Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Uherské Hradiště Sport 27 / 08 / 2014

Hráči Slovácka tentokrát odcházeli ze hřiště se svěšenými hlavami. Veliče Šumulikoski však nehledal výmluvy. Dělali jsme strašné chyby a soupeř je dokázal potrestat a dostat se do vedení. Sice jsme se snažili hrát dopředu, ale nešla nám finální přihrávka. Z toho se Hradec dostával do protiútoků a dával nám z nich branky. Za prohru si můžeme sami.
Přitom zápas se mohl vyvíjet úplně jinak. Stačilo, aby Luboš Kalouda proměnil svoji vyloženou šanci, a respekt domácích by se zřejmě ještě zvýšil. Škoda že jsem ji neproměnil. Určitě by nás to uvolnilo, protože zpočátku jsme nehráli dobře a gól by nám hodně pomohl. Byla to výborná akce na jeden dotek. Já z ní vyplynul sám před gólmanem, škoda že zakončení neprošlo do brány. Gólmanovi se to nějak odrazilo od noh. Měl jsem to ale zakončit líp. Míč jsem si špatně zpracoval. Přitom jsem míč dostal dobře do běhu, ale dostal se mi pod nohy a to zakončení nebylo ideální.
Výmluvy nehledal ani Tomáš Košút, který si na nedostatek práce určitě stěžovat nemohl. Byl to zápas o našich chybách a my jimi domácím jejich roli usnadnili. Po naší špatné přechodové fázi jsme jim nabízeli chybami rychlé brejky a pak se to na nás valilo. Že jsme prohráli, za to si můžeme sami. Bylo to o naší lehkovážnosti, prohraných soubojích, zkažených přihrávkách... Za stavu 1:0 jsme chtěli všichni útočit, ale dostali jsme z brejku druhý gól, pak se soupeř zatáhnul a my hráli do plných.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace