Podzimní výsledková sinusoida

Podzimní výsledková sinusoida
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 16 / 12 / 2010

Trenér 1.FC Slovácko Miroslav Soukup pokračuje v hodnocení podzimní části Gambrinus ligy

V minulém čísle jsme vás seznámili s první částí oficiálního hodnocení podzimní části nejvyšší fotbalové soutěže. V dnešním pokračování se trenér Miroslav Soukup zaměřuje na výsledky, které 1.FC Slovácko uhrálo v dosud odehraných sedmnácti utkáních.

„Nechci se pitvat v jednotlivých zápasech. Podívám se na podzim globálněji a v tuto chvíli musím říci, že naše výsledky i výkony se pohybovaly v sinusoidě. Červenec se dá hodnotit výborně. Srpen špatně. Září výborně. Říjen hrozně. S listopadem nastalo zlepšení.
Když se mě  zeptáte, proč to tak bylo, tak vám přesně neodpovím. Vyhodnotit si musíme i další parametry a vlivy, které v jednotlivých etapách mohly být. Musíme si zhodnotit náročnosti tréninkových plánů v daných obdobích, aktuální formu hráčů v jednotlivých zápasech. To je na delší rozbor.
Každopádně mě to mrzí, protože měsíční perioda je dlouhá perioda. Kdyby byly výkyvy krátkodobější, tak by nebyly tak deprimující pro mužstvo. Když se vám během října podaří získat jeden bod a máte tam velkou prohru v Brně, tak je to špatné období. To si musíme vyhodnotit.  
Když se podívám na herní stránku, tak herně jsme propadli v poháru v Břeclavi, špatný určitě byl zápas v Brně, kdy jsme selhali, byla to černá kaňka a ostuda pro oddíl, a troufnu si říci, že ještě první poločas s Libercem byl pokračováním špatného výkonu z Brna. Ostatní zápasy lze hodnotit jako dobré. Přes vysoké prohry v Plzni či Jablonci jsme v těchto utkáních nepropadli.
Doplatili jsme  na úvodní nesehranost a doplatili jsme zde také na individuální chyby, které jsme udělali. Přesto naše hra měla parametry a já je díky analýzám dokáži doložit. Když si v Plzni, která je suverénem ligového ročníku, uděláme čtyři gólové šance a dvanáctkrát zakončíme na branku, tak pro mě to je odraz kvalitního herního výkonu venku. To, že jsme dostali tři branky, to je samozřejmě fakt, ale je to z pohledu výsledkového.
Tak jak na druhé straně nechci stavět jako top výkon v Příbrami, kde jsme sice získali tři body, ale z naší strany to byl ustrašený, bojácný výkon,  a proto ho nemůžu hodnotit dobře.“

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace