Plichtu odmítl Konrád

Boršice Sport 30 / 10 / 2014

Boršice - Fryšták 3:2 (1:1)
 Oba celky byly ofenzivně naladěny. Už ve 3. min. domácím divákům zatrnulo, když T. Křenek trefil tyč. V 6. min. domácí zahrávali rohový kop a centrovaný míč propadl k Dufkovi a nezaváhal. Ve 38. min. se v dobré pozici ocitl Šustr, ale golmana nepřekvapil. I vyrovnávací branka hostí padla po rohovém kopu, ve 39. min. se hlavou prosadil J. Křenek. Ve 49. min. se do dobré šance dostal Brázdil, Mikela ale nepřekonal, lépe si vedl o dvě minuty později, kdy dal vedoucí branku. Radost domácích ale trvala jen pět minut, obraně unikl T. Křenek a smazal náskok Boršic. Po hodině hry se dvěma nebezpečnými centry prezentoval Konrád, ale jeho spoluhráči je nezužitkovali, v 74. min. tvrdou střelou Ohnutek prověřil Mikela. V 80. min. se k přetaženému centru Kaspřáka dostal Konrád a volejem prostřelil Mikela. Rozhodčí Kostelník, 250 diváků
Boršice: Remeš - Filipský, Kaspřák, Ohnutek, Konrád, Šustr, Dufek, Kuzma, Brázdil, Klvaňa T., Hromada. Střídali: Franta, Zach
Baťov 1930 - Vizovice 3:1 (2:0), Provodov - Vigantice 7:3 (1:2), Rožnov p/R. - Chropyně 5:0 (1:0), Morkovice - Bystřice p/H. 1:2 PK (0:0), Holešov - Vsetín 1:0 PK, Kelč - Luhačovice 2:1 (0:0)