Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 06 / 08 / 2014

Jedinou kaňkou na jinak povedeném utkání bylo vynucené střídání Milana Kerbra. Někdy v pětadvacáté minutě mě píchlo ve svalu a tušil jsem, že to nebude dobré. V šatně mi to masér zatejpoval a já to zkusil. Po dvou minutách jsem ale věděl, že to nepůjde, a musel jsem střídat. Čekají mě nějaká vyšetření, ale doktor říkal, že to chce minimálně týdenní klid. Uvidím, jak se budu cítit, ale pár dní to chtít bude. Zápas rozhodly góly po přestávce. Ty nám v souboji se Slavií chyběly. Nějaké šance k uklidnění jsme ale měli už v prvním poločase.
Na gól po návratu do dresu Slovácka čekal Veliče Šumulikoski rok a půl. Dočkal se a druhou trefou zřejmě rozhodl o vítězství. Jsem rád. Minule se Slavií jsem měl také šanci, ale gólman mi ji chytil. Tentokrát to ale nedát nešlo, Kalouda mi to předložil před prázdnou bránu. Výborná byla ale celá akce. Začala uprostřed, pak jsme si narazili s Došou (Doškem), byl tam i Luboš, který mi dal míč pod sebe. Proti Slavii jsme asi hráli lépe s míčem, ale nedali jsme druhou branku.
Střelcem druhé z uklidňujících branek a svojí druhé ligové v letošním ročníku byl Michal Trávník, který se objevil podruhé v základní sestavě. Druhý zápas v sestavě a druhý gól. Kdyby to tak šlo i nadále, tak bych se vůbec nezlobil. (úsměv) Můj gól vyplynul z nacvičené akce. Po křídlech chceme hrát a trenér nabádá i nás záložníky, abychom se drali do šestnáctky. Jarda Diviš to tam poslal nádherně, míč ale trochu skočil, tak jsem se soustředil na to, abych jej dobře trefil. Myslím, že se to povedlo a gólman neměl žádnou šanci.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace