Branky: 59. Halík M. - 26. Mikliš M., 79. Lux R.
ŽK: 46. Huspenina M. - 16. Šašinka O., 73. Uličník J., 74. Kadlček J.
Diváci: 126.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Josef Masař, Bohuslav Vávra (laik).
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Šimek R., Nožička J., Němeček R. (46. Ježek T.), Kusenda P. (73. Ondra P.), Ježek P., Huspenina M., Halík M., Gál J., Bilík V. (46. Cmol M.). Trenér: Vladimír Bilík.
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J., Šmíd J., Šašinka O., Mikliš M., Lux R., Kolínek R., Kolínek L., Kalina P., Kadlček J., Bachůrek M. (70. Sviták P.). Trenér: Jaroslav Kociňák.
Domácí vědomi si svého postavení v tabulce se snažili o získání tří bodů, avšak narazili na zkušené Nezdenice. Obrovskou šanci měli domácí ve 20. minutě, kdy dva boršičtí hráči stáli před prázdnou bránou, ale nedokázali dopravit míč do sítě. Jak se střílí branky ukázal ve 26. minutě Mikliš, který v šestnáctce převzal balón a z malého vápna nedal Hlůškovi šanci - 0:1. Do druhé půle provedl domácí trenér dvě změny. Výsledkem bylo srovnání stavu v 59. minutě na 1:1, poté co Halík od poloviny hřiště zakončil k tyči svůj nájezd. To však nebylo Boršicím nic platné, neboť v 79. minutě vyrazil Hlůšek střelu pouze před sebe a Lux si s doklepnutím poradil - 1:2.
Nejlepší hráči: Martin Halík - Miroslav Mikliš

Břestek - Os. Lhota 1:1 (1:0)
Branky: 36. Frühauf R. - 81. Kuban V.
ŽK: 18. Štergenich P. (Os. Lhota).
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Zdeněk Tománek (laik), Petr Hanáček (laik).
Břestek: Hurdes V. - Zelinka P., Slavík Z., Sedlář O., Martinák R. (55. Plevák L.), Lahola I., Konečný R. (73. Krystýn T.), Frühauf R., Dvořáček R., Čagánek P., Bednařík M. Trenér: Pavel Franěk.
Os. Lhota: Doležal M. - Žajdlík M., Zbořil F., Štergenich P., Šicha Z., Pešík E., Machala J. (80. Horák K.), Kusák M., Kuban V., Kotačka O., Erdenebileg B. (46. Halač J.). Trenér: Dominik Josef.
V zápase dvou rozdílných poločasů bylo domácí mužstvo v první půli lepší a ve 25. minutě měli první velkou šanci, hlavička Konečného, ale skončila těsně nad. Ve 36. minutě zahrávali domácí opět standartní situaci a před brankou se ve skrumáži nejlépe zorientoval Frühauf, který nekompromisně zavěsil pod břevno - 1:0. Do 2. poločasu nastoupili hosté s jednou změnou v sestavě, s větší bojovností a cílem s výsledkem něco udělat. V 60. minutě se po pěkné kombinační hře dostali k domácí brance, kdy střílel Štergenich a po něm se hned k odraženému míči dostal Kuban, ale Hurdes bravúrně na dvakrát odvrátil na roh. V 81. minutě po zbytečném faulu hosté zahrávali standardní situaci, kterou kopal Kusák, k odraženému míči se dostal Kuban a zavěsil pod břevno a srovnal na zasloužených 1:1.
Nejlepší hráči: Vítězslav Hurdes - Martin Kusák

H. Němčí - Jarošov 3:2 (2:0)
Branky: 6. Svadbík J., 44. Tureček M., 89. Bahula L. - 46., 83. Kováč P.
ŽK: 26. Svadbík J., 32. Bahula L., 50. Zimčík T. - 59. Lukašík O., 80. Šácha J.
ČK: 70. Svadbík J. (H. Němčí).
Rozhodčí: Radek Michalec - Lukáš Skočovský, Radek Omelka (laik).
H. Němčí: Váňa E. - Zimčík T., Tureček M., Svadbík J., Srnec D., Malík T. (70. Tureček P.), Kadlček V., Hanák D. (43. Huňka V.), Fibichr R. (59. Jančařík F.), Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Jarošov: Ševčík J. - Šácha J., Malina L., Lukašík O. (87. Vandírek L.), Kováč P., Kolaja L., Janča R. (46. Oharek V.), Hotař M., Grebeníček P., Gajarský M., Dujka J. Trenér: Radek Vyoral.
Do utkání lépe vstoupili domácí, když se v 6. minutě prosadil Svadbík, který prostřelil hostujícího Ševčíka. Domácí si nadále udržovali tlak, ale šance likvidoval zmiňovaný Ševčík. Hosté si vytvořili několik slibných příležitostí, ale ani jedné nevyužili. Ve 44. minutě střelou po zemi z přímého kopu Tureček zvýšil na 2:0. Hned ze začátku 2. poločasu hostující Kováč na druhý pokus prostřelil domácího Váňu - 2:1. Hosté se začali více tlačit dopředu a výborně chytající Váňa likvidoval jejich střely a centrované míče. Domácí si také vytvářeli standardní situace, ze kterých domácí Malík několikrát ohrozil hostující bránu, ale Ševčík vše zlikvidoval. V 83. minutě hosté vyrovnali na 2:2, kdy se opět Kováč prosadil. Vítězství na stranu domácích strhl až v 89. minutě Bahula střelou z 20 metrů.
Nejlepší hráči: Eduard Váňa - Jan Dujka

Nedakonice - Traplice 3:1 (2:1)
Branky: 37., 75. Petek M., 28. Lukůvka M. - 7. Kolínský T.
ŽK: 45. Čagánek R. - 66. Omachlík P.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Jaroslav Andrýsek (laik), Roman Obdržálek (laik).
Nedakonice: Lašák Z. - Vojtek Z. (46. Hladký J.), Šoustek P. (66. Bartošík J.), Petek M., Lukůvka M., Král T., Klečka J., Čagánek R., Bilavčík R., Beránek T. (75. Trubačík M.), Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Omachlík P. (70. Blecha L. st.), Merta Z., Košař J., Kolínský T., Kamarád J., Daněk O., Březina P., Váverka L. Trenér: Karel Světnička.
Domácí začali ve velkém stylu, ovšem vítr z plachet jim vzal již v 7. minutě Kolínský, který pronikl mezi stopery a Lašákovi nedal žádnou šanci - 0:1. V 11. minutě se nezdařil Lukůvkovi obstřel Vávry a o devět minut později Belát po rohu hlavou nemířil přesně. Domácí se dočkali ve 28. minutě, když Lukůvkův chytrý oblouček napříč brankou skončil za Vávrovými zády - 1:1. Ve 37. minutě vrátil favoritovi klid po rohu Lukůvky Petek hlavou - 2:1. V 50. minutě Petek sám postupoval na Vávru, ale vytěžil jen roh. V 57. minutě postupoval zcela sám na Lašáka Kolínský, ale šanci promarnil. Pojistka domácích příšla až v 75. minutě, po rohu a závaru před Vávrou se do míče opřel Petek a stanovil výsledek 3:1.
Nejlepší hráči: Roman Bilavčík - Jiří Vávra

Polešovice - Nivnice 3:7 (1:2)
Branky: 45 (p). Martykán M., 64 (p). Běhávka J., 67. Janík Z. - 42., 63. (p), 65. Skočovský D., 75., 77. Popelka P., 8. Bortel L., 71. Plessner O.
ŽK: 12. Janík Z., 51. Korvas Z., 52. Janík M., 86. Svoboda O. - 30. Krajčovič Z., 54. Karlík J., 80. Popelka P.
ČK: 63. Janík M., 68. Martykán M. (Polešovice).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Miloslav Knot, Jaroslav Pavlík (laik).
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O., Martykán M., Korvas Z. (75. Kotek R.), Korvas R. (46. Hasoň D.), Kordula T., Janík Z., Janík M., Hasoň J., Dvouletý L., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Michalec J., Krajčovič Z., Karlík J. (65. Hladiš M.), Holboj M., Bortel L. (69. Popelka P.), Boďa M., Bachůrek P. (58. Plessner O.). Trenér: Ladislav Kalina.
Od počátku bylo utkání rychlé a bojovné, ale hosté byli lepší a v 8. minutě šli do vedení zásluhou Bortela. Domácí vyrovnali hru, ale zapomněli na obranu a Skočovský, nejlepší střelec hostí, dvakrát utekl, bez brankového vyjádření. Ve 42. minutě, ale již vstřelil druhou branku hostí. V poslední minutě první půle proměnil penaltu Martykán - 1:2. Ve druhém poločase již hosté ovládli hru, domácí na ně nestačili a útoky zastavovali pomocí faulů, v 63. minutě domácí ve vápně faulovali, což neunesl M. Janík a za hrubé urážky byl vyloučen, a následnou penaltu Skočovský proměnil. Z protiútoku byl domácí útočník  faulovaný ve vápně hostí, penaltu proměnil Běhávka - 2:3. V 68. minutě šel do sprch Martykán za podražení zezadu přesto v téže minutě domácí v devíti hráčích Janíkem srovnali na 3:3. To bylo ale z jejich strany vše. Hosté otočili utkání ve svůj prospěch čtyřmi brankami, jmenovitě opět Skočovský, dvakrát se zapsal Popelka a jednou Plessner.
Nejlepší hráči: Tomáš Kordula - Dušan Skočovský

Uh. Ostroh - Kostelany n. M. 3:1 (2:0)
Branky: 10. Kunovjánek M., 35. Durna M., 56. Procházka Z. - 69. Horký L.
ŽK: 60. Jurčeka J. - 60. Gabriel P.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Miloš Nížinský (laik), Libor Procházka (laik).
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Kunovjánek M. (45. Procházka Z.), Kovařík M., Kolář M., Kočiš P., Jurčeka J., Hlůšek Š., Durna M. (83. Knotek A.), Čápek J., Boček L. (68. Raštica M.). Trenér: Pavel Vlk.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Šťastný P., Šimík D., Panáček R., Mojžíš Jo., Jaroš J., Chmelař D. (64. Tomašů M.), Horký L., Gabriel P., Dvouletý R., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
V 7. minutě Šimík centroval míč z poloviny hřiště, ten se dostal k Horkému, který krásně z velkého vápna vystřelil, ale Směták jeho střelu kryl. Domácí hned první šanci dokázali využít, když střelu z přímého kopu usměrnil Kunovjánek - 1:0. Ve 25. minutě Dvouletý poslal centr Mojžíšovi, ale Směták jeho střelu vyrazil. Ve 33. minutě Šťastný centroal míč z levé strany, ale Mojžíšova hlavička končí vedle pravé tyče. O dvě minuty později vystřelil dělovku Durna ta se odrazila od pravé tyče a skončila v brance - 2:0. Ve 2. poločase šel v 53. minutě z půle hřiště Procházka, ale míč skončil vedle brány. V 56. minutě se dostal ke střele Procházka, který nádhernou trefou zvýšil již na 3:0. V 69. minutě Dvouletý zahrával rohový kop a Horký snížil na 3:1. V 82. minutě opět Procházka šel sám na gólmana, ale Blažek ho vychytal. V 85. minutě zahrával Dvouletý přímý kop, ale Směták výtečně vyrazil balón na rohový kop.
Nejlepší hráči: Martin Kovařík - Josef Mojžíš

Vlčnov - Drslavice 0:1 (0:0)
Branka: 50. Orlovský M.
ŽK: 23. Havlík R., 73. Kameník J., 80. Vlček P. - 29. Mikulec R., 68. Bureš P.
Rozhodčí: Tomáš Mlček (7,8) - Jiří Dolinský (8), Josef Podškubka (laik). Delegát utkání: Jiří Němec.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Vlček P., Tomala K., Podškubka V., Palinek J., Mikulinec P., Kašpařík P., Kameník J., Havlík R. (75. Mikulec K.), Bartošek J. (66. Koníček J.). Trenér: Ivo Šimčík.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M. (76. Ševčík P.), Vacula P., Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J. (85. Kňazeje T.), Machálek I., Kopták R., Hroch V., Bureš P. (81. Dýmal P.).
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
První zajímavou šanci viděli diváci v 15. minutě kdy Palinek krásně hlavou vrátil míč na hranici velkého vápna, ale jeho spoluhráči šanci nevyužili. O pět minut později po kopu z rohu Palinek překonal Hrocha, ale z brankové čáry vykopl míč Kopták do bezpečí. Hra se přelévala od vápna k vápnu, ovšem bez gólových šancí. Druhých pětačtyřicet minut začali lépe hosté, kdy v 50. minutě Orlovský dorazil vyražený míč Hlaváčkem a dal jedinou a tudíž vítěznou branku utkání. V 70. minutě se domácí dožadovali penalty za lehké postrčení Palinka, ale rozhodčí měl jiný názor. V závěru utkání se hosté stáhli a hrozili pouze rychlými brejky. Domácí se tlačili do předu a při dvou rozích jim pomáhal i brankář Hlaváček, ale bez brankového efektu.
Nejlepší hráči: Jan Palinek - René Mikulinec