Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 25 / 02 / 2015

Jedním z hráčů, kteří odcházeli ze hřiště se svěšenou hlavou, byl Milan Kerbr, který si vstup do jara představoval určitě jinak. Určitě jsme se chtěli odpíchnout výhrou. Zápas jsme ale neodehráli nejlépe. Bylo v něm hodně nepřesností. U hodně míčů jsme byli druzí a myslím, že to rozhodlo. Jablonec se dostával k odraženým míčům a byl na něm rychlejší. To rozhodlo a nás to mrzí.
Do základní sestavy se tentokrát nedostal Jaroslav Diviš, který část zimní přípravy vynechal kvůli zranění. Celé utkání jsem ještě neodehrál, měl bych jej odehrát v pondělí za juniorku. Uvidím, jak se po něm budu cítit a zda to bude na víc minut, nebo ne. Teď nemůžu soudit, protože i v Turecku jsem dohromady odehrál jen padesát minut.
Libora Doška si hlídali nejen zadáci Jablonce, ale i rozhodčí Pavel Královec. Nejlepší ligový střelec tak vyšel gólově naprázdno. Bylo to bojovné utkání. Dostali jsme dva góly ze standardek, o kterých jsme si před zápasem říkali, a to je škoda. Při prvním gólu stál podle mě Šabala za námi, a tak to bylo z ofsajdu, ale to je jedno. Rozhodčí jej nezapískal a možná se mýlím já. Podívám se na to v televizi. Do jedné z loženek jsem se dostal, ale stoper do zakončení stačil dát nohu. Terén byl náročný. Hodně to skákalo. Prohra nás samozřejmě mrzí.
Radek Mezlík se dostal na pozici stopera po dlouhé době. Já jsem nehrál celkově dost dlouho. Takže jsem rád za každou příležitost. Že nastoupím na stoperovi s Radou, jsem se dozvěděl ve středu, po zranění Tomáše Břečky. Jablonec byl na nás dobře připravený v bloku. Nešla nám kombinační hra a museli jsme to změnit na nakopávání, ale soupeř dobře zdvojoval Libora, vždycky byl jeden před ním a jeden za ním. Odražené míče se nám nepodařilo sbírat.        

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace