Podzim zakončily plichtou

Kunovice Sport 14 / 12 / 2011

Spokojeny s premiérovou polovinou sezóny v první lize jsou kunovické házenkářky. Po domácí remíze s pražskými Kobylisami se usadily s devíti body v poklidném středu tabulky.
Kunovice - Kobylisy 21:21
Kunovjanky měly před zápasem ze soupeře respekt, neboť dokázal v minulém kole porazit favorita soutěže ze Zlína. Úvod zápasu patřil hostujícímu týmu, který si vypracoval menší náskok. Kunovice díky přesné ruce Štěrbové však začaly aktivitu přebírat a do poločasu získaly jednobrankové vedení. „Musím holky pochválit, dnes hrály to, na co měly. S kvalitním soupeřem dokázaly držet krok po celý zápas,“ uvedla hrající trenérka Kunovic Jarmila Štěrbová. Po změně stran Pražanky vysunuly na Štěrbovou osobní obranu a střelecká produktivita domácích poklesla. Ztrátu ovšem dokázaly Kunovice kompenzovat pozornou obranou, a tak utkání skončilo zřejmě spravedlivou remízou.
„V sezóně nám všechna utkání nevyšla podle představ, ale jako celek musím hodnotit podzim pozitivně. Holky si dokázaly, že mohou hrát rovnocennou partii téměř s každým soupeřem, a věřím, že první ligu udržíme,“ věří Štěrbová. Branky ze sedmiček 1:2, vyloučení 3:2. Rozhodčí Pluhař, Suchánek. Poločas: 13:12
KUNOVICE: Polášková, Rajnohová, M. Pavlíčková – Sklenářová 5/1, Beranová 1, Kosinková 5, Křeháčková 1, K. Pavlíčková  1, Štěrbová 8, Hrabalová, Kudrová.