Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 20 / 03 / 2013

Po zranění Jana Trousila si kapitánskou pásku navlékl Radek Mezlík, který si vybral při brance pořádný kopec smůly. Určitě jsme měli aspoň dvanáct střel na bránu, z toho šlo deset vedle, jen dvě na bránu. Jednu chytil nohama a druhá byla z penalty. Jak nám to v Teplicích padlo do brány všechno, tak dnes nám tam nepadlo vůbec nic. Oni vystřelili na bránu jednou a to se snad ani za střelu na bránu počítat nedá.
Pomalu, ale jistě se do základní sestavy prodral Stanislav Hofmann, který od začátku jara nastupuje v roli defenzivního záložníka. Ve druhém poločase jsme měli spoustu šancí, ale všechno nám to lítalo kolem tyček. Nakonec to završila penalta. Myslím, že jsme nehráli tak, abychom si zasloužili prohrát, ale takový je fotbal. Zase jsme nedali doma branku. Asi jsme si to vybrali v Teplicích.
Klíčovým mužem příbramského celku byl určitě brankář Aleš Hruška, který svůj tým podržel i při penaltě. Zase tak moc jsem tam toho neměl. Hráli jsme kompaktně a soupeř měl dvě tři velké šance, které šly mimo tyče. Penalta byla z mé straně spíš o náhodě. Škrtlo mi to o ruce a kdyby to přes ně šlo do sítě, tak bych nic nemohl říci.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace