Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 14 / 05 / 2014

Hostování Jakuba Petra ve Slovácku se pomalu chýlí ke konci. Vzhledem k tomu, že ve smlouvě o hostování není opce na přestup, dá se očekávat, že v příští sezóně oblékat slovácký dres nebude. Doma jsme na jaře odehráli skvělé zápasy a atmosféra tady byla skutečně vynikající. Uvidíme, co bude dál... Dnes jsme podali zase dobrý výkon. Vypracovali jsme si i řadu dalších šancí a mohli vyhrát vyšším rozdílem. Zápas jsme si moc užili.
Zatímco se všichni hráči Slovácka radovali, jednomu z nich do smíchu nebylo. Pro Tomáše Radu totiž přísná žlutá karta znamenala konec sezóny, protože byla osmou a to znamená stop na poslední dvě utkání. Pro mě je to tak trochu smutné vítězství. Bylo ale naprosto zasloužené. Vypracovali jsme si i řadu dalších šancí a mohli vyhrát vyšším rozdílem. Myslím, že ta porážka je pro Znojmo ještě přijatelná. My jsme si zápas ale užili až do konce. Škoda že nepřišlo víc lidí. Ti, co přišli, byli výborní, což jsou vždycky. Dnes ale vyšlo počasí a myslím, že teď hrajeme i dobrý fotbal, tak je fakt škoda, že jich nebylo víc.
Milan Heča si připsal na své konto další nulu a tentokrát jej to nestálo ani tolik námahy. O to těžší ale zápas pro gólmana byl. Neustále musel být ve střehu. Nula je to snad šestá, ale já si žádné osobní cíle nedávám, a tak je ani nepočítám. Chci hlavně, abychom vyhráli. Dnes to byl zápas podobný s Jabloncem či Bohemkou. Hráli jenom po šestnáctku a do ní se ani moc nedostávali. Hrozili spíše ze standardek. Nepamatuji si na nějakou těžší střelu. Přesto nejde říci, že by hráli špatně. Hodně nás napadali a ve druhém poločase se dostávali k  zakončení více. Buď ale mířili mimo, nebo jsme jejich střeli zblokovali. Přesto jsem musel být pořád koncentrovaný a čekat, jestli to někde náhodou nevylítne, abychom nedostali hloupou branku.
Liboru Doškovi kapitánská páska náramně svědčí. Na jaře, kdy si ji navléká na rukáv, tým pod jeho vedením stoupá tabulku, a tak může být vůdce týmu spokojen. V prvním poločase jsme hráli skutečně dobře. Znojmo jsme až na nějaké standardky do ničeho nepustili. Ve druhém ale Znojmo změnilo hru, začalo hrát 4-4-2 a napadat nás mnohem výše. Přežili jsme to a přidali druhý gól a pak už to bylo v pohodě a zápas jsme si užili. Teď máme dva týdny pauzu, tak potrénujeme a pak se ještě porveme o příčky nad námi. Doufám, že tréninky nebudou ani tak o fyzičce, ale že budou spíše do pohody, abychom se na závěr vyladili. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace