Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 29 / 05 / 2013

Libor Došek odešel ze hřiště po hodině hry, ale to už měl svoji roli splněnu. Vstřelil dvě branky. Střídal jsem, protože jsem se necítil dobře a s pohybem to nebylo ideální. Něco na mě asi leze. Je to paradox. Necítil jsem se dobře a dal jsem dvě branky. Obě byly po krásných přihrávkách Ládi Volešáka a Honzi Trousila a pak už to nebylo zase tak složité.
Vítězství a skvělé atmosféry si užil také Jiří Valenta. Věděli jsme, že přijde hodně lidí, a je dobře, že jsme doma vyhráli, protože se nám to doma mockrát nepodařilo a lidi tady si vítězství zasloužili. Už jsme byli zachránění, tak jsme chtěli hrát uvolněně, příliš nekazit a hrát po zemi. Myslím, že se nám to dnes dařilo a Baník byl neškodný.
Dušan Melichárek se po dlouhé době objevil v domácí bráně bez plnovousu. Ten shodil s jistotou záchrany. Nějak jsem ale při tom nošení plnovousu zlenivěl na holení. (smích) Atmosféra utkání ale byla výborná, k čemuž přispěli i fanoušci Baníku. Moc práce jsem neměl. Honza Trousil to tam dobře odkopal a Koši odběhal.
Na hřiště se dostal také sedmnáctiletý Marek Havlík a nebyl na něm jen do počtu. Takovou ligovou premiéru jsem si mohl jen vysnít. Neskutečná atmosféra, proti Milanu Barošovi na hřišti. To jsem si nikdy nemyslel. Je to něco jiného hrát před tolika lidma než v Kroměříži. Navíc jsme vyhráli. Já jsem tam ale mohl mít i lepší věci. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace