Plichtu odmítla Oharková

Uherský Brod Sport 09 / 09 / 2015

Fotbalistky ČSK Uherský Brod zvládly i druhé vystoupení v krajském přeboru, když na Lapači vydřely tři body v bitvě se Žalkovicemi. Vítězstvím zařídila gólem tři minuty před koncem Oharková.
UH. BROD - Žalkovice 2:1
V domácím dresu už chyběla Lenka Petrková starší, která ve 44 letech ukončila kariéru.
Zápas se pro domácí zpočátku nevyvíjel dobře, Žalkovice totiž hned první střelu na branku z kopačky Havránkové proměnily ve vedoucí gól. „Míč trefila přímo z voleje k tyči. Gólmanka Kočendová neměla šanci,“ přiznal klubový sekretář Petr Zpěvák. Ještě do přestávky však vyrovnala Michaela Kučerová, která se trefila parádně pod břevno. Po obrátce hostující výběr výborně bránil a spoléhal na brejky, které vedla hlavně Chytilová. Jenže ani jeden výpad nepřetavila v gól a v 87. minutě přišel trest. Jílková po slalomu mezi protihráčky naservírovala Zálešákové, jejíž střela našla u levé tyče číhající Oharkovou. „Bylo to vydřené, ale zasloužené vítězství,“ uvedl Zpěvák. Branky: M. Kučerová, Oharková. Poločas 1:1.
UH. BROD: Kočendová - Vidová, Andrlíková, M. Kučerová, Mičová (80. Sovišová), Eliášová, Čagánková, Petrková (46. Zálešáková), Oharková, Pospíšilová (46. Jílková), Urichová.
1. Březnice    2    0    0    0    6:1    6
2. Uh. Brod    2    0    0    0    5:3    6
3. Lužkovice    1    0    0    1    11:3    3
4. Brumov    1    0    0    1    6:3    3
5. Val. Klobouky    1    0    0    1    6:6    3
6. Holešov    1    0    0    1    3:3    3
7. Babice    1    0    0    1    3:5    3