Po poločase byli zralí na ručník

Sport 15 / 05 / 2012

Doslova hororový první poločas odehrálo béčko Slovácka na hřišti v Zábřehu. Být to zápas v boxu, hodil by trenér Palinek do ringu ručník.
Zábřeh - 1.FC Slovácko B 5:2 (5:0)
Domácí hráči na soupeře doslova vlétli. Ti jim situaci ještě ulehčili špatnou rozehrávkou a hrubými chybami. První branka za Hečova záda padla ve 14. minutě, druhá o dvě minuty později. Poté si domácí dali taxu, co deset minut, to jedna branka. Ve 23. minutě už domácí vedli 3:0, ve 34. minutě 4:0 a těsně před odchodem do kabin už to bylo 5:0 a z domácího kotle se začalo ozývat deset, deset.
Po změně stran ale Slovácko začalo hrát a naráz to bylo úplně jiné mužstvo. V 61. minutě si připsal první branku Čtvrtníček. Domácí, vědomi si náskoku, trochu polevili, čehož hosté využili k několika nebezpečným útokům. Branky se ale dočkali až v 78. minutě, kdy Čtvrtníček zahrával pokutový kop, který s přehledem proměnil. Hostující tým si poté vypracoval ještě několik nadějných šancí, ale skóre se již v tomto utkání neměnilo.
Branky: 62., 78. z pen. J. Čtvrtníček
Slovácko B: Heča - Malý (46. Ondica), Mikulica, Palko, Jeleček - Svízela, Borusík (69. Maděrka), Ohnutek, Kolínek, Nečas (75. Haša)- Čtvrtníček.