Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 19 / 09 / 2012

Po změně trenéra se do své bývalé parádní formy postupně vrací Ladislav Volešák. V sobotu přidal třetí branku a rozhodl tak o tříbodovém zisku Slovácka. Vedli jsem 2:0 a svojí chybou zápas zdramatizovali. Zbytečně jsme to hráli dvakrát dozadu a nechali se vyloučit. Celý mančaft ale za Trusku (Trousila) zabojoval a i v desíti jsme to zvládli.
Právě vyloučení Jana Trousila mohlo výrazně ovlivnit vývoj utkání. Nečekal jsem, že Radek Mezlík bude přihrávat mně. Zrovna jsem byl v nešikovném postavení a nemohl míč odehrát dopředu, a tak míč poslal Dušanovi (Melichárkovi). Přiřítil se tam Nešpor a já jen roztáhl ruce a on spadl. Myslím, že by Dušan byl u míče dřív. Ve finále je to ale jedno. Zvládli jsme to i v deseti. Jen mě mrzí, že budu příště chybět. Zase ale může dostat šanci někdo jiný.
Vývoj zápasu zkomplikovala dvaadvacátá minuta, kdy z pravé strany přiletěl centr do šestnáctky a tam hosté snížili. Levá strana obrany je místo pro Lukáše Kubáně. Bylo to z naší strany, kdy máme rozebranou standardku i s dohráváním s Láďou Volešákem. Míč přeletěl moji hlavu, takže jsem jej nemohl zastavit. Zvládli jsme ten zápas ale i v deseti a to je nesmírně důležité.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace