Pohled ze hřiště

Pohled ze hřiště
Uherské Hradiště Sport 09 / 03 / 2016

Slovácko bylo pod Ještědem nejblíže ke vstřelení branky Markem Havlíkem, který v prvním poločase protáhl nečekanou střelou gólmana Koubka. Jeho rána nakonec skončila na břevně. Byl to nacvičený aut, který trénujeme. Trefil jsem to pěkně, ale gólman mi to bohužel vytáhl na břevno. Zápas na takovém terénu je vždycky těžký a my jsme dnes navíc hráli spíše bez míče, ale zvládli jsme to a to je nejdůležitější. V závěru dostal Patrik Šimko druhou žlutou i kvůli mně, protože jsem mu poslal pomalou přihrávku a on musel faulovat. Jeho červená jde na moji hlavu a po zápase jsem se Patrikovi omluvil.
Závěr zápasu Slovácku skutečně zkomplikovalo vyloučení Patrika Šimka, které se odehrálo daleko od slovácké brány, a bylo proto možná trochu zbytečné. Zbytečné možná bylo, ale hlavně si myslím, že to nebyl faul na druhou žlutou. Spíš si to rozhodčí pohlídal. Sice jsem ho trochu za dres zatáhl, ale na druhou žlutou to bylo přísné. Těsně před tím zákrokem jsem si ještě říkal, že mám žlutou a že si musím závěr pohlídat. Mrzí mě to, ale hlavně, že jsme to zvládli a ukopali na 0:0.
Těžký terén a bojovnost Vlastimila Daníčka, to k sobě patří a i tato kombinace přinesla Slovácku cenný bod. Je to spíše uválčený bod. Terén byl ale pro oba stejný. Těžký byl, to je jasné. Opravdu to bylo hodně rozbité a věděli jsme, že díky tomu terénu to bude hodně o vůli a bojovnosti, a to se i potvrdilo. Chtěli jsme nechat Liberec hrát a čekat na něj z bloku. Po vyloučení se naše taktika ani moc nezměnila. Vystřídali jsme jednoho hráče a hráli pak bez útočníka se třemi středovými záložníky a dále čekali na Liberec. Nakonec se nám to vyplatilo.
Milan Kerbr se do Liberce těšil. Zažil u Nisy krásný fotbalový půlrok, a tak byl připravený připravit občerstvení i za bod. Nakonec však seděl jen na lavičce. Ozvaly se mi záda, se kterými mám problémy delší dobu. I na podzim v Liberci jsem díky nim nějaký čas nehrál. Bolet začaly už dříve, ale pod injekcemi s tím šlo hrát. Teď už ale ani injekce nepomohly a budu je muset řešit důkladněji. Počkám na podrobnější vyšetření magnetickou rezonancí a uvidíme. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace