Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 11 / 03 / 2015

Milan Kerbr odešel po pětašedesáti minutách ze hřiště, a tak mu po utkání do hovoru příliš nebylo.
Vůbec nevím, co mám říci. Nedaří se mi, a tak jsem šel zaslouženě ze hřiště. Sice jsme měli celý zápas převahu, ale oni ze dvou brejků zahrozili a jeden proměnili. Pro nás je to škoda a velká ztráta.
Do řeči nebylo ani Tomáši Radovi, kterého Dvořák při rozhodující brance dobře tělem odstavil.
Byl to naprosto zbytečný gól. Dva hráči se nechytili se svými hráči a už to bylo. Byla to naše obrovská chyba. V prvním poločase jsme měli možnosti na vyrovnání. Oni ale zalezli a hráli, co potřebovali. My kdybychom hráli i týden, tak bychom branku nedali. Je to k vzteku, taková porážka.
V minulém kole trefa Luboše Kaloudy přinesla tři body, tentokrát střelecky vyšel naprázdno a naprázdno vyšel i celý tým.
Měli jsme plno šancí, ale doplatili jsme na jejich neproměnění. Nepomohl nám ani terén, ale na to se nechceme vymlouvat. Musíme si zápas rozebrat a rozebrat si to špatné, ale i to  dobré, protože podle mě se tam objevily i dobré věci. V úplném závěru jsme hru otevřeli a Hradec mohl aspoň čtyřikrát skórovat. Byl to už vabank. Do té doby jsme ale hráli skoro celý zápas na polovičce Hradce.
Pro Milana Heču to byl nejnevděčnější zápas. Pětaosmdesát minut si nesáhl na míč, jen když jej lovil ze sítě.
Ani jsem pořádně míč neviděl. Byl schovaný za jedním z našich hráčů. Obstřelil to a trefil to k tyči. Ani jsem se jej nedotkl. Pak jsme do nich bušili jak do vrat, ale k ničemu. V závěru jsem šel i do šestnáctky soupeře, ale když v devadesáté prohráváte, tak už zkoušíte ledaco.  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace