pohled ze hřiště

pohled ze hřiště
Uherské Hradiště Sport 05 / 11 / 2014

Martin Kuncl si jako jeden ze čtyř Brňáků ve slováckých službách vítězství užíval. Přemýšlel jsem o tom a my jsme snad více brněnské mužstvo než Zbrojovka: já, Libor Došek, Luboš Kalouda, trenér k tomu... a nevím, jestli v současné Zbrojovce tolik Brňáků vůbec je. Začaly se na nás dotahovat ostatní týmy, a tak jsou dnešní tři body o to cennější a já nevím, kdy dnes přijdu domů. (spokojený smích)
Tři body mají pro Slovácko velkou cenu, ale velkou zásluhu na nich má brankář Milan Heča, který ve dvou klíčových situacích vytáhl skvělé zákroky. Při té první situaci někdy v šedesáté minutě mě Keresteš naštěstí trefil. V nastaveném čase Sýkora míč pořádně netrefil. Konečně jsem měl i štěstí a něco jsem chytil a vezeme důležité vítězství.
Velkou radost ze tříbodového zisku neměl Veliče Šumulikoski, který si kvůli čtvrté žluté kartě nezahraje proti Spartě. Při tom zákroku jsem hrál míč... Ale asi na to čekal. Dostal bych ji nějak jinak. To je ale jedno. Samozřejmě mě mrzí, že si se Spartou nezahraju. O riziku čtvrté žluté jsem věděl, a proto jsem se snažil dávat pozor. Tři body to ale smazávají. Ale nadřeli jsme se na ně...
Luboš Kalouda musel na hřišti vyslechnout spoustu urážek ze strany fanoušků Brna, přesto vítězství nebere jako satisfakci. Spíše mě to mrzí. Proti Brnu jsme neřekl nikdy nic špatného. Udělal jsem pro něj maximum, co jsem mohl, a tak to nechápu. Je to ale jejich věc. Zápas to ale byl těžký a byl o tom jednom gólu. Brno dobře bránilo a my jsme se moc nedostávali do hry. Jsem rád, že jsme získali tři body, ale také že jsme udrželi nulu.  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace