Polešovice zůstávají stále na nule

Slovácko Sport 17 / 09 / 2015

OS A

Popovice - Mistřice 5:2 (1:1)
Branky: 33., 48., 72. Omelka J., 60. Prajza M., 78. Hruboš P. - 21. Sklenář P., 80. Veselý D.
ŽK: 63. Mimránek L. - 39. Bilavčík J. Diváci: 151.
Rozhodčí: Milan Fury - Robert Kaňovský (laik), Jiří Huňka (laik).
Popovice: Tetera T. - Viktora R., Šácha P., Rychtrmoc M. (70. Mikulčík L.), Prajza M., Omelka J., Mimránek L., Mikulčík R., Michelfeit V., Hruboš P., Hanáček J. (57. Kadlčík J.).
Trenér: Lukáš Mimránek.
Mistřice: Horňák M. - Stárek P., Sklenář P. (46. Veselý D.), Lapčík V., Krupa J., Jurga M. (46. Nesázal P.), Huňka M., Hromeček L. (67. Posolda J.), Blaha J., Bilavčík M., Bilavčík J. (46. Červinka M.).
Trenér: Miroslav Šnajdar.
Utkání bylo z počátku vyrovnané. Skóre otevřel hostující Sklenář ve 21. minutě, 0:1. Poté náhle domácí zatlačili a Omelka srovnal skóre na 1:1. Do poločasu se již nic nezměnilo. Ve druhém poločase nastoupili v lepším stavu domácí, hned ve 48. minutě Omelka dal svoji již druhou branku, 2:1. Dále probíhal tlak domácích a v 60.minutě z přímého volného kopu zvýšil domácí Prajza na 3:1. V 72. minutě došlo k penaltě pro domácí tým, míč na pokutovou značku si postavil Omelka, tím navýšil skóre na 4:1. O šestminut později dal poslední branku za domácí Hruboš. V 80. minutě se trefil za hosty Daniel Veselý, 5:2.
Nejlepší hráči: Jiří Omelka - Jakub Bilavčík

Částkov - Mařatice 5:1 (2:1)
Branky: 7., 35. Pindryč  R., 62. Martinec P., 80. Haveta Petr, 87. Zapletal P. - 29. Tyl V.
ŽK: 40. Pindryč  R., 42. Martinec P., 57. Pospíšil P., 65. Belant L. (Částkov). Diváci: 80.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Svatoslav Kubíček (laik), Dalibor Jirásek (laik).
Částkov: Novotný R. - Zvonek J., Zapletal P., Šindler M., Řezníček R. (88. Vlčnovský J.), Pospíšil P., Pindryč R., Martinec P., Haveta Petr (84. Skovajsa M.), Flekač J., Belant L. Trenér: Jiří Veselý.
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Širůčka M., Lžičář M. (2. Horák Z.), Lukašík A., Kubíček P., Jurčík D., Janků A., Bída L.
Trenér: Luboš Bartoš.
Domácí se ujali vedení již v 7. minutě po rohovém kopu a následné skrumáži před brankou. V 17. minutě zahrávali hosté rohový kop, hlavou nastřelili spodní část břevna od té se odrazil míč na tyčku a následně spadl na brankovou čáru. Jelikož se nedostal celým objemem za brankovou čáru, nemohla být branka uznána. Ve 29. minutě se již hosté dočkali, když hráč hostů zpracoval míč na prsa a z otočky z voleje následně vyrovnal. Ve 35. minutě po rychlém protiútoku domácích upravili na poločasových 2:1. Ve druhém poločase byli domácí již lepším mužstvem a v 62. minutě po nádherné střele do horního růžku branky to bylo již 3:1. Poté hosté hru vyrovnali, avšak skórovat se jim nepodařilo. Naopak domácí v 80. a 87. minutě navýšili na konečných 5:1.
Nejlepší hráči: Radim Pindrič - David Vyorálek

Polešovice - Huštěnovice 2:3 (1:1)
Branky: 32. Bernatík Tomáš, 70. Koutný D. - 28. Puškáč L., 46. Střítecký M., 76. Petrželka J.
ŽK: 63. Martykán M., 65. Bernatík Tomáš, 72. Hasoň J., 87. Svoboda O., 87. Stašek J. - 15. Silný F., 53. Puškáč L., 63. Střítecký M., 72. Černý P., 87. Straka P. ČK: 72. Koutný D. (Polešovice).
Diváci: 60. Rozhodčí: Ondřej Vlk - Jan Červinka (laik), Jiří Běhávka (laik).
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Svoboda O., Stašek O., Stašek J., Martykán M., Koutný D., Korvas R., Hasoň J., Hasoň D. (70. Mangl R.), Bernatík T.
Trenér: Radek Svoboda.
Huštěnovice: Vaverka A., Tománek D. (85. Vašíčka M.), Střítecký M. (84. Melichárek J.), Straka P., Silný J., Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Kanyza P., Černý P., Adamík O.
Trenér: Neuveden.
Ve větrném počasí se od začátku utkání přelévaly šance na obou stranách. Tu první dokázali proměnit ve 28. minutě hosté Puškáčem, který z otočky z hranice pokutového území překonal Pavelu. O čtyři minuty později se dokázal prosadit Bernatík ve skrumáži a srovnal na poločasových 1:1. Ve 46. minutě Střítecký vystřelil z dvacetipěti metrů a zaskočil Pavelu - 1:2. Domácí se po brance vzpamatovali a po centru dopravil míč do branky v 70. minutě Koutný. V 72. minutě inkasoval červenou kartu Koutný, který zbytečně podrazil hostujícího brankáře Vaverku. V 76. minutě se dostal k odraženému míči Petrželka a vsítil vítěznou branku svého mužstva.
Nejlepší hráči: Martin Martykán - Jan Petrželka

Košíky - Kněžpole 2:7 (0:3)
Branky: 49. Bémer Z., 57. Vojtek P. - 12., 14. Brázdil O., 58., 86. Blaha K., 36. Kašný R., 65. Hančík D., 87. Kučera M. Diváci: 60.
Rozhodčí: Tomáš Kuchař - Petr Mařák (laik), Antonín Mazůrek (laik).
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P., Večeřa M., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Remeš V., Kučera M., Kašný R. (46. Hančík D.), Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T., Flíbor D., Brázdil O., Blaha K.
Trenér: Radim Palčík.
Utkání začalo pěkným kombinačním fotbalem na obou stranách, první branku vstřelili hosté, ve 12. minutě Brázdilem, 0:1. Hned po rozehrání hosté vstřelili druhou branku a opět byl u toho Brázdil. Ve 36. minutě se prosadil po pravé straně Kašný 0:3. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kdy ve 49. a 57. snížili na 2:3. Nejprve se trefil Bémer a následně Vojte. Ihned po rozehrání vrátil hostům dvougólové vedení Blaha 2:4. V 65. minutě navýšil skóre Hančík 2:5. V 86. minutě po rychlém protiútoku upravil na 2:6 Blaha, který obešel domácího gólmana. O minutu později přidal poslední branku zápasu Kučera, který se krásně trefil z přímého kopu.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Karel Blaha

Topolná - Kostelany n. M. 3:0 (2:0)
Branky: 18. Foltýn Jakub, 45. Válek A., 56. Zelinka D.
ŽK: 24. Hoferek O. - 40. Chmelař D. ČK: 41. Chmelař D. (Kostelany n. M.). Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Stanislav Mašlan (laik), Josef Vávra (laik).
Topolná: Rosík T. - Zelinka D. (86. Blaho C.), Vašťák R., Válek A., Pavlica A., Jurčík T., Hoferek P., Hoferek O. (75. Zelinka M.), Hoferek J., Foltýn Jan (67. Stuchlík M.), Foltýn Jakub (60. Rozsypálek P.).
Trenér: Roman Leintner.
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Ventrča J., Vávra M., Vávra A., Šimík D., Plevák L., Mojžiš Ju., Mojžíš Jo., Chmelař D., Frühauf R., Dvouletý J.
Trenér: Martin Vávra.
V 18. minutě na rohu vápna převzal míč Foltýn a trefil šibenici Koryčánkovi branky. Topolná měla do 34. minuty čtyři vyložené brankové příležitosti, všechny ale skončily vedle branky. Ve 40. minutě šli hosté do deseti, vyloučeným byl Chmelař. Přesilovku domácí zužitkovali hned ve 45. minutě, když na zadní tyč naběhl Adam Válek a hlavou zvýšil na 2:0. V 56. minutě se fotbalově uvolnil Daniel Zelinka a Koryčánkovi nedal žádnou šanci. Předpokládaný tlak domácích se nekonal, ani žádné brankové hody, naopak oslabené Kostelany ohrožovaly Rosíkovu branku. Smolařem zápasu se stal Julius Mojžiš, který v průběhu druhé půle nastřelil čtyřikrát horní tyč soupeřovy branky.
Nejlepší hráči: Jakub Foltýn - Julius Mojžiš

Babice - Traplice 2:2 (1:2)
Branky: 38. (p), 67. Horsák A. - 27. Trávníček Vá., 38. Dostál D.
ŽK: 7. Trávníček Vo., 36. Michalec T.,  82. Štefka P., 88. Blecha L. ml. (Traplice).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Michael Bartoň (laik), Roman Obdržálek (laik).
Babice: Pól R. - Zelený M., Maňásek Z., Litoš F., Liška J., Chybík R., Horsák A., Fusek I., Forró M., Bohun P., Bělíček K.
Trenér: Miroslav Sečen.
Traplice: Konečný M. - Trávník T., Trávníček Vo., Trávníček Vá., Štefka P., Škrabal P., Michalec T., Kotyza R., Kolínský T. (46. Blecha L. ml.), Dostál D., Čevela O.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Začátek utkání byl vyrovnaný. První šanci měl hostující Kolinský, ovšak jeho střelu gólman vyrazil. Ve 27. minutě hostující Trávníček otevřel skóre. Ve 30. minutě šel Forro sám na gólmana, kterého ale nepřekonal. Ve 38. minutě byl ve vápně faulován stejný hráč a penaltu proměnil Horsák 1:1. Hosté vzápětí dali svou druhou branku. Ve druhém poločase se dva hráči srazili hlavami v 64. minutě, domácí zůstal na trávníku s otřesem mozku a byl odvezen do nemocnice. Trávníček měl na hlavě tržnou ráno a i ten byl odvezen do nemocnice. Tato situace utkání poznamenala, hrálo se nervózně, domácím se v 67. minutě podařilo vyrovnat, když se prosadil Horsák. Remíza byla v tomto utkání na místě.
Nejlepší hráči: Aleš Horsák - Václav Trávníček