Po telefonu uspěl Kraváček a Jančová

Po telefonu uspěl Kraváček a Jančová
Uherské Hradiště Sport 07 / 03 / 2011

Ani v devátém kole se o vítězi nerozhodlo přímo, Milan Rozsypálek z Jarošova a Petr Stehlík z Uh. Brodu mají shodně po devíti bodech, a tak na řadu opět přijde telefonický rozstřel. Ten také rozhodoval o vítězích minulých dvou kol. Tipovací otázka byla pro obě kola stejná, kolik diváků navštíví utkání Slovácko - Plzeň? V souboji Jarmila Thomayerová (5724) a Bronislav Kraváček (5555) zvítězil Kraváček a v souboji Zuzana Jančová (5320) a Martina Stehlíková (4215) zvítězila Jančová. Utkání navštívilo celkem 5012 diváků
9 Rozsypálek M. (Jar.), Stehlík P. (UB).
8 Kyncl J. (SM).
7 Křůmal F. (Březolupy), Kovařík L. (UO), Mazurková J. (UH), Abrhámová M. (UH), Vaškových M. (UH).
6 Jančová P. (D. Němčí).
5 Vaškových R. (Ořechov), Hubáček A. (Kun.), Kopeček K. (UB), Botek F. (Kudlovice), Blaha K. (Huštěnovice), Gášek J. (UH), Schön J. (Mistřice), Měrka M. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Kolaja A. (Svárov), Kraváček B. (Kudlovice), Ševčík P. (UB), Bečica M. (Mařatice), Salvet P. (Bojkovice), Doležal T. (UH), Jančová Z. (D. Němčí).
4 Svoboda P. (M. Písek), Fiala L. (UH), Bukvald A. (SM), Pongo Ľ. (UH), Thomayerová J. (UB), Vacula L. (UB), Schnürmacher F. (UB), Zemek J. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole), Kundera M. (SM), Weintrittová M. (Míkovice), Špaček J. (Veselí n/M.), Šupka F. (Kun.), Stehlíková M. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč), Zemek R. (UB).
3 Dobeš A. (UH), Srnec J. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Schnürmacher F. (UB).
2 Duda F. (Březolupy), Slováčková M. (SM), Máčala J. (Vážany), Ludvíček J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Grebeníček J. (ONV), Brázdil Z. (UH), Brož Z. (Jar.), Janůšek M. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Gajdošík F. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Svoboda L. (Podolí), Bánovský A. (Kněžpole), Jančová M. (D. Němčí), Mařák I. (UH), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovská J. (Kněžpole), Bukvald P. (SM), Rýc Z. (Svárov), Hykl D. (Jar.), Zapletalová M. (Vlčnov), Rýc F. (Svárov).
1 Křůmal P. (Březolupy), Ebner E. (SM), Pauřík J. (Kun.), Vaculová L. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Macela M. (Mařatice), Měrka R. (Mařatice), Vacula P. (UB), Vacula P. (UB), Bělovský M. (Kněžpole).

Průběžné pořadí
52 Kraváček B. (Kudlovice).
51 Kyncl J. (SM).
50 Fiala L. (UH), Šupka F. (Kun.).
49 Schön J. (Mistřice), Stehlík P. (UB).
46 Thomayerová J. (UB), Doležal T. (UH).
45 Svoboda P. (M. Písek).
44 Zemek J. (UB), Vacula P. (UB).
43 Vacula L. (UB), Salvet P. (Bojkovice).
42 Bělovský M. (Kněžpole).
41 Abrhámová M. (UH), Jančová Z. (D. Němčí).
40 Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Bělovská J. (Kněžpole).
39 Blaha K. (Huštěnovice).
38 Janůšek M. (UH), Omelka J. (Bánov), Bělovský Z. (Kněžpole), Stehlíková M. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč).
37 Bukvald A. (SM), Javor J. (Vlčnov), Schnürmacher F. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Zemek R. (UB).
36 Hubáček A. (Kun.), Botek F. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Ševčík P. (UB), Kundera M. (SM), Bečica M. (Mařatice), Schnürmacher F. (UB).
35 Kovařík L. (UO), Brož Z. (Jar.), Srnec J. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Vacula P. (UB), Vaškových M. (UH).
34 Slováčková M. (SM), Gajdošík S. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Rýc F. (Svárov).
33 Dobrý K. (Uh), Vaculová L. (UB), Jančová P. (D. Němčí).
32 Vaškových R. (Ořechov), Ludvíček J. (Boršice), Pongo Ľ. (UH), Bánovský A. (Kněžpole).
30 Rýc Z. (Svárov).
29 Weintrittová M. (Míkovice), Špaček J. (Veselí n/M.).
28 Svoboda L. (Podolí), Zapletalová M. (Vlčnov).
27 Grebeníček J. (ONV), Brázdil Z. (UH), Mazurková J. (UH), Bukvald P. (SM), Měrka R. (Mařatice).
26 Křůmal F. (Březolupy), Křůmal P. (Březolupy), Pauřík J. (Kun.), Pauřík A. (Kněžpole), Měrka M. (Jar.), Měrková V. (Jar.).
25 Gajdošík F. (Jar.), Hykl D. (Jar.).
23 Zelinka P. (D. Němčí), Macela M. (Mařatice).
21 Duda F. (Březolupy), Kopeček K. (UB).
19 Kret Š. (UO).
17 Fusek M. (SM).
15 Jelínek L. (UH).
14 Krpal A. (Stříbrnice), Mikulášek A. (Bojkovice).
11 Synčák S. (Šumice).
10 Dobeš A. (UH).
9 Doležalová M. (UH).
7 Hůsek F. (UO), Ebner E. (SM).
6 Fiala T. (UH).
4 Holásek R. (UH), Máčala J. (Vážany).
1 Piňos F. (Hluk).

Správné výsledky 9. kola
1. 2:2   2. 0:1   3. 2:2   4. 1:3   5. 2:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace