Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Uherské Hradiště Sport 02 / 12 / 2015

Po devíti zápasech se vrátil Tomáš Rada do sestavy a určitě si úvod zápasu představoval jinak. Tomáš Břečka zablokoval hráče, já šel pak do skluzu. Balon se odrazil k Malcovi, kterého to prakticky trefilo do nohy, a vlastně z prvního doteku to trefil Milanu Hečovi pod nohama. My se ale celý týden připravujeme a pak dostaneme dvě branky z toho, že nezavřeme prostory na hranici šestnáctky. To je katastrofa. Po těch zápasech bez ligy jsem měl velkou motivaci - a stejně obrovské je i zklamání. Zápas jsme si prohráli více méně sami, protože si myslím, že jsme byli lepší než Olomouc, ale ta dokázala vytežit ze dvou šancí dva góly.
Vedle Rady se do stoperské dvojice postavil Tomáš Břečka, který tak vyměnil svého dosavadního parťáka. Nemyslím si, že naše spolupráce s Tomášem někde vázla a nedokázali jsme si vyhovět. Myslím, že to z naší strany nebylo zase tak špatné, ale Sigma měla dvě šance. Při první se odrazí míč k nim a je z toho branka, druhá šance byla penalta. Rozdíl mezi námi a Olomoucí byl v proměnění těch dvou šancí. Spíše mně to připadalo na remízové utkání. Myslím, že Sigma měla více štěstí. V první polovině podzimu jsme jej měli my a teď se k nám míče neodrážejí a nedaří se nám vstřelit třeba i jednoduchý gól. Příbram, Baník... to byly zápasy v opačném gardu než ten dnešní v Olomouci.
Vrátit Slovácko do zápasu mohl Marek Havlík, který v závěru první půle šel sám na golmana Buchtu, ale prostřelit jej nedokázal. Dostal jsem nádherný balon mezi stopery, mířil jsem na zadní tyč, ale asi jsem vybral špatně. Měl jsem spíš mířit na přední. Možná, kdybych míč více zvednul... Takhle mi jej stačil vykopnout nohou. My jsme ale hlavně dostali rychlou branku, kterou jsme dostat nechtěli. Na výhru už čekáme dlouho a asi se nám to dostává už i do hlav. Teplice ale musíme zvládnout.      

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace