Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 28 / 11 / 2012

Slovácko tahalo celý zápas za kratší konec. Nakonec mohlo být ale šťastnější. Jiří Valenta se vší silou opřel do míče volejem z dobrých dvaceti metrů a Zlámal se musel hodně natahovat. Kdybych z téhle střely dal góla, tak bych fotbalu skutečně asi nerozuměl. Za ty neproměněné šance z předchozích zápasů. Ten bod ale musíme brát, protože oni měli přece jen více šancí. Možná jsme ten bod dnes urvali se štěstím. V Ostravě jsme jej ale zase podobně ztratili.
Marián Kovář byl po necelé hodině hry vystřídaný. Sám nebyl se svým výkonem spokojený. Z mé strany to bylo dnes hodně špatné. Nedostal jsem se do žádné šance a útočník je na hřišti od toho, aby střílel na branku a dával góly, a já neměl ani jednu příležitost. Na Sigmě bylo vidět, že to je fotbalový tým. Mají tam rychlé hráče Pospíšila, Navrátila... Škerle s Dreksou vzadu, to byla zase jistota.
S koncem prvního poločasu zůstal ležet na hřišti Petr Reinberk a nevypadalo to s ním moc příznivě. Do druhé půle však nastoupil a bod se spoluhráči ubránil, i když v závěru musel střídat. Ve skluzu jsem odehrál balon a protihráč mi přišlápl zrovna místo, se kterým mám problémy už od včerejška. V poločase jsem místo ledoval, ale bolelo to přesto hodně. V závěru to už nešlo vydržet. Sigma nás ale přehrála ve všech směrech, takže pro nás je bod zlatý.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace