Branky: 28. Müller T., 32. Horsák A., 86. Fusek I.
ŽK: 65. Janováč Z., 82. Poháněl J. - 42. Forro M., 61. Fusek I. Diváci: 80.
Rozhodčí: Roman Bednář - Lukáš Přílučík (laik), Karel Bělíček (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M., Šlechta Z., Silný P., Přílučík M., Poháněl J., Ovsík M., Mikulka P., Janováč Z., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Babice: Pól R. - Müller T. (75. Chybík R.), Litoš F., Horsák D., Horsák A., Horníček K., Horníček E., Fusek I. (89. Harásek M.), Forro M., Doseděl K., Býček L.
Trenér: Petr Ježek.
Prvních dvacet minut se v sousedském derby mužstva spíše oťukávala, ale ve 23. minutě přišlo první varování ze strany hostů, kdy Litoš orazítkoval pravou tyč domácí svatyně. Ve 28. minutě si po rohovém kopu naběhl na míč Müller a hlavou otevřel skóre zápasu. O čtyři minuty později hosté předvedli krásnou akci, kdy po levé straně zatáhl mič Müller, přihrál Horsákovi a ten upravil na 0:2. Druhý poločas byli Babičtí lepším týmem, ale domácí držel výborný gólman Ondruch. Babicím dělal problémy pouze Marek Přílučík, nejtechničtější hráč domácích, ale jeho centry často nenacházely adresáta. Hosté ještě v 80. minutě hlavou orazítkovali břevno a konečnou podobu výsledku dal Fusek v 86. minutě střelou z dvaceti metrů.
Nejlepší hráči: Adam Ondruch - Rostislav Pól

Mařatice - Velehrad 2:2 (1:0)
Branky: 3., 52. Dujka J. - 78. Novák J., 80. Hanáček L.
Diváci: 69.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jan Martinák, Radoslav Axmann (laik).
Mařatice: Zdráhal D. - Zedek J., Zbořil S., Zbořil F., Širůčka M., Mrva M., Kubíček P., Kroča M. (54. Ižo F.), Janků A., Hromada P., Dujka J.
Trenér: Ondřej Matoušek.
Velehrad: Badin F. - Úředníček A., Tománek O., Novák M., Novák J., Krchňavý D. (69. Kromka P.), Korvas L. (60. Ševčík K.), Kolomazník J. (72. Matějka M.), Hložný Š., Hanáček L. (87. Křivák J.), Daněk T. (85. Nevařil O.).
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Domácí vlétli na hřiště jako velká voda a už ve 3. minutě otevřel skóre utkání Dujka. Domácí fotbalisté byli i nadále lepší, avšak gólové pojistky se v prvním poločase nedočkali. Ve druhém poločase se opět v 52. minutě prosadil Dujka a zdálo se, že o  osudu je rozhodnuto. Hosté však nesložili zbraně. V 78. minutě snížil Novák a o dvě minuty později srovnal Hanáček. Domácí si asi byli jistí svým vítězstvím, ale bojovnost hostů nakonec vedla k zasloužené dělbě bodů.
Nejlepší hráči: Marek Mrva - Jakub Novák

Tupesy - Částkov 1:3 (1:3)
Branky: 6. Šenk P., 8., 43. Poul D. - 10. Řezníček R.
ŽK: 59. Grebeň R., 88. Bánovský L. - 36. Pospíšil P., 58. Poul D. Diváci: 30.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Jiří Vávra (laik), Svatoslav Kubíček (laik).
Tupesy: Madzia D. - Vávra O., Šmatelka J., Šenk P., Novák P., Mikula F., Grebeň R. (74. Bachratý M.), Čagánek P., Bílka J. (46. Polášek B.), Bánovský L., Bánovský D. (59. Bednařík J.).
Trenér: Stanislav Travenec.
Částkov: Skovajsa M. - Vašek J., Řezníček R., Poul D., Pospíšil P., Mikel J., Krejčiřík M., Juřík V., Haveta P., Flekač J.
Trenér: Jaromír Vašek.
Úvod zápasu se odehrával převážně ve středu hřiště, v 6. minutě přišel faul hostí, k míči se postavil Šenk a z dvaceti metrů vymetl šibenici. O dvě minuty později po rychlém brejku z velké dálky vystřelil Poul, míč tečoval do vlastní sítě domácí kapitán, 1:1. Ve 13. minutě domácí faulovali ve vápně zcela zbytečně a Řezníček bez problémů penaltu proměnil, 1:2. V závěru první půle byli hosté lepším mužstvem a zvýšili po kopu z rohu hlavou Poulem na 1:3. Konec první půle se nesl ve znamení dvou nastřelených břeven z kopaček hostí. Druhou půli se domácí snažili o vyrovnání, avšak v šestnáctce byli neproduktivní. Měli tři brankové příležitosti, ale branka hostí byla příliš malá, proto si hosté odváží všechny tři body.
Nejlepší hráči: Petr Šenk - David Poul

Kostelany n. M. - Huštěnovice 1:1 (0:0)
Branky: 90. Mojžiš Ju. - 72. Střítecký M. ŽK: 88. Chmelař D. - 42., 80. Straka P., 90. Zlámalík R. ČK: 80. Straka P. (Huštěnovice). Diváci: 96.
Rozhodčí: Martin Fišera - Tomáš Koryčánek (laik), Libor Procházka (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J. (70. Vávra M.), Vávra A. (60. Dvouletý R.), Šimík D., Plevák L., Mojžiš Ju., Mojžiš Jo., Marek B. (63. Procházka L.), Josiek M., Chmelař D., Facalka R. Trenér: Martin Vávra.
Huštěnovice: Skopal M. - Zlámalík R., Vaverka A., Tománek D., Střítecký M., Straka P., Silný F., Petrželka J., Melichárek J. (65. Zambal J.), Kanyza P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Na podmáčeném terénu se oba týmy pokoušely o kombinační hru, ale koncovka nevycházela v první půli ani na jedné straně. Do druhé půle naskočily aktivněji hosté, což se brankově projevilo v 72. minutě, když Střítecký technickou střelou překonal domácího gólmana - 0:1. V 80. minutě oslabil hostující tým po druhé žluté kartě Straka, šel pod sprchy a toho domácí využili k vyrovnání, což se stalo v 90. minutě, po rohu hostující Zlámalík zahrál rukou a nařízenou penaltu Julius Mojžiš proměnil ve vyrovnávací branku.
Nejlepší hráči: Josef Mojžiš - Rostislav Zlámalík

Os. Lhota - Polešovice 1:1 (0:0)

Branky: 82. Kusák M. - 62. Černoch M.
ŽK: 77. Štergenich P. - 77. Černoch M., 79. Běhávka J., 85. Martykán M. Diváci: 150.
Rozhodčí: Michal Rychlík - Bronislav Krpal (laik), Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Štergenich D. (67. Kuban V.) - Žajdlík M., Zalubil O., Štergenich P., Štergenich J., Pešík D., Krátký E., Kopeček M., Horák K., Hanák R. (75. Kusák M.), Fantura T. (80. Opletal J.).
Trenér: Jan Opletal.
Polešovice: Pavela M. - Vaculík J., Martykán M., Kubiš M., Koutný D., Korvas R., Kala M., Janík Z., Hasoň J. (73. Stašek J.), Černoch M., Běhávka J.
Trenér: Jiří Tyl.
V tomto utkání nastoupily vedoucí týmy a bylo to znát i na předvedené hře. Útočnější ovšem byli hosté, ale mnoho šancí zlikvidoval Štergenich v brance domácích. Největší šanci spálil hostující hráč Černoch. Druhá půle byla mnohem rychlejší a v 62. minutě zužitkoval výhodu ponechanou rozhodčím hostující Černoch, když míč z vápna uklidil k levé tyči. I v této fázi zápasu měli hosté míč více pod svou kontrolou, neproměnili spoustu šancí, což se jim vymstilo a osm minut před koncem srovnal střelou z vápna domácí hráč Kusák. V poslední minutě mohl rozhodnout domácí Černoch, ale hostující gólman byl proti vynikajícím zákrokem. Utkání mělo vysokou úroveň a po zásluze skončilo dělbou bodů.
Nejlepší hráči: Daniel Štergenich - Marek Pavela

Dohrávky:
Polešovice - Kostelany n. M. 2:0 (2:0)
Branky: 7. Hasoň J., 35. Černoch M.
ŽK: 68. Josiek M. (Kostelany n. M.). Diváci: 100.
Rozhodčí: Roman Vitásek - Martin Fišera, Jaroslav Martykán (laik).
Polešovice: Pavela M. - Vaculík J., Stašek J. (82. Hasoň D.), Martykán M., Kubiš M., Koutný D., Korvas R., Janík Z., Hasoň J. (75. Tringela J.), Černoch M., Běhávka J. (85. Bernatík T.).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J. (79. Facalka P.), Vávra M., Plevák L., Mojžiš Ju., Mojžiš Jo., Marek B., Josiek M., Chmelař D., Facalka R., Dvouletý R. (46. Horký L.).
Trenér: Martin Vávra.
Aktivněji v dohrávce 1. kola začali domácí už v 7. minutě, kdy se ofsajdové pasti vyhnul Hasoň a otevřel účet utkání. Poté byli aktivnější stále domácí, avšak další branky se jim nepodařilo přidat, když ztroskotali na dobře chytajícím brankáři hostí. Až ve 35. minutě se podařilo přeci jen Vávru překonat, po pěkné kombinační akci zvýšil Černoch na 2:0. Po poločase tempo hry udávali stále domácí, hosté hrozili převážně ze standardních situací. Další branky se domácím přidat už nepodařilo, a tak skončilo utkání výsledkem 2:0.
Nejlepší hráči: Jiří Hasoň - Bedřich Marek

Velehrad - Huštěnovice 2:1 (0:1)
Branky: 76. Novák M., 87. Hanáček L. - 2. Puškáč L.
ŽK: 58. Novák M., 87. Hanáček L. - 86. Straka P. Diváci: 88.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Michal Rychlík, Bronislav Krpal.
Velehrad: Paravan M. - Úředníček A., Tománek O., Ševčík K. (84. Křivák J.), Novák M., Novák J., Krchňavý D., Korvas L., Kolomazník J. (71. Matějka M.), Hložný Š., Hanáček L.
Huštěnovice: Skopal M. - Zlámalík R., Zambal J. (80. Čevora Z.), Vaverka A., Tománek D., Střítecký M., Straka P., Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Melichárek J.
Ve 2. minutě dohrávky 1. kola domácí brankář špatně vyboxoval míč, jeho chybu potrestal Puškáč, 0:1. Na hřišti se poté odehrával víceboj, protože hrbolatý terén prakticky neumožňoval kombinační hru. Druhý poločas se opět více bojovalo, přesto byl tento poločas pro diváky atraktivnější, neboť se dočkali i gólových šancí. Domácí srovnali v 76. minutě, kdy rozhodčí nechal pokračovat ve hře a Novák střelou z hranice šestnáctky srovnal skóre. O několik minut později jeden z domácích hráčů nepochopitelně přestřelil z malého vápna. V 83. minutě byl v šestnáctce domácích důrazný Puškáč, který připravil svým spoluhráčům gólovou šanci, ta však nebyla proměněna. V 87. minutě vystřelil Hanáček zpoza vápna, brankář na střelu nestačil zareagovat a ta skončila za jeho zády. Hra byla sice vyrovnaná, ale domácí byli nakonec o jednu branku šťastnější.
Nejlepší hráči: Lukáš Korvas - Petr Straka

Traplice - Tupesy 8:1 (1:0)
Branky: 49., 63., 65., 66. Trávníček Václav, 53., 71. Urbanovský M., 33. Čevela A., 87. Kleinedler J. - 57. Bánovský L. ŽK: 74. Mikula F. (Tupesy). Diváci: 50.
Rozhodčí: Martin Zelený - Štěpán Martykán, David Večeřa.
Traplice: Vávra J. - Verbík T., Vávra M., Trávník T. (74. Kleinedler J.), Trávníček Václav, Štefka P., Škrabal P. (64. Chybík L.), Polách O., Kotyza R. (77. Bičan M.), Gelien R., Čevela A. (46. Urbanovský M.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Tupesy: Madzia D. - Vávra O., Šmatelka J., Šenk P. (65. Arbet J.), Polášek B., Mikula F., Grebeň R., Bílka J., Bednařík J., Bánovský L., Bachratý M.
Dohrávané utkání 6. kola začalo v režii domácích, kteří dominovali ve středu hrací plochy, zejména zásluhou dvojice Štefka - Trávníček. Ve 33. minutě se po špatně takticky zahraném autu dostal do šance Čevela, Madzia ho napoprvé vychytal, ale na následnou dorážku už byl krátký. Do druhého poločasu vnesl impuls střídající Urbanovský, skvěle nahrávající Štefka, který byl u všeho důležitého, a v zápase bezchybný Michal Vávra. Ve 49. minutě se poprvé trefil střelou k tyči Václav Trávníček. O čtyři minuty později nedal šanci gólmanovi Urbanovský. Hosté zkorigovali Bánovským. Poté následovala hra jednoho střelce. Václav Trávníček v rozmezí tří minut dal tři goly, které mu nachystali Štefka s Urbanovským. V 71. minutě dal Urbanovský svůj druhý gól po krásné individuální akci. V 87. minutě svůj historický první gól za muže slavil mladý talent Kleinedler.
Nejlepší hráči: Michal Vávra - Lukáš Bánovský