Pohárová pouť Spartaku skončila

Hluk Sport 03 / 10 / 2019

Pouť florbalistů Spartaku Hluk skončila stejně jako před rokem ve čtvrtém kole Poháru Českého florbalu. Jenže zatímco loni tým hrající Národní ligu vyřadila superligová Ostrava, tentokrát si vylámal zuby na půdě divizního Hornets Brno ZŠ Horní.

Hornets Brno - HLUK 13:4
Hlučané odjeli k pondělnímu duelu bez hlavní palebné síly, v sestavě totiž chyběli snajpři Olbert s Jančou, kteří se v dosavadním průběhu sezony postarali o 21 z 61 branek týmu. U dalších deseti asistovali. Jejich absence byla v útoku znát, a když neměla svůj den ani obrana, Spartak se poprvé střelecky prosadil až za stavu 0:8. To běžela 27. minuta.
Postupně sice snížil až na 3:8, ale když Brňané odpověděli šňůrou pěti branek, nebylo co řešit. Branky: Cileček, Petlan, Hubáček, M. Krchňáček. Třetiny 5:0, 6:3, 2:1.
HLUK: Kolečkář - Cileček, Jílek, Holý, P. Krchňáček, Duda, Petlan, Štěrba, Hubáček, M. Krchňáček, Zatloukal, Tuhý.