenovicemi. Série na dva vítězné zápasy vyvrcholí na severu Moravy. Takový je ortel po závěrečných dvou kolech základní části, v nichž svěřenky Andrey Botkové ukořistily pět bodů.
Litoměřice - Hluk 5:5
Hlučanky zaspaly start, když po prvním kolečku dvouher prohrávaly 1:2 a po druhém 2:4. Jejich čest vždy zachraňovala jen Lucie Žmolíková. Jenže třetí duel nezvládla a hostující výběr byl za stavu 5:2 kousíček od porážky. Jenže ji ještě odvrátil. Kučerová se Žmolíkovou zařídily kontakt a vyrovnání zosnoval pár Kučerová, Jančová, který v závěrečné čtyřhře Ságlové s Drobnou nepovolil ani set. Body: Žmolíková 2, Kučerová, Jančová, čtyřhra Kučerová, Jančová.
Děčín - Hluk 0:6
Souboj předposledního Děčína s Hlukem se od prvního setu proměnil ve hru kočky s myší. Hlučanky v přístavním městě naprosto excelovaly a po šesti zápasech nebylo co řešit. Soupeřkám totiž darovala jediný set Jančová. Body: Žmolíková 2, Kučerová 2, Jančová 2.