Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Uherské Hradiště Sport 22 / 04 / 2015

Druhou gólovou pojistku přidal po změně stran Milan Kerbr, který se z brankové radosti radoval po dlouhé době.
Jééé, ani nevíte, jak se mi ulevilo! Bylo to opravdu po dlouhé době a hlavně jsem rád, že to byl gól tříbodový. Přišel mi míč na zadní tyč. Byl přetažený, tak jsem počítal s tím, že obránce do hlavičky nepůjde, a připravoval jsme se na volej. Míč mi docela sedl a šel koníčkem do šibenice. Jsem opravdu rád, že to tam spadlo. Chtěli jsme být ve hře suverénní a držet míč, ale ze začátku se nám to moc nedařilo a kombinace vycházela vniveč. Možná jsme byli nervózní. Druhý poločas jsme se uklidnili.
K nejlepším mužům na trávníku patřil určitě Michal Trávník, který před blížící se nominací na domácí EURO opět potvrdil výbornou formu.
Splnili jsme, co jsme chtěli, tzn. tři body, a ještě to potvrdili dobrým výkonem. Mně se hrálo dobře, ale hodnotit se nechci. Zápas jsme odehráli bez Veličeho a vzhledem k jeho zdravotním problémům jsme si to mohli vyzkoušet už v poháru v Boleslavi. Myslím, že jsme to zvládli.
Rozhodující branku zaznamenal Jiří Valenta. Po úvodním gólu totiž Baník ztratil tah a do konce zápasu jej už nenašel.
Nejdříve byl u balonu Martin Kuncl, který mi ho přistrčil. Při tom byl ale faulovaný a já už křičel na rozhodčího, ať to píská. Když se to pak ke mně přikulilo, tak jsem zase říkal, ať to nepíská. (úsměv) Chtěl bych ho pochválit, že s hvizdem chviličku počkal a já jsem to takhle trefil. Určitě jsem za to rád, byl to pěkný gól.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace