Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Uherské Hradiště Sport 20 / 05 / 2015

Tomáš Rada na Letné fotbalově vyrůstal, a tak se na zápas těšil, jenže také jeho úvod zápasu postavil na tvrdou zem. Byla to pro nás hodně studená sprcha. Říkali jsme si: Hlavně nedostat rychlý gól, protože na nás určitě vletí. Minimálně jsme chtěli dvacet pětadvacet minut přežít. Trochu jsme i sázeli na frustraci Sparty po zápase s Plzní. Nemyslím si ale, že bychom tady odehráli špatný zápas. Bohužel jsme dostali pět branek, což je paradoxní.
Jaroslav Diviš se po dlouhé době střelecky prosadil, i když původně připsal moderátor branku Valentovi. Trochu jsem se divil, když to nejdřív hlásil, protože to byl skutečně můj gól. Míč jsem do branky tečoval skutečně já. Čekal jsem střelu, doufal jsem, že by mě mohla trefit. Oni sice reklamovali ofsajd, ale podle mě to ofsajd nebyl. Za mnou stál tuším ještě Holek, který se tam zapomněl. Škoda. Dokázali jsme tady dát dvě branky a pět jich dostaneme po hloupých chybách.
Martin Kuncl, který rovněž působil na Letné, utkání nedohrál. Celý týden jsem netrénoval. Měl jsem jen předzápasový trénink. V kombinaci s únavou mě tahal sval, ale mám obavy, že upravený režim budu muset mít do konce sezóny, protože jsem domluvený s doktorem, že zranění bude vyžadovat větší klid. Divákům se dnešní zápas musel líbit, těm pražským samozřejmě o malinko víc, ale my jsme měli také nějaké šance a nebylo to jenom o nějakém zanďourovi. Góly jsme si dali vlastně sami a to rozhodlo.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace