Play-off za dveřmi

Uherské Hradiště Sport 19 / 04 / 2010

Po porážce se Slavií minulý týden jelo Slovácko do Hradce Králové s touhou vrátit soupeři nečekanou porážku z domácího zápasu (na podzim 0:2) a s touhou upevnit si třetí příčku před vstupem do nadstavbové části.
V zápase měly hráčky Slovácka navrch, ale nedařilo se jim proměňovat vytvořené šance. O výsledku zápasu nakonec rozhodla poslední desetiminutovka prvního poločasu, kdy se nejprve střelou z malého vápna dokázala prosadit Bartovičová, poté rozvlnila síť Vlasatíková a gól do šatny přidala ještě z trestného kopu Polášková. Druhý poločas už na výsledku nic nezměnil, a tak vstoupí Slovácko do čtyřčlenné skupiny hrající o titul ze třetího místa. V ní se utká se Spartou, Slavií a Brnem (vždy doma-venku).
FC Hradec Králové - 1.FC Slovácko 0:3 (0:3)
Branky: 36. Bartovičová, 43. Vlasatíková, 45. Polášková