Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 22 / 09 / 2012

Pro Slovácko byl sobotní zápas tak trochu smolný. Proto se na tvářích hráčů včetně Lukáše Kubáně zračilo zklamání. Celý zápas hrajeme my a oni dají z první vážnější akce gól. O tom se těžko mluví. Myslím, že jsme odehráli celý zápas slušně. Chybělo nám jen pořádné zakončení. Přitom jsme měli řadu standardek, ale nedokázali jsme se prosadit.
Podobně zklamaný byl také Ladislav Volešák, který se při absenci Trousila dostal na svůj oblíbený post ve středu hřiště. Myslím, že jsme si nezasloužili prohrát. V první půli jsme hráli to, co jsme chtěli. Lafatův gól nás ale srazil a zvedli jsme se až na konci. Určitě nás to mrzí a teď to musíme nahradit v Plzni anebo doma se Slavií.
Milan Kerbr mohl v poslední minutě vrátit alespoň částečně úsměv na tváře slováckých hráčů i fanoušků. Jenže jeho střela skončila jen na levé tyči Špitovy brány. Byla to vyložená šance, kdy jsem šel z boku sám na gólmana. Gólman mi dobře zavřel zadní tyč, a tak byl prostor na přední. Proto jsem to zkoušel tam. Lízlo to ale tyčku a šlo to ven. Bod by byl dobrý a myslím, že jsme na něj i měli.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace