Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Uherské Hradiště Sport 26 / 11 / 2014

Tomáš Rada byl po zápase hodně frustrovaný. Před zápasem totiž věřil, že z Mladé Boleslavi neodjede s prázdnou. Jeli jsme do Boleslavi s tím, že si body odvezeme, a žádný nemáme. Dostali jsme dva góly ze standardek, na které jsme se připravovali, a to je obrovská škoda. Boleslav nebyla v nejlepším rozpoložení, takže to byl určitě hratelný soupeř. Jenže my asi momentálně také nejsme v ideální pohodě. Bylo to trochu nervózní, ale hratelné. Zápas byl více méně vyrovnaný, ale z naší strany to bylo směrem dopředu špatné. Vím, že chyběl Libor Došek, ale zase by to o něm tak nemělo být. Určitě jeho deset gólů za patnáct zápasů nám chybí, ale máme jiné hráče, kteří by to měli vzít na sebe, a to se zatím neděje.
Jediným světlým fotbalovým momentem Slovácka byla rychlá akce, na konci které bylo nepřesné zakončení Milana Kerbra. Potáhl jsem si míč a chtěl jsem vystřelit zpoza obránce. Napálil jsem to levačkou a zkoušel jsem to trefit na přední tyč, ale nesedlo mi to ideálně, trochu sjelo po nártu a šlo to snad metr vedle. Možná jsem měl míč namířit na zadní tyč stoperovi mezi nohama, třeba by to náhodně tečoval. To je ale teď už jedno. Nedá se nic dělat. Jedeme s prázdnou. Bohužel.
Petr Reinberk musel v zápase střídat. Ošetřován byl už v prvním poločase, ale na trávníku vydržel až do 82. minuty. Při centru mi tam někdo zablokoval nohu a já už svůj pohyb nedokázal zastavit. Noha mi vyskočila do boku a zvrtl jsem si kotník, který jsem cítil celý poločas. Bylo to nepříjemné, ale v kabině jsem to zaledoval a zatejpoval a šel do druhé půle. Pak mi noha opět ztuhla a nemohl jsem pořádně běhat, tak jsem si řekl o vystřídání. Šancí jsme v tom zápase moc neměli, ale když nemáme šance, tak musíme uhrát vzadu nulu. Dvě standardky a dva góly. To je chyba. Musíme si to vyříkat. Při standardce je to bránění hráče na hráče, takže spíše individuální chyba.  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace