Pohár KFS: Nedakonice se valí dál!

Slovácko Sport 03 / 08 / 2010

Vítěz Poháru OFS si vyšlápl i na Újezdec, spolu s ním postupuje Kněžpole a Ostr. Nová Ves

Fotbalisté Nedakonic pokračují ve spanilé jízdě Pohárem KFS! Vítěz okresního poháru si v prvním kole vyšlápl na Újezdec, hrající o dvě třídy výš. A nepochodil ani favorizovaný Hluk, který vypadl na hřišti Kněžpole.
Nedakonice - Újezdec 4:3 (3:2)
Svěřenci Romana Sklenáře stále válí, po skalpu Zlechova si poradili i s Újezdcem, na jehož porážka má největší podíl kanonýr Lukůvka, autor dvou gólů. Poradí si vítěz Poháru OFS i se Spytihněví, která jej čeká v osmifinále? Branky: Lukůvka 2, Klečka, Hladký - Gregor 2, Uher.
Kněžpole - Hluk 4:2 (3:0)
Oba týmy nastoupily v kombinovaných sestavách. Domácím chyběl zraněný Hlahůlek i na dovolené odpočívající Kowalík, ale přesto od začátku tvrdili muziku a do přestávky třikrát mířili do černého. A když pak zvýšili na 4:0, nebylo co řešit. Hosté už v závěru jen korigovali na přijatelný výsledek. Branky: Bělaška, Trebatický, Cingel, Bednařík - Horák 2.
Šumice - Spytihněv 2:5 (1:2)
Spytihněv začala jako z partesu a po dvaceti minutách vedla 2:0. Jenže domácí se nepoložili, do přestávky snížili a po ní z brejky dokonce vyrovnali. Jenže závěrečnou čtvrthodinu nezvládli, třikrát totiž kapitulovali. Branky: Kunovský z pen., Zajíc.
Havřice - Ostr. Nová Ves 1:3 (1:2)
Havřice měly raketový start, když ve druhé minutě otevřely skóre Masaříkem. Když ale potom Franc orazítkoval jen břevno, karta se pozvolna otáčela. Favorit do poločasu misky vah převážil na svou stranu a vítězství pečetil pět minut před koncem. Branky: M. Masařík - Straka, Máčala, Šálek.
Osmifinálový program týmů z Uherskohradišťska (18. srpna): Kněžpole - Ostr. Nová Ves, Nedakonice - Spytihněv.

autor: ceh, rl