Branky: 23., 70. Mráz D., 76. Válek A. - 82. Běhávka J., 87. Korvas R.
ŽK: 44. Hoferek P., 64. Mráz D., 86. Hoferek O., 90. Pavlica A. - 33. Martykán M.
Rozhodčí: Roman Bednář - Stanislav Mašlán (laik), Jaroslav Bednařík (laik).
Topolná: Rosík T. - Válek A., Rozsypálek P., Pavlica A., Mráz D., Mikulka M., Huňka T. (75. Bartošek J.), Hoferek P. (82. Blaho C.), Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T. (83. Zelinka M.). Trenér: Miroslav Stuchlík.
Polešovice: Pavela M. - Šudoma O., Martykán M., Kubiš M., Korvas R., Kordula T., Hasoň D., Dvouletý L., Březina T. (35. Mangl R.), Březina P. (82. Stašek J.), Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Ve 23. minutě se dostal k odraženému míči Mráz, který otevřel skóre zápasu. Do druhé půle vstoupili daleko lépe hosté. Za prvních 15 minut měli několik výborných příležitostí, ale jejich střely skončily buď mimo, nebo domácí zachránil výborný Rosík. V 70. minutě, za obrovského tlaku Polešovic, nezachytili hostující obránci na půlce Mráze, který utekl obraně a zvyšoval již na - 2:0. V 76. minutě se dopustil velké chyby Šudoma, přihrál míč zcela volnému Válkovi a ten vsítil gól - 3:0. V 82. minutě vystřelil přesně k levé tyči Běhávka a rázem bylo o co hrát. V 87. minutě Korvas centroval do pokutového území a jeho vysoký centr k překvapení všech skončil v domácí bráně. Závěrečný tlak domácí ustáli.
Nejlepší hráči: Tomáš Rosík - Tomáš Kordula

Nedakonice B - Částkov 1:2 (1:0)

Branky: 32. Beránek T. - 68. Belant L., 78. Bača P.
ŽK: 72. Lukašík D. - 65. Belant L., 72. Bača P.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Jaroslav Andrýsek (laik), Petr Pospíšil (laik).
Nedakonice B: Štefaník R. - Šňupík P., Sedlařík R., Rokyta M. (66. Křemeček R.), Mařák O., Lukašík D., Dvouletý D., Beránek V., Balíček R., Čagánek R., Beránek T. (46. Stanko J.). Trenér: Jan Ondra.
Částkov: Maňásek V. - Vlčnovský J. (46. Vyoral M.), Veselý J., Trunkat D., Šindler M., Pospíšil P., Chmela J., Hejda M., Haveta P., Belant L., Bača P. Trenér: Jiří Veselý.
Úvod utkání vyšel lépe hostům, když se už v 10. minutě na domácího gólmana řítil Belant. Štefaník mu ale výborným zákrokem skórovat nedovolil. Domácí se poprvé dostali do šance po půlhodině hry a hned z toho byl gól. Po rohu Vladimíra Beránka se hlavou dokázal prosadit Tomáš Beránek - 1:0. Po změně stran začali opět lépe hosté, ale své šance nedokázali proměňovat. Až v 68. minutě se to podařilo Belantovi, který z přímého kopu vyrovnal. O deset minut později se Částkov opět dokázal prosadit a to díky Bačovi, který se ve skrumáži po zahraném rohu zorientoval nejlépe a poslal hosty do vedení. Domácí se snažili o vyrovnání, vytvořili si tlak, ale pozorná hostujcí obrana si s jejich pokusy vždy poradila.
Nejlepší hráči: David Lukašík - Petr Haveta

Mistřice - Jankovice 5:1 (3:1)
Branky: 28. (p), 48. Horňák M., 3. Huňka M., 42. Ondroušek V., 90. Blaha J. - 18. Brázdil R.
ŽK: 26. Bilavčík J., 42. Horňák M., 47. Ondroušek V., 70. Vašek P., 90. Huňka M. - 45. Silný V.
Rozhodčí: Jan Houdek - Jiří Huňka (laik), Jan Bartoň (laik).
Mistřice: Vyorálek J. - Vašek P., Trojer V., Ondroušek V. (72. Janečka J.), Lapčík V. (24. Červinka M.), Krupa J. (51. Bilavčík M.), Huňka M., Horňák M., Engler I. (63. Večeřa L.), Blaha J., Bilavčík J. Trenér: Jaromír Vašek.
Jankovice: Kubov A. - Zapletal M., Šilc M., Silný Z., Silný V., Matoušek M., Maňásek Z., Kutálek R. (46. Pól V.), Gahura F., Brázdil R., Boček D. Trenér: Vlastimil Pól.
Domácí začali zhurta a hned ve 3. minutě po krásné přímočaré akci se z pravé strany prosadil Huňka. V 18. minutě hosté srovnali zásluhou hlavičky Brázdila. Ve 28. minutě došlo ke střetu v pokutovém území hostů a domácí zahrávali pokutový kop, který bezpečně proměnil Horňák - 2:1. I nadále byli domácí lepším týmem a ve 42. minutě zvýšil jejich vedení Ondroušek, který se prosadil dalekonosnou střelou. I po přestávce se obraz hry nezměnil a domácí ve 48. minutě zvýšili již na 4:1, kdy se opět prosadil Horňák. V 90. minutě se podařilo domácím zvýšit již na 5:1, kdy se do rozhozené obrany prosadil Blaha.
Nejlepší hráči: Michal Huňka - Václav Silný

Kostelany n. M. - Vážany 7:1 (5:1)
Branky: 12., 19. (p), 42. Mojžíš Ju., 29., 86. Němec M., 45. vlastní, 53. Ventrča J. - 38. (p) Gottwald J.
ŽK: 5. Facalka R., 72. Šimík D., 89. Dvouletý J. - 10. Bilík M., 20. Janík M.
Diváci: 39.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Michal Rychlík (laik), Teodor Schottl (laik).
Kostelany n. M.: Hrabec V. - Ventrča J., Vávra M., Šimík D., Plevák L. (46. Dvouletý R.), Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Horký L. (75. Facalka P.), Facalka R., Čagánek P. (63. Dvouletý J.). Trenér: Martin Vávra.
Vážany: Verbík Z. - Vaculík A. (80. Šoustek O.), Pavlíček M., Měšťánek R., Kolář M. (23. Pavlíček R.), Janík Z., Janík M. (46. Jordán L.), Hlaváček M., Gottwald J., Bilík M., Bernatík T. Trenér: Milan Soustružník.
Domácí po několika výrazných vítězstvích byli i nadále při střelecké chuti a už ve 12. minutě rozvlnil síť Julius Mojžíš. Stejný hráč přidal z penalty v 19. minutě druhý gól. Ve 29. minutě předskočil hostujícího gólmana Němec a bylo to 3:0. Ve 38. minutě korigoval rovněž z pokutového kopu hostující Gotwald - 3:1. Ve 42. minutě dovršil hattrick domácí kanonýr Julius Mojžíš. V samotném závěru první půle si hlavou vstřelil ukázkového vlastence Měšťánek. I ve druhém poločase byli kostelanští aktivnější, lépe kombinovali a několik dobrých střeleckých příležitostí zahodili. Přesto ale vstřelili dvě branky, když nejprve v 53. minutě zvyšoval na 6:1 Ventrča a gólový účet zápasu uzavřel v 86. minutě nejlepší hráč zápasu Němec.
Nejlepší hráči: Michal Němec - Radek Pavlíček

Kněžpole - Huštěnovice 1:1 (0:0)
Branky: 70. Kašný R. - 63. Puškáč L.
ŽK: 71. Remeš V. - 90. Kanyza P.
Diváci: 42.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ondřej Brázdil (laik), Ladislav Lapčík (laik).
Kněžpole: Hančík F. - Štefka P., Remeš V., Palčík R., Otáhal D., Malina T. (65. Kašný R., 90. Mazůrek A.), Kašný P. (43. Grebeníček P.), Hruboš P., Hruboš L., Hančík D., Flíbor D. Trenér: Martin Haša.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M. (90. Vašíčka M.), Silný F., Puškáč L. (89. Řehůřek J.), Petrželka J., Malenovský P., Kanyza P., Černý P., Adamík O. Trenér: Karel Světnička.
Už ve 2. minutě nastřelil Lukáš Hruboš břevno, ale pohříchu to byla na dlouho jediná šance, kterou přítomní diváci viděli. Hra byla vyrovnaná, domácí sice lépe kombinovali, ale naráželi na pevnou obranu huštěnovských hráčů. Hned v úvodu druhé půle hostující obrana vyrobila dvě hrubky, ale domácí hráči si s koncovkou neporadili. Brankový účet otevřel hostující Puškáč v 63. minutě, když využil zpětné přihrávky - 0:1. Kněžpole nasadilo v 65. minutě do hry Kašného a tento tah se jim vyplatil, neboť v 70. minutě rybičkou srovnal na 1:1. Hosté byli s vývojem utkání spokojeni, hlídali si remízový stav. Domácí i přes závěrečný nápor vítězství na svou stranu nestrhli.
Nejlepší hráči: David Otáhal - Miroslav Umlauf

Bílovice - Uh. Ostroh A 5:1 (2:0)
Branky: 23., 55., 87. Vyorálek J., 43., 76. Kováč P. - 80. (p) Uřičář J.
ŽK: 44. Dostálek V., 71. Sedlář J. - 35. Smějsa V.
Rozhodčí: Jiří Dolinský - Michal Kubíček, Martin Slavík (laik).
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z., Vyorálek J., Urbánek P. (85. Dujka F.), Sedlář J., Řešetka T., Kováč P., Hlaváček P., Gajdošík E., Dostálek V., Čechmánek O. Trenér: Pavel Hýža.
Uh. Ostroh A: Konečný M. - Uřičář J., Šišpera F., Smějsa V., Procházka Z. (71. Kusák R.), Pavlas Z. (86. Fojtík J.), Mrkva T., Minařík V. (53. Blažek P.), Kovařík M., Durna M. (70. Kunovjánek M.), Čápek J. Trenér: Luděk Jurčeka.
Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se ujali vedení ve 23. minutě po trefě Jakuba Vyorálka. Poté bylo utkání celkem vyrovnané, ale domácí těžili ze své efektivity, když se v další šanci prosadil před přestávkou Pavel Kováč - 2:0. Po přestávce se opět podařilo domácím rychle vstřelit branku, když se v 55. minutě znovu trefil Vyorálek. Poté se hosté vrhli do útoku za cenu otevřené obrany. Toho využil v 76. minutě opět Pavel Kováč, který zvyšoval už na - 4:0. Poté ovšem zahrál domácí obránce ve vápně rukou, po které následovala penalta, tu neomylně proměnil Jakub Uřičář. Definitivní podobu skóre dal v 87. minutě opět Jakub Vyorálek, který tak dovršil svůj hattrick.
Nejlepší hráči: Jakub Vyorálek - Jakub Uřičář