ŽK: 24. Řezníček K., 89. Slavětínský R. (Havřice). Diváci: 120.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Martin Tokoš, Jan Šupák.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Ševčík P. (90. Ševčík T.), Smítal Jo., Smítal Ja. (87. Majer J.), Pomajbík D. (90. Matějíček P.), Miškář V., Janků M., Frühauf P., Čaňo P., Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Havřice: Rachůnek T. I. - Slavětínský R., Řezníček K. (81. Buráň R.), Rachůnek T., Rachůnek M., Masařík P., Maršálek M., Klusák M., Janíček T. (80. Bania J.), Havier J. (75. Maršálek L.), Doležálek R.
Trenér: Václav Zámečník.
Do úvodu utkání domácí vletěli jako hurikán a již po dvou minutách se radovali po centru Michala Janků, když se Pomajbík ocitl před brankářem a poslal domácí do vedení. V 15. minutě se i hosté dostali do vážnější šance, ale Tomáš Rachůnek vystřelil mimo domácí svatyni. V úvodu druhého poločasu jako by domácí zůstali ještě v kabinách a hosté si vytvořili několik slibných šancí, které ale nedokázali zužitkovat. V 70. minutě rozehrávali přímý volný kop, který zahráli na signál, a Rachůnek ve vápně z otočky vystřelil těsně vedle. Zbytek utkání se snažili hosté vytvořit tlak, ale domácí obrana byla pozorná a snažila se domácí útočníky posílat do brejků. Stav utkání se již do konce nezměnil, a proto tři body zůstaly doma v Březové.
Nejlepší hráči: Josef Uher - Tomáš Rachůnek

Topolná - Sušice 3:1 (0:1)
Branky: 55., 70. Válek A., 78. Foltýn Jakub - 29. Jurča A. ŽK: 15. Gajdošík P., 54. Válek A. - 28. Fojtášek V., 43. Šur V., 64. Hejda A., 83. Novák M. Diváci: 60.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Cyprian Blaho (laik), Miloslav Knot.
Topolná: Polášek L. - Zelinka D., Válek A., Pavlica A., Mikoška J., Lapčík A., Hoferek P. (81. Dohnal P.), Gajdošík P. (27. Stuchlík Marek), Foltýn Jan (88. Jurčík T.), Foltýn Jakub (87. Mikulka M.), Elfmark A. (42. Vašťák R.).
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šlechta J., Mikulík Mi., Mikulík Ma. (59. Buřil Z.), Ludvíček M., Kozelek K. (79. Rozum R.), Jurča A. (82. Omachlík D.), Hejda M., Hejda A. (77. Novák M.), Fojtášek V.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Při nervózním začátku se začal hrát fotbal od desáté minuty, kdy měli možnost skórovat domácí hráči, ale hostující brankář byl proti. První branky se diváci dočkali ve 29. minutě, kdy hostující Jurča si našel místo v šestnáctce a dával do prázdné branky, 0:1. Domácí začali druhou půlku lépe a to se projevilo i na skóre, které se měnilo v 55. minutě krásnou střelou z voleje, kterou vyslal Válek. V 70. minutě opět Válek byl u zrodu akce a tentýž hráč byl i na jejím konci, 2:1. O sedm minut později to bylo už o dvě branky, když domácí Foltýn prostřelil Lašáka a stanovil na konečných a zasloužených 3:1.
Nejlepší hráči: Pavel Hoferek - Zdeněk Lašák

Kněžpole - Jarošov 2:1 (0:0)
Branky: 48. Šopík R., 76. Belák M. - 54. Komárek J. ŽK: 72. Belák M., 84. Grebeníček P. - 32. Omelka Martin, 42. Krejčiřík Z., 49. Laga D., 57. Kaštánek M. ČK: 84. Omelka Martin (Jarošov). Diváci: 100. Rozhodčí: Martin Zelený - David Večeřa, Jan Martinák.
Kněžpole: Brázdil O. - Večeřa M., Uherek R. (69. Grebeníček P.), Šopík R., Remeš V., Palčík R., Maršálek A. (86. Kašný P.), Kozelek M., Hruboš P., Hančík D. (89. Mazůrek A.), Belák M. (82. Kozelek O.). Trenér: Radim Palčík.
Jarošov: Gajarský M. - Omelka Martin, Omelka Marek, Němec M. (79. Stojaspal M.), Laga D., Krejčiřík Z., Kováč P., Komárek J., Kaštánek M., Jančík M., Hromada P. (70. Kamočai L.).
Trenér: Radek Vyoral.
Jarošovu lépe vyšel začátek utkání, ale v prvním poločase zahazoval šanci za šancí. Domácí svou největší šanci spálili ve 25. minutě, když Belák prokličkoval mezi obránci, předložil míč Hančíkovi, ale tomu byla branka malá. Úvod druhého poločas lépe vyšel domácím, kdy centr Beláka hlavou zakončil Šopík. Hosté ihned reagovali, když se v 54. minutě po krásném centru Jančíka prosadil Komárek. Poté převzali otěže zápasu domácí. Svůj tlak zužitkovali v 79. minutě, když odkop gólmana prodloužil Hančík a Beláka nestačila obrana zastavit a ten tak vstřelil gól. Hosté do konce utkání drželi více míč, ale žádnou větší šanci si již nevytvořili.
Nejlepší hráči: Adam Maršálek - Josef Komárek

Bánov - Uh. Ostroh 0:0
ŽK: 44. Mahdalíček P., 75. Polanský L. - 60. Ondroušek M.
Diváci: 105.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Vojtěch Jahoda, Kateřina Součková.
Bánov: Goroš P. - Velecký R., Suchánek P., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Mahdal D. (63. Bobek P.), Helebrand M. (35. Franc L.), Guryča R., Čaňo L., Bortel L.
Trenér: Karel Kopeček.
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Větříšek A. (64. Mrkva T.), Uřičář J. (58. Šlapák J.), Pavlas Z., Ondroušek M., Lopata M., Kovařík M., Jurčeka J. (88. Mojžíšek O.), Horák M., Durna M., Čápek J.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Hrálo se utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli byli lepší hosté, většinu času drželi domácí pod tlakem, bohužel si vytvořili jen jednu velkou gólovou příležitost, a to ve 25. minutě, kdy z hranice šestnáctky střílel hostující Ondrůšek, ale nastřelil pouze tyč domácí brány. Další náznaky šancí domácí obrana zlikvidovala. Ve druhém poločase byli lepší domácí, kteří zvýšili aktivitu, z čehož pramenily dvě velké šance. V 63. minutě se Velecký zjevil před hostujícím gólmanem, ale ten předvedl skvělý zákrok. Poté se v 75. minutě Bobek řítil po rychlé kombinaci na hostujícího gólmana, ale ten jej také skvěle vychytal. Do konce se již nic zajímavého nestalo, utkání tedy skončilo výsledkem 0:0.
Nejlepší hráči: Radim Velecký - Jan Hudeček

Jalubí - Bílovice 1:1 (0:0)
Branky: 93. Klajn P. - 63. Žák J.
ŽK: 65. Dujka J., 78. Gajdošík E., 81. Kaňovský M., 82. Vrzal R. (Bílovice). Diváci: 123.
Rozhodčí: Roman Bednář - Michael Bartoň, Denis Fridrich.
Jalubí: Mlčák P. - Žaluda J., Vrábl M., Trefilík Z., Nosek D., Klajn P., Janeček L., Gajdorus T., Gajdorus L. (60. Kolář T.), Dobiáš T. (46. Doseděl P.), Andrýsek M.
Trenér: Marek Burián.
Bílovice: Vrzal R. - Žák J., Zlámal Z., Semela E., Sedlář A., Kaňovský M., Hlaváček P., Hanák M., Gajdošík E., Dujka J., Čechmánek O. (72. Hrňa M.).
Trenér: Radek Pekárek.
Hrálo se bojovné utkání bez záludných zákroků. První šanci měli domácí v 15. minutě, kdy postupoval sám na bránu Gajdorus, ale gólman předvedl vynikající zákrok. Hra se odehrávala ve středu hřiště, s minimem šancí na obou stranách. Ve 38. minutě hostující Dujka tečoval míč těsně u pravé tyče. Do kabin se šlo za stavu 0:0. Druhý poločas se hrál ve vysokém tempu. V 63. minutě hostující Žák vybojoval míč a z patnácti metrů se trefil k pravé tyči. Poté se hostující spíše uchýlili k debatě s rozhodčím, za což byli potrestáni. Zdálo se, že utkání spěje k vítězství Bílovic, ale v 93. minutě ze dvaceti metrů vystřelil Klajn a srovnal na spravedlivých 1:1.
Nejlepší hráči: Petr Klajn - Adam Sedlář

Slavkov - Šumice 2:0 (1:0)
Branky: 25. Chovanec M., 50. Peter O.
ŽK: 30. Zimčík P., 30. Pochylý P., 49. Miroš J., 60. Stojaspal R. (Slavkov). Diváci: 87.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jan Šupák, Luděk Hrbáč (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A., Rožnovský T., Plšek J., Peter O., Miroš J., Jankůj M. (75. Halík M.), Chovanec M., Habarta J. (59. Polák V.).
Trenér: Miroslav Mančík.
Šumice: Jiřík M. - Žampach J., Valášek V. (46. Valášek P.), Pilka S., Pilka I., Ondřej T., Mach M., Kelíšek M., Jahoda D., Hřib J. (60. Vykydal M.), Floreš L. (77. Lekeš J.).
Trenér: Martin Zicha.
Za velkého vedra se hrál ve Slavkově z obou stran aktivní fotbal. Domácí už ve 21. minutě skórovali, když si na centr naběhl Chovanec a přízemní střelou otevřel skóre, 1:0. Nadále Slavkov hrál dobrý fotbal a mohl i navýšit ve 28. minutě, ale Stojaspal svoji šanci nevyužil. I hosté mohli ve 35. minutě skórovat, ale svoji šanci z malého vápna promarnili. Ve druhém poločase domácí udeřili v 50. minutě, kdy Peter chtěl spíše centrovat, ale míč se zatočil a brankáři míč vypadl z rukou, 2:0. Od té chvíle se hra vyrovnala a domácí opět mohli udeřit v 68. minutě, ale šanci nevyužili. Zbytek utkání se odehrával mezi šestnáctkami. Slavkov svoji překvapivou výhru udržel.
Nejlepší hráči: Martin Jankůj - Stanislav Pilka