Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 20 / 08 / 2014

Michal Trávník potvrdil slušnou formu, když si v utkání připsal další bod za asistenci na úvodní branku Liboru Doškovi. Hlavně že to byla tříbodová asistence, protože hra dnes nebyla, jak jsme si představovali. Vítězství je pro nás nesmírně důležité, protože jsme jej dokázali vybojovat i přesto, že se nám herně tolik nedařilo.
Tomáš Rada přišel na Slovácko právě z Vysočiny Jihlava, a tak chtěl proti svému bývalému klubu uspět. Dnes absolutní spokojenost se třemi body. Byl to hrozně těžký zápas. Věděli jsme, oč Vysočina bude hrát. Mají nula bodů a jejich tým neodpovídá tomu, že by měli být na posledním místě tabulky. Pro nás to byl skutečně hrozně těžký zápas, ve kterém jsme se trápili, ale zaplať pánbůh za dnešní tři body.
Dvojice Došek - Diviš bavila stadion v Uherském Hradišti už v závěru zápasu s Bohemkou, kdy šli oba forvardi sami na gólmana. Tehdy to za sobeckost Jaroslav Diviš od zkušenějšího kolegy schytal. Stejné role jen v opačném gardu měli oba hráči i v nastavení zápasu s Jihlavou. Došál (Došek) mně přihrát měl. Já jsme mu s Bohemkou také nahrál, začal s úměvem Diviš. Ale ne. Hlavní je, že branku vstřelil. Jihlava už pak neměla síly na zvrat. Se Slavií jsme hráli super a nevyhráli jsme. Dnes jsme hráli hůř a máme tři body. Raději mám ale ty tři body. Do dalšího zápasu se ovšem musíme zlepšit. Nedrželi jsme balon a nedostupovali hráče. Jihlava měla i šance, ale neproměnila je. 

Galerie

S Jihlavou za tři body

S Jihlavou za tři body

20 / 08 / 2014

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace