Pohled ze hřiště

Uherské Hradiště Sport 22 / 10 / 2014

Milanu Kerbrovi se vrací forma. V sobotu jej liberečtí obránci nemohli udržet. Před zápasem bychom bod brali, ale vedeme v poločase dva nula a vedení ztratíme. Nevím, ale myslím, že jsme ten zápas měli uhrát do plného bodového zisku. Po takovém průběhu utkání je to velká škoda.
Milan Heča bývá obvykle málomluvný, ale tentokrát to po zápase  vypadalo, že mu z úst vytryskne vodopád slov. Důvodem byla situace před první brankou domácích, kdy jej atakoval soupeř hodně nevybíravě. Já se k tomu raději nebudu vyjadřovat... Balon jde do malého vápna... Já jdu po míči a rozhodčí mi řekne, že jsem se k němu nedostal (kroutí hlavou). Na dnešní fotbal se určitě dalo dívat, ale měli jsme vyhrát. Šance na to byly. Kdybychom dali třetí branku, tak bylo po nich.
Zklamání netajil ani Martin Kuncl. Měli jsme krásně našlápnuto k výhře. Byl to otevřený fotbal nahoru - dolů se spoustou šancí. Kdybychom proměnili na 3:0 nebo 3:1, tak bychom je umrtvili a bylo po zápase a my si odvezli tři body. Pak to bylo vyrovnané do poslední minuty. Chtěli jsme tři body, ale dobrý je každý bod.
Po nepříliš povedeném zápase s Baníkem se vrátil do sestavy Tomáš Rada, který tentokrát odvedl spolehlivý výkon, přesto spokojený nebyl. Pro mě je to obrovské zklamání. Zápas jsme měli perfektně rozehraný, vedeme v poločase 2:0. Chtěli jsme přidat třetí gól a bylo by po zápase. A šance jsme na to měli. Na Liberec jsme byli dobře připravení. Věděli jsme, co chceme hrát, a tak šedesát minut jsme to perfektně plnili. Pak jsme trochu přestali hrát, neudrželi jsme míč vepředu a valilo se to na nás.