Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Uherské Hradiště Sport 14 / 11 / 2012

Vlastimil Daníček si po čase připsal další gólovou radost, která vypadala velmi jednoduše. Byl to můj druhý ligový, ale ten první byl asi jednodušší. Situace nebyla tak přehledná jako při první brance s Jabloncem. Tam to bylo do prázdné brány. Teď to byl vrácený míč, který Libor Došek promáchl, a já jsem se zrovna otáčel a uklidil jsem jej do branky. Myslím, že kdybych jej netečoval, tak by šel mimo.
Rychlost Filipa Hlúpika je platná na všechny obrany. Tentokrát branku sice opět nedal, ale asistoval při první, velmi důležité. Musím to už konečně prolomit. S výsledkem jsme ale spokojeni. Mohli jsme dokonce přidat ještě nějaký góleček, ale 3:0 je pěkný výsledek. Devatenáct bodů je sice hezkých, ale ještě nějaký chceme přidat, abychom si náš podzimní cíl naplnili. Chceme jich něco přes dvacet.
Ladislav Volešák měl ke vstřelení branky rovněž velmi blízko. Možná kdyby jeho centr Libor Došek netečoval, tak by také skončil v síti. Kdyby to netečoval Došan, tak by to skutečně asi skončilo v brance. Jsme ale spokojení i tak. Neberu to tak, že mi jej sebral. Rád jsem i za nahrávku. Hlavní je, že jsme vyhráli. Byla to nesmírně důležitá a cenná výhra.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace