Polešovice doma zaváhaly

Polešovice doma zaváhaly
Slovácko Sport 26 / 05 / 2010

Okresní mládežnický fotbal

OP dorost            
Babice - Tupesy 6:1 (3:0) Hrdina 3, Litoš 2, Číž - Bergauer, Šumice - Kněžpole 1:3 (1:1) Pilka - Horňák 2, Otáhal, Nedakonice - Staré Město 3:1 (1:0) Petek 2, Bernatík - Hastík, Vlčnov - Bílovice 6:1 (3:0) Matějíček 2, J. Fibichr 2, Šabršula, Janča - Abrahám, Polešovice - Bánov 1:5 (0:1) Pavela - Velecký 2, Mahdal, Vrábel, Čaňo, Jarošov - Ostr.Lhota 5:1 (3:1) Staroba 3, R. Sedláček, Gabriel - Sedláček
1. Nedakonice    20    17    2    1    105:15    53
2. Polešovice    21    15    2    4    82:35    47
3. Kněžpole    20    14    0    6    69:34    42
4. Jarošov    21    12    2    7    78:45    38
5. Nivnice    21    11    3    7    73:50    36
6. St. Město    20    10    3    7    55:50    33
7. Bánov    21    9    4    8    53:45    31
8. Šumice    20    7    2    11    53:30    23
9. Tupesy    21    6    1    14    40:83    19
10. Bílovice    20    6    1    13    22:87    19
11. Os. Lhota    20    5    2    13    33:72    17
12. Vlčnov    21    4    4    13    33:66    16
13. Babice    20    3    2    15    33:117    11
Mařatice odstoupily ze soutěže.    
      
OS dorost            
Březolupy - Osvětimany nehlášeno, Popovice - Uh.Ostroh B hosté nepřijeli, Hradčovice - Buchlovice 8:1 (2:0) Macháček 3, D. Mikulec 2, V. Pochylý, Hamada, Ančinec - Prášilík
1. Hradčovice    21    16    2    3    96:41    50
2. Osvětimany    18    14    1    3    90:25    43
3. Březolupy    20    13    3    4    73:34    42
4. Popovice    20    10    1    9    57:58    31
5. Buchlovice    19    5    1    13    39:76    16
6. Uh. Ostroh B    20    4    1    15    35:103    13
7. Topolná    20    2    1    17    33:86    7
    
OP žáci            
O.N.Ves - Ostr.Lhota 7:0 (3:0) Hél 2, Nový, Herák, Pšurný, Dreschel, Lopata, Buchlovice - Jarošov 1:1 (0:1) Řihák - Stojaspal, Nivnice - Mařatice 9:2 (3:1) Slezáček 4, Kašpárek, Májek, Flasar, Šprtel, Borýsek - Rusňák, Širůčka, Medlovice - Újezdec 0:3 (0:1) J. Slinták, J. Lekeš, Lůčný, Bánov - Šumice 2:3 (1:2) Petrůj, Josefík - Žampach 2, Pančocha
Předehrávka: Újezdec - Ostr.Lhota 7:0 (5:0) Sviták 3, Drulík 3, Ulčík
1. Šumice    17    12    2    3    65:23    38
2. Jarošov    15    11    4    0    76:17    37
3. Bánov    17    11    1    5    80:30    34
4. O. N. Ves    17    9    3    5    55:33    30
5. Mařatice    16    9    1    6    80:49    28
6. Buchlovice    16    6    6    4    39:37    24
7. Újezdec    17    7    0    10    44:63    21
8. Nivnice    15    4    3    8    23:52    15
9. Medlovice    17    4    2    11    32:62    14
10. Os. Lhota    17    2    2    13    19:77    8
11. Vlčnov    16    2    2    12    26:96    8
     
OS žáci A            
Březolupy - Mistřice 6:2 (2:1) Hubáček 5, Blizňák - Veselý 2, Topolná - Polešovice hosté nepřijeli, Kněžpole - Kostelany n/M 16:0 (6:0) Horký 6, R. Večeřa 3, Luběna 2, T. Večeřa, Omelka, Kovář, Hanáček, M. Berčík, Bílovice - Nedachlebice 1:2 (0:2) Matějík - Pravdík, Kutra
1. Kněžpole    23    21    1    1    223:17    64
2. Březolupy    23    18    1    4    159:34    55
3. Nedachlebice    23    14    2    7    122:45    44
4. Topolná    21    13    1    7    110:45    40
5. Bílovice    23    11    0    12    77:73    33
6. Mistřice    23    5    1    17    40:174    16
7. Kostelany n. M.    22    4    1    17    17:150    13
8. Polešovice    22    0    1    21    7:217    1
     
OS žáci B            
Sušice - Velehrad nehlášeno, Babice - Huštěnovice 6:1 (3:1) Polák 3, Samek 2, Horníček - Jurák, Traplice - Jalubí 0:13 (0:5) Kolařík 3, Krokavec 3, Sýkora 2, Andrýsek 2, Zich, Chrástek, Dobiáš, Jankovice - Kudlovice 10:0 (5:0) Konečný 4, Gahura 2, Kolečkář, Silný, Pavlíček, vlastní
1. Babice    22    20    2    0    230:11    62
2. Jankovice    21    16    3    2    226:16    51
3. Jalubí    22    15    2    5    127:36    47
4. Huštěnovice    21    10    2    9    106:75    32
5. Sušice    21    9    0    12    78:127    27
6. Velehrad    20    8    1    11    77:71    25
7. Kudlovice    23    2    1    20    10:239    7
8. Traplice    22    0    1    21    3:282    1
     
OS žáci C            
Podolí - Havřice 0:10 (0:4) Štětina 5, Bania 2, Vida, Hanáček, Varmuža, 1.FC Slovácko - Prakšice 3:1 (3:1) Buzková 2, Tomšejová - Valerián, Hradčovice - Korytná 6:0 (3:0) T. Šišák 3, Macek 2, Hruboš, Suchá Loz - St. Hrozenkov 0:2 (0:1) Pažitný 2
1. Slovácko    22    19    1    2    150:31    58
2. St. Hrozenkov    23    16    2    5    120:23    50
3. Havřice    23    14    3    6    94:40    45
4. Hradčovice    23    12    2    9    96:40    38
5. Prakšice    23    11    3    9    88:34    36
6. Suchá Loz    23    9    3    11    100:65    30
7. Korytná    22    1    2    19    20:175    5
8. Podolí    23    0    2    21    7:267    2  
 
OP přípravky starší
       
Zlechov - Nivnice nehlášeno, Vlčnov - O.N.Ves 9:0 (4:0) Plesl 3, Machara 2, Prochazka 2, Bařina, Sagala, Spytihněv - Dolní Němčí odloženo, Újezdec - Uh.Ostroh 1:0 (0:0) F. Lekeš, Dolní Němčí - Zlechov 0:5 (0:2) L. Kedra 3, M. Bánovský, Kula
1. Nivnice    16    15    0    1    129:13    45
2. Vlčnov    16    13    0    3    83:27    39
3. Zlechov    15    9    1    5    35:43    28
4. D. Němčí    15    5    4    6    38:58    19
5. Újezdec    17    5    3    9    40:62    18
6. Spytihněv    15    4    3    8    46:68    15
7. Uh. Ostroh    16    3    1    12    21:74    10
8. O. N. Ves    16    2    2    12    28:75    8

OP přípravky mladší        
Zlechov - Nivnice nehlášeno, Vlčnov - O.N.Ves 6:0 (2:0) Kroupa 5, Martiš, Spytihněv - Dolní Němčí odloženo, Újezdec - Uh.Ostroh 1:6 (1:3) Kobzinek - Juračka 2, Větříšek 2, Knotek, Pírek, Dolní Němčí - Zlechov 8:0 (3:0) R. Bobčík 5, V. Ambroz, L. Ambroz, Karlík
1. Uh. Ostroh    16    14    0    2    111:21    42
2. Újezdec    17    9    2    6    60:36    29
3. Vlčnov    16    9    1    6    66:51    28
4. D. Němčí    15    8    2    5    76:44    26
5. Zlechov    15    8    0    7    51:42    24
6. Spytihněv    15    5    1    9    23:52    16
7. Nivnice    16    3    3    10    38:110    12
8. O. N. Ves    16    2    1    13    16:85    7

OS přípravky A        
Mistřice - Březolupy 2:4 (1:2) J. Posolda, Trčka - Gajdošík 2, Bartoš, Hubáček, Ořechov - Staré Město nehlášeno, Jarošov - Babice 10:0 (5:0) D. Pařenica 4, Běťáková 2, Otruba 2, Běťák, Trávník, Babice - Ořechov 2:3 (1:1) Muller, Janeček - Stupňávek, Řepa, Jaták
1. Jarošov    16    12    0    4    91:18    36
2. St. Město    13    11    0    2    75:21    33
3. Mistřice    15    9    0    6    74:55    27
4. Březolupy    16    8    0    8    56:71    24
5. Ořechov    14    4    0    10    48:89    12
6. Babice    14    0    0    14    17:107    0

OS přípravky B        
Záhorovice - Korytná odloženo na 2.6., Hradčovice - Slavkov 2:7 (0:7) P. Hlaváč 2 - V. Zimčík 3, Z. Krhovský 2, D. Krhovský, Uher, Prakšice - Bánov 1:4 (1:2) Velčovský - Josefík 3, Franc, Uh.Brod B - Havřice 1:3 (1:1) Moravanský - Stojaspal, Viceník, Hromčík
1. Bánov    17    13    1    3    130:55    40
2. Záhorovice    16    13    1    2    102:45    40
3. Havřice    17    11    0    6    76:42    33
4. Uh. Brod    17    9    1    7    60:48    28
5. Korytná    16    8    1    7    61:58    25
6. Prakšice    17    8    0    9    59:62    24
7. Slavkov    17    2    1    14    33:137    7
8. Hradčovice    17    0    1    16    28:102    1
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace