Podzim zakončil Mojžiš hattrickem

Slovácko Sport 29 / 10 / 2015

Okresní soutěž

Kostelany n. M. - Košíky 5:2 (3:1)
Branky: 28., 57., 85. Mojžiš Ju., 6. Ventrča J., 21. Mojžíš Jo. - 22., 70. Večeřa M.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Roman Bednář - Milan Fury, Michal Rychlík.
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Ventrča J. (83. Procházka L.), Vávra A. (76. Vávra M.), Šimík D., Mojžiš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Chmelař D., Horký L., Frühauf R. (73. Zelinka L.), Facalka R.
Trenér: Martin Vávra.
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P. (80. Kaštánek V.), Večeřa M., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J., Němeček L., Kočvara R., Fedor J.
Trenér: Vítezslav Kaštánek.
Při dohrávce sedmého kola se hrál slušný a technický fotbal, začátek vyšel lépe domácím, kdy se po rohovém kopu k míčí dostal neobsazený Ventrča a v 6. minutě zkušeně k levé tyči otevřel skóre. Ve 21. minutě předvedl svou techniku Julius Mojžiš, který přihrál bratrovi a ten zvýšil na 2:0. Hosté se nevzdali a hned o minutu později Večeřa krásně snižoval na 2:1 a hosty tím dostal do zápasu. V 28. minutě se k dorážce dostal Julius Mojžiš a zvyšoval na 3:1. V 57. minutě Ventrča rychle rozehrál autové vhazování a Julius Mojžiš zvyšoval již na 4:1. V 70. minutě Večařa snížil na 4:2, ale poslední slovo měl v 85.minutě  Julius Mojžiš, který přehlavičkoval brankáře a upravil na konečných 5:2.
Nejlepší hráči: David Šimík - Martin Večeřa

Mařatice - Kněžpole 0:1 (0:0)
Branky: 70. Blaha K.
ŽK: 54. Vyorálek D., 72. Mrva M. (Mařatice). Diváci: 55.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Pavel Králíček, Miloslav Knot.
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Širůčka M., Mrva M., Lukašík A., Kuchař R., Janků A., Horák Z. (58. Kubíček P.), Bída L.
Trenér: Luboš Bartoš.
Kněžpole: Brázdil O. - Palčík R., Kozelek O. (55. Maršálek A.), Kozelek M., Kašný R. (88. Mazůrek A.), Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Grebeníček P., Flíbor D., Blaha K.
Trenér: Radim Palčík.
V 5. minutě dohrávky třetího kola měli hosté první šanci ke vstřelení branky, ale Kašný nastřelil pouze horní tyč. Ve 30. minutě šel sám na Kuriála Blaha, ale domácí golman míč vyrazil. Ve 38. a 40. minutě opět Blaha mohl skórovat, ale bez úspěchu. Ve druhé půli se hra vyrovnala, domácí Tyl měl v 58. minutě šanci, kterou zahodil. O šest minut později hostující Kašný šel sám na Kuriále, ale ten byl i tentokrát na místě. Rozhodnutí padlo v 70. minutě, kdy hostující Blaha protrhl smůlu a vstřelil jediný a jak se později ukázalo, vítězný gól.
Nejlepší hráči: Roman Kuriál - Radim Palčík

Záhorovice - Os. Lhota 1:2 (0:1)
Branky: 81. Michalčík R. - 33. Kusák M., 60. Pešík E.
ŽK: 79. Kočí Z. - 22. Horák K. Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Vojtěch Jahoda, Jiří Gřunděl (laik).
Záhorovice: Šabršula V. - Polanský I., Nášel V., Michalčík R., Kročil T., Krč P., Kočí Z., Jančář T., Jál J., Hamšík Z., Dvořák P.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Os. Lhota: Jakoubek P. - Zelený O. (60. Šicha Z.), Štergenich P., Štergenich D., Pešík E., Pešík D., Lučný O., Kusák M., Krátký E., Horák K., Hanák R.
Trenér: Patrik Štergenich.
Od samého začátku vyšla dohrávka prvního kola hostům. Již ze začátku zahrával Štergenich trestný kop, která neproměnil. Ve 33. minutě zahrávali hosté trestný kop z poloviny hřiště, kdy míč propadl na malé vápno a Kusák otevřel skóre. Ve druhém poločase se hra srovnala a hrálo se převážně mezi šestnáctkami. V 60. minutě technickou střelou zvyšoval Pešík na 0:2. O tři minuty později mohl snížit Michalčík, ale jeho hlavičku vykopávali hostující obránci z brankové čáry. V 81. minutě se domácím podařilo snížit po samostnatné akci, kdy dal Michalčík branku. V 89. minutě mohli domácí srovnat, ale střelu Michalčíka hostující gólman vyrazil.
Nejlepší hráči: Pavel Krč - Patrik Štergenich