Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 13 / 05 / 2015

Fotbalisté Slovácka, přestože získali bod, odcházeli ze hřiště zklamáni. Jedním z nich byl i Martin Kuncl. Pro mě je to zklamání obrovské. Jsme nepochopitelně zbrklí, jako bychom hráli první ligový zápas. A to je úplně v pr... Ať se nikdo na mě nezlobí. Výhru jsme ztratili po zákroku, který vyplyne ze hry, ale někteří, a nechci je jmenovat, si tam počínají jak malí žáčci, když můžeme míč odvrátit třeba na roh.
Zklamaný odcházel ze hřiště i Veliče Šumulikoski, který se po zranění vrátil do základní sestavy. Tak se doma nehraje. Možná jsme měli víc šancí jak oni, ale nedáme góla. Pak vedeme jedna nula a pořád někam spěcháme místo toho, abychom podrželi balon. Nebo míče jen nakopáváme a myslíme si, že dáme góla z ničeho. Musíme hru postavit sami na sobě, vytvořit si šanci a tu proměnit.
Hodně sledovaným mužem zápasu byl brankář Zbrojovky Dušan Melichárek, který odešel do Brna před začátkem jarních odvet právě ze Slovácka. Obavy jsem ze zápasu neměl, ale že bych se vyloženě těšil, to se také nedá říci. Nevěděl jsem, co mám čekat. Bylo tu pár křiklounů, ale je vidět, že lidé jsou rozumní a chápou, co se stalo. Remíza byla asi zasloužená. Oba góly po standardkách. Slovácko si vedení hlídalo, ale Zavoš (Pavel Zavadil) to trefil excelentně. To teda klobouček. Viděl jsem to přes celé hřiště a Heča byl bez šance.
Bod Zbrojovce zajistil skutečně Pavel Zavadil, který nejprve prošel hřištěm a z následného trestného kopu nedal Hečovi absolutně žádnou šanci. Po průběhu utkání jsme s bodem spokojeni. V prvním poločase jsme ale měli hned z prvního rohu tutovou šanci, kterou Heča neuvěřitelně chytil. Slovácko na druhé straně trefilo tyč. Ve druhém poločase přišla zbytečná penalta, kdy jsme nezareagovali na odražený míč. Nakonec jsme si to odpracovali a zaslouženě vyrovnali. Možná jsme potom ze standardních situací mohli přidat i branku vítěznou. To bychom ale museli mít větší hlad v koncovce. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace